Sol Reklam

TÜRKİYE'NİN YENİ OYUN MODU - WEST CRAFT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
68374

WEST CRAFT yakın zaman içerisinde (Onaylı Satıcı satın aldığımda) tarafımca satışa çıkarılacaktır. Oyun modundaki sistemler hakkında ufak bir fragman, iyi seyirler.

SATIŞA ÇIKARILDI BANA TIKLA !

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Sadece fragmanını izledim ve BAYILDIM!
Belki ilerde almak nasip olur..

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez

Aryus

Vigilante
Elmaslar
285
Puanlar
0
Minecraft
Aryus
Sistemler eksik profesyonel roleplay oyuncusu olarak bu modun bana veya profesyonel olarak roleplay oynayanlara eksik geleceğini sanıyorum baron sistemi uyuşturucu sistemi lspd sistemi evlenme sistemi ve daha sayamadık sistemleri eklersen bence çok daha güzel bir şey ortaya çıkar videoda koyduğun sistemler kolaylıkla yapılabilir spigotmc de bulunan pluginler seni ayıran birşey olması lazım hocam mod (plugin) paketi biraz daha geliştirilmeli saygılar

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Sistemler eksik profesyonel roleplay oyuncusu olarak bu modun bana veya profesyonel olarak roleplay oynayanlara eksik geleceğini sanıyorum baron sistemi uyuşturucu sistemi lspd sistemi evlenme sistemi ve daha sayamadık sistemleri eklersen bence çok daha güzel bir şey ortaya çıkar videoda koyduğun sistemler kolaylıkla yapılabilir spigotmc de bulunan pluginler seni ayıran birşey olması lazım hocam mod (plugin) paketi biraz daha geliştirilmeli saygılar
Minecraft'dan bahsediyoruz genel yaş kitlesi 10-12 olan oyun. Baron sistemi derken sevkiyat'dan bahsediyorsunuz fakat zaten silahçı sistemi bulunmakta oyuncular biriktirdikleri para ile silah alabilirler. Uyuşturucu olayına gelirsek, çocukları uyuşturucuya özendirme gibi bir durum olmaması için eklemedim. LSPD dedin fakat Burada BATI KASABA HAYATIN'DAN bahsediyoruz. Sheriff için Kelepçeleme,Üst arama ve tutuklama gibi sistemler zaten bulunmakta.
spigotmc de bulunan pluginler seni ayıran birşey olması lazım hocam mod (plugin) paketi
Bu konuda eklenti paketini satışa çıkarmadığım için tek tek tanıtmadım, sana göre sistemler yetersiz gelmiş olabilir fakat bu eklenti paketinde örnek veriyorum /warp sistemi varsa o bilinen Essentials,Warp veya Easy Warp gibi saçma eklentiler yerine kendimize özel tasarladığımız sistemler kullandık. iyi forumlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
çok güzel olduğunu trailden anlaşılıyor başarılar tebrikler

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Başka ülkelerin yaptığı oyunlara sanırım artık bağlı kalmayacağız. Çok başarılı olmuş.​

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Fragmanda sadece yazılar var sistem ler hakkına hiçbirsey yok. Dediginiz sistemlerin videolarını da göstermek isterim.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Fragmanda sadece yazılar var sistem ler hakkına hiçbirsey yok. Dediginiz sistemlerin videolarını da göstermek isterim.
Bu akşam onaylı satıcı alacağım yarın Satış Konumda gerekli videolar olacak, iyi forumlar.

Zanee

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Zanee#0000

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
EliteZanee
Gayet guzel bir pakete benziyor satisa koydugun anda satin alabilirim basarilar hocam

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Sadece fragmanını izledim ve BAYILDIM!
Belki ilerde almak nasip olur..
Gayet guzel bir pakete benziyor satisa koydugun anda satin alabilirim basarilar hocam
Başka ülkelerin yaptığı oyunlara sanırım artık bağlı kalmayacağız. Çok başarılı olmuş.​
çok güzel olduğunu trailden anlaşılıyor başarılar tebrikler
Satışa çıkarıldı West Craft v1.0.0

Sabinushka

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
150
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Minecraft'dan bahsediyoruz genel yaş kitlesi 10-12 olan oyun. Baron sistemi derken sevkiyat'dan bahsediyorsunuz fakat zaten silahçı sistemi bulunmakta oyuncular biriktirdikleri para ile silah alabilirler. Uyuşturucu olayına gelirsek, çocukları uyuşturucuya özendirme gibi bir durum olmaması için eklemedim. LSPD dedin fakat Burada BATI KASABA HAYATIN'DAN bahsediyoruz. Sheriff için Kelepçeleme,Üst arama ve tutuklama gibi sistemler zaten bulunmakta.

Bu konuda eklenti paketini satışa çıkarmadığım için tek tek tanıtmadım, sana göre sistemler yetersiz gelmiş olabilir fakat bu eklenti paketinde örnek veriyorum /warp sistemi varsa o bilinen Essentials,Warp veya Easy Warp gibi saçma eklentiler yerine kendimize özel tasarladığımız sistemler kullandık. iyi forumlar.
minecraft Ortalama Yaş kitlesi 10 12 yaş arası değildir yeter artık yaş kitlesi 15 - 21 yaş arası kitledir daha düşükler veya daha yükseklerde oynamaktadır fakat ve plugin mi bu yoksa plugin paketimi anlamadım​

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce

Sabinushka

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
150
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
bu konu baslıgında açılması doğrumu sizce burası eklenti tanıtımı plugin paketler i bölümünde tanıtım olarak açılması gerek gerekli yere taşınması gerekir

@Cylonce Konu Taşınmalı Burda Sadece Eklenti Tanıtılabilir Eklenti Paketlerini Tanıtmak İçin Plugin Paketleri Bölümün'de Açılması Gerekli Konun

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı