Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Türkiye'nin EURO 2020 Grubu Belli Oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

DtQCcQlX4AArog5.png

Türkiye'nin EURO 2020 Grubu Belli Oldu!
Geçtiğimiz saatlerde Türkiye'nin EURO 2020 grubu açıklandı.
Selam değerli forum okurları, bugün ki konumuzda sizlerle birlikte Türkiye'nin EURO 2020 turnuvasında olan son durumu hakkında oldukça detaylı bir şekilde İlk olarak büyük bir bölümünüzün bildiği üzere EURO 2020'yi geçtiğimiz haftalarda H grubunda 2. olarak resmen garantilemiştik. Geçtiğimiz saatlerde de Romanya'nın direktmen olan başkenti olan Bükreş'de gruplar rastgele olarak seçildi ve Türkiye'nin nihai grubu seçildi ki grubu görünce oldukça şaşıracaksınız. Konuya geçelim.

wp4732478.jpg

Türkiye EURO 2020'de Hangi Grupta Olacak?
Az önce sizlere geçtiğimiz saatlerde Romanya'nın başkenti olan Bükreş'de grupların seçildiğini söylemiştim. Peki Türkiye hangi grupta yer alacak? O zaman sizleri daha fazla bekletmeden Türkiye'nin yer aldığı grubu açıklıyorum. Saat 20.00 sularında çekilen grupta Türkiye, A grubunda yer almayı başardı ki Türkiye'nin rakipleri bazı kişiler için hali kolay bazıları içinde hali kolay. Peki ya Türkiye'nin rakipleri kim? Öncelikle her grupta 4 takım olduğunu söylemekte fayda var. Ha bu arada toplamda 24 tane takım var ki buda toplamda 6 takımın olduğunun işaretini söylüyor. Bizim A takımında sırasıyla; Türkiye, İtalya, Galler ve İsviçre ülkeleri yer alıyor. Sizce Türkiye bu takımlar arasında 1. çıkmayı başarabilir mi? Bu konu hakkında düşünce, görüş ve yorumlarınızı aşağıda olan yorumlar kısmında mutlaka almak isterim ki oldukça deplasmanlı bir mücadele olacakmış gibi görünüyor. Şahsen ben Türkiye'nin Fransa'dan sonra bu takımları oldukça kolay bir şekilde yenebileceğini düşünüyorum. Peki EURO 2020 Turnuvası ne zaman başlayacak? Hemen aşağıda olan başlığa geçelim.

a-milli-futbol-takimimizin-coskusu-106939b9c4bcca44a4940c6a7af78e26.jpg

EURO 2020 Turnuvası Ne Zaman Başlıyor?
Her şey güzel, hoş fakat gelgelelim EURO 2020 Turnuvası ne zaman başlıyor? Arkadaşlar, ilk öncelikle merak etmeyin çünkü EURO 2020 hakkında içinizden geçen tüm soruları bu başlık altında cevaplamaya çalışacağım. Eğer cevaplamamı istediğiniz bir başka soru var ise yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Her neyse EURO 2020 Turnavası, 12 Haziran 2020 tarihinde Cuma günü başlıyor. Bu turnuva tam tamına 1 ay sürüyor ve 1 ay sonunda, 12 Temmuz 2020 tarihinde yani Pazar günü sona eriyor ve finale kalan takım nihayet ortaya çıkıyor. Hah bu arada EURO 2020'de toplamda 24 takım bulunuyor ve her grup 4 takımdan oluşuyor ki neticede de 6 farklı grup oluyor. Bakalım Türkiye'nin EURO 2020'de olan imtihanı nasıl olacak? Şahsen ülkemin EURO 2020'de şampiyon olmasını çok ister ki sanırım bunu istemeyen yoktur.

wp4732451.jpg

EURO 2020'ye Katılan Bütün Takımlar!
Eh bazen insan eski rakiplerini de merak ediyor. Mesela Fransa, "Bu güzelim Fransa takımı hangi grupta?" gibi sorularınızı yanıtlamak için aşağı kısıma size özel güzel bir takım hazırladım. Bu tablodan 6 farklı takımı rahat rahat inceleyebilirsiniz...

A Grubu
B Grubu
C Grubu
D Grubu
E Grubu
F Grubu
Türkiye, İtalya, Galler ve İsviçre.
Danimarka, Belçika, Finlandiya ve Rusya.​
Hollanda, Ukrayna, ve Avusturya.​
İngiltere, Hırvatistan ve Çekya.​
İspanya, İsveç ve Polonya.​
Portekiz, Fransa ve Almanya.​

Bilgilendirme : 3 takım olan grupların daha 4. takımı belli olmadığından dolayı eklenmemiştir. ( Güncelleyeceğim. )

euro-2020-turkcell-turksporu-c6ca5015484cb7a540a78d6302130a4c.jpg

EURO 2020 H Grubu Elemelerinde Ne Olmuştu?
İşte çoğunuzun merak ettiği soruya gelelim. "Türkiye EURO 2020 elemlerini nasıl kazanmıştı?" gibisinden sorular soran arkadaşlar için bu takdiri hak eden bölümü hazırlamaya karar verdim ki gelin konuşalım. Türkiye şu son birkaç aydır H grubunda olan maçlara dahil oluyordu ve Fransa ile çekişmeli bir biz 1. bir maç sonrasında da onlar 1. oldu. Nihai işin sonucunda Fransa 1. ve Türkiye 2. oldu. Peki nasıl EURO 2020'yi garantiledik? 2.5 hafta önce Türkiye ile İzlanda arasında bir maç oldu. Eğer bu maçı berabere veya 1 gol önde bitirirsek EURO 2020'ye kesin gidiyorduk ki öylede oldu. Maç 0-0 bitti ve bitimin ardından Türkiye genelinde ve o futbol sahasında sevinç çığlıkları her yerde duyuldu. Video aşağıdadır.

669d9a73b4.jpg

cenk-tosun-turkey_12mbpw9qyxa6j1uy73u3kj76rf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

RiseLand

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RISELAND#7722

Elmaslar
35
Puanlar
8.820
Yer
İzmir
Minecraft
RiseLand
Son zamanlarda yoğun ilerim nedeniyle pek takip edemiyordum bu konu çok yararlı oldu bana şahsen, teşekkürler.

S

sooply

Ziyaretçi
Şu forum bir türlü Minecraft konularını görmüyor, neden?

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

50846254_303.jpg

:))^^;)​

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Çok çekişmeli olacak EURO 2020

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Grup orta kolaylıkta, iyi ki F Grubuna düşmedik .d

holger73

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
88
Puanlar
4.030
Azerbeycan = Dost ülkemiz! buda demek oluyor ki maçlar evimizde oynanacak :D

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu

DtQCcQlX4AArog5.png

Türkiye'nin EURO 2020 Grubu Belli Oldu!
Geçtiğimiz saatlerde Türkiye'nin EURO 2020 grubu açıklandı.
Selam değerli forum okurları, bugün ki konumuzda sizlerle birlikte Türkiye'nin EURO 2020 turnuvasında olan son durumu hakkında oldukça detaylı bir şekilde İlk olarak büyük bir bölümünüzün bildiği üzere EURO 2020'yi geçtiğimiz haftalarda H grubunda 2. olarak resmen garantilemiştik. Geçtiğimiz saatlerde de Romanya'nın direktmen olan başkenti olan Bükreş'de gruplar rastgele olarak seçildi ve Türkiye'nin nihai grubu seçildi ki grubu görünce oldukça şaşıracaksınız. Konuya geçelim.

wp4732478.jpg

Türkiye EURO 2020'de Hangi Grupta Olacak?
Az önce sizlere geçtiğimiz saatlerde Romanya'nın başkenti olan Bükreş'de grupların seçildiğini söylemiştim. Peki Türkiye hangi grupta yer alacak? O zaman sizleri daha fazla bekletmeden Türkiye'nin yer aldığı grubu açıklıyorum. Saat 20.00 sularında çekilen grupta Türkiye, A grubunda yer almayı başardı ki Türkiye'nin rakipleri bazı kişiler için hali kolay bazıları içinde hali kolay. Peki ya Türkiye'nin rakipleri kim? Öncelikle her grupta 4 takım olduğunu söylemekte fayda var. Ha bu arada toplamda 24 tane takım var ki buda toplamda 6 takımın olduğunun işaretini söylüyor. Bizim A takımında sırasıyla; Türkiye, İtalya, Galler ve İsviçre ülkeleri yer alıyor. Sizce Türkiye bu takımlar arasında 1. çıkmayı başarabilir mi? Bu konu hakkında düşünce, görüş ve yorumlarınızı aşağıda olan yorumlar kısmında mutlaka almak isterim ki oldukça deplasmanlı bir mücadele olacakmış gibi görünüyor. Şahsen ben Türkiye'nin Fransa'dan sonra bu takımları oldukça kolay bir şekilde yenebileceğini düşünüyorum. Peki EURO 2020 Turnuvası ne zaman başlayacak? Hemen aşağıda olan başlığa geçelim.

a-milli-futbol-takimimizin-coskusu-106939b9c4bcca44a4940c6a7af78e26.jpg

EURO 2020 Turnuvası Ne Zaman Başlıyor?
Her şey güzel, hoş fakat gelgelelim EURO 2020 Turnuvası ne zaman başlıyor? Arkadaşlar, ilk öncelikle merak etmeyin çünkü EURO 2020 hakkında içinizden geçen tüm soruları bu başlık altında cevaplamaya çalışacağım. Eğer cevaplamamı istediğiniz bir başka soru var ise yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Her neyse EURO 2020 Turnavası, 12 Haziran 2020 tarihinde Cuma günü başlıyor. Bu turnuva tam tamına 1 ay sürüyor ve 1 ay sonunda, 12 Temmuz 2020 tarihinde yani Pazar günü sona eriyor ve finale kalan takım nihayet ortaya çıkıyor. Hah bu arada EURO 2020'de toplamda 24 takım bulunuyor ve her grup 4 takımdan oluşuyor ki neticede de 6 farklı grup oluyor. Bakalım Türkiye'nin EURO 2020'de olan imtihanı nasıl olacak? Şahsen ülkemin EURO 2020'de şampiyon olmasını çok ister ki sanırım bunu istemeyen yoktur.

wp4732451.jpg

EURO 2020'ye Katılan Bütün Takımlar!
Eh bazen insan eski rakiplerini de merak ediyor. Mesela Fransa, "Bu güzelim Fransa takımı hangi grupta?" gibi sorularınızı yanıtlamak için aşağı kısıma size özel güzel bir takım hazırladım. Bu tablodan 6 farklı takımı rahat rahat inceleyebilirsiniz...

A Grubu
B Grubu
C Grubu
D Grubu
E Grubu
F Grubu
Türkiye, İtalya, Galler ve İsviçre.
Danimarka, Belçika, Finlandiya ve Rusya.​
Hollanda, Ukrayna, ve Avusturya.​
İngiltere, Hırvatistan ve Çekya.​
İspanya, İsveç ve Polonya.​
Portekiz, Fransa ve Almanya.​

Bilgilendirme : 3 takım olan grupların daha 4. takımı belli olmadığından dolayı eklenmemiştir. ( Güncelleyeceğim. )

euro-2020-turkcell-turksporu-c6ca5015484cb7a540a78d6302130a4c.jpg

EURO 2020 H Grubu Elemelerinde Ne Olmuştu?
İşte çoğunuzun merak ettiği soruya gelelim. "Türkiye EURO 2020 elemlerini nasıl kazanmıştı?" gibisinden sorular soran arkadaşlar için bu takdiri hak eden bölümü hazırlamaya karar verdim ki gelin konuşalım. Türkiye şu son birkaç aydır H grubunda olan maçlara dahil oluyordu ve Fransa ile çekişmeli bir biz 1. bir maç sonrasında da onlar 1. oldu. Nihai işin sonucunda Fransa 1. ve Türkiye 2. oldu. Peki nasıl EURO 2020'yi garantiledik? 2.5 hafta önce Türkiye ile İzlanda arasında bir maç oldu. Eğer bu maçı berabere veya 1 gol önde bitirirsek EURO 2020'ye kesin gidiyorduk ki öylede oldu. Maç 0-0 bitti ve bitimin ardından Türkiye genelinde ve o futbol sahasında sevinç çığlıkları her yerde duyuldu. Video aşağıdadır.

669d9a73b4.jpg

cenk-tosun-turkey_12mbpw9qyxa6j1uy73u3kj76rf.jpg

Güzel içerik

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Konu gayet güzel olmuş, Türkiye'nin bu grupta gösterdiği başarıdan sonra bu gruptan çıkabileceğini düşünüyorum.

Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklı Olanını Severim.
Mustafa Kemal Atatürk​

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

luteNg#2420

Elmaslar
55
Puanlar
6.370
Minecraft
luteNg
F grubuna düşecek takıma allah sabır versin :D Bize gelirsek düşebileceğimiz en iyi gruplardan birine düştük diyebilirim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Son zamanlarda yoğun ilerim nedeniyle pek takip edemiyordum bu konu çok yararlı oldu bana şahsen, teşekkürler.

Öncelikle makaleyi beğendiğinize sevindim. Bunun yanı sıra haberdar olmayanlar için oldukça güzel bir konu harmanlamıştım :))

Şu forum bir türlü Minecraft konularını görmüyor, neden?

Eh ekmek teknesi hep Minecraft ile yüreyecek değil ya? :)

Türkiyemmm <3

Çok çekişmeli olacak EURO 2020

Katılıyorum fakat bizim A grubunun kolay olacağını düşünüyorum.

Azerbeycan = Dost ülkemiz! buda demek oluyor ki maçlar evimizde oynanacak :D

Evet bildiğim kadarıyla maç Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de olacakmış.

Beğendiğiniz sevindim. Aynı zamanda yorumunuz için teşekkür ederim <3

Konu gayet güzel olmuş, Türkiye'nin bu grupta gösterdiği başarıdan sonra bu gruptan çıkabileceğini düşünüyorum.

Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklı Olanını Severim.
Mustafa Kemal Atatürk

İlk olarak konuyu beğendiğinize sevindim. Bunun yanı sıra bende sizin dediğiniz gibi Türkiye'nin kolayca A grubunu yenebileceğini düşünüyorum.

F grubuna düşecek takıma allah sabır versin :D Bize gelirsek düşebileceğimiz en iyi gruplardan birine düştük diyebilirim.

Ciddi anlamda F takımına düşen takım Fransa ve Almanya'dan çok çekecek. Kısacası zor bir karşılaşma olacak :))

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

luteNg#2420

Elmaslar
55
Puanlar
6.370
Minecraft
luteNg

Ciddi anlamda F takımına düşen takım Fransa ve Almanya'dan çok çekecek. Kısacası zor bir karşılaşma olacak :))

Fransa'dan çok Portekiz ve Almanya'nın çıkacağını düşünüyorum, tabii tahmin edilmesi imkansıza yakın bir grup. Bu grubun birincisine kupayı verip turnuvayı bitirmeleri lazım :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Fransa'dan çok Portekiz ve Almanya'nın çıkacağını düşünüyorum, tabii tahmin edilmesi imkansıza yakın bir grup. Bu grubun birincisine kupayı verip turnuvayı bitirmeleri lazım :D

Orası hiç belli olmaz. Kim bilir? 5-6 ayda neler değişir :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı