Sol Reklam
Sağ Reklam

Türkiye'de Eğitim sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

Naxenta

Ziyaretçi
Sizce eğitim sistemi nasıl olmalıdır bu süreçte fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Eğitim sistemi, ezberden ziyade akıla ve bilime dayalı olmalıdır. Ezber ile hiç bir yere gelemeyiz ?

N

Naxenta

Ziyaretçi
Ezberden çok tecrübe sanki ülkemizdeki sistem benim gördüğüm kadarıyla ama güzel yorumun için teşekkür ederim :)

M

Mortem

Ziyaretçi
Sizce eğitim sistemi nasıl olmalıdır bu süreçte fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Türkiyede eğitim sisteminin bana göre daha çok geliştirilmelidir.

N

Naxenta

Ziyaretçi

Risee_

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Toprak'#8526

Elmaslar
85
Puanlar
1.310
Minecraft
Memoo33
Haklısın.

N

Naxenta

Ziyaretçi
F

FrostyNetwork

Ziyaretçi
Ezber dayalı olduğu için yeteneği olan insanlar geri planda kalıyor hep.

N

Naxenta

Ziyaretçi
F

FrostyNetwork

Ziyaretçi
N

Naxenta

Ziyaretçi
Ama bu olay sadece bizim ulkemize has birsey degil tüm dünyada böyle sadece bizim ülkemizde 1 tık daha fazla

B

BAba___

Ziyaretçi
Eğitim sistemimize iyi deselerde gerçekten berbat bir sistemimiz var geliştirmek için ilk önce deneyimli öğretmenlerden başlarsak neredeyse sorunlar biter bir öğretmen bir öğrenciye nasıl davranıyor onun geleceğini o kadar etkiler ama bir çok öğretmen şuan ya çocuk döver yada bağırır bu en büyük yanlışlardan biri çocuk psikolojisi bozulur ve o derse hiç bir hevesi kalmaz

M

Mellifluous'

Ziyaretçi
herşey sınava dayalı çok zeki bir öğrenci hasta olup sınavda düşük not alsa sınıfta kalır

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Türkiye'nin eğitim sistemi = Simsiyah bir oda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı