Sol Reklam

Bulundu TürkNesli Yetkili Alımı = Ortak / Admin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

! Lucius

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Punisher ?#0001

Elmaslar
6
Puanlar
655
Yer
Mersin
Minecraft
Chiara
Hakkımda : Adım Deniz Yaşım 19 Gercek Hayatımda Yogun Bir Şekilde Çalışıyorum Ve İnsanlara Kaliteli Bir Survival Sunucusu Veya Başka Sunmak İstiyorum Makine Alan Adı Webscript Dc Felan Hazır Paket Alacak Bütcem Kalmadı Hazır Hic Bir Şey Olmasın İstiyorum.

ORTAK'dan Bekledigim: Hazır Paket Kurmicaz, Üyelere Üstünlük Taslamicak, Küfür, Argo Hakeret Vb Olmicak. Dost Olacak Mesela En Ufak Şeyde Basıp Gitmek Yok Saygı Cercevesinde Konuşacak İstiyorum

ADMİN icin Pl Bilgisi Üyelereyş Davranacak Ortak taki Yazdıgım Şartlar Gecerlidir Bi Ücret Vb O Ödemicek Bazıları Adminden De Para Bekledigimi Sana bilir

Discord : Denizz#1106

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Hakkımda : Adım Deniz Yaşım 19 Gercek Hayatımda Yogun Bir Şekilde Çalışıyorum Ve İnsanlara Kaliteli Bir Survival Sunucusu Veya Başka Sunmak İstiyorum Makine Alan Adı Webscript Dc Felan Hazır Paket Alacak Bütcem Kalmadı Hazır Hic Bir Şey Olmasın İstiyorum.

ORTAK'dan Bekledigim: Hazır Paket Kurmicaz, Üyelere Üstünlük Taslamicak, Küfür, Argo Hakeret Vb Olmicak. Dost Olacak Mesela En Ufak Şeyde Basıp Gitmek Yok Saygı Cercevesinde Konuşacak İstiyorum

ADMİN icin Pl Bilgisi Üyelereyş Davranacak Ortak taki Yazdıgım Şartlar Gecerlidir Bi Ücret Vb O Ödemicek Bazıları Adminden De Para Bekledigimi Sana bilir

Discord : Denizz#1106
Hocam size benden tavsiye ortak aramayın. Bütceniz yoksa bu işlere girmeyin. Ortak olursanız ben şunun yarısını istiyom gibi birçok benzeri kavga çıkar aranız açılır.. Tek tabanca ilerleyin..

Emre

LEOLAND GAMES

Discord:

EmreAurora

Elmaslar
99
Puanlar
13.710
Yer
Cupertino
Minecraft
EmreeU
Web script öncelikli bir şey değil keşke önce sunucuyu hazırlayıp daha sonra makine, web script, alan adı alsaydınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı