Türkiye'de bir ilk! Dünyanın En iyi İşlemcisi an itibariyle Keyubu Stoklarında.

Haave

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
190
Discord
Sunshine#0517
Minecraft
Really
"Dinazor devrini bitiren hosting firması şimdi aynı işlemcileri satıyor" almak isterseniz 6 çekirdek 2017 model Ryzen paketler de var Türkiye Lokasyon olarak, attığınız SS'de de belirtildiği üzere i9 artık Almanya Lokasyon olarak veriliyor, bu zaten her yerde böyle belirtilmiş gizli bir bilgi değil.
Gizli bir bilgi olarak yaymaya çalıştığımızı nereden çıkardın? yazdığımızı okumuyor musun? soru sorduk, ayrıca dediğin paketler bizim belirttiğimiz paketden çok ayrı bir mantık, türkiye lokasyon yazmanıza ödün biz onu yazdık.

"Makine kendilerine bile ait değilmiş, gidip başkasından alıp onun yerine kiraya vermişler" hiç bir hosting zaten kendi makinelerini üretmez veya kendi veri merkezleri yoktur, diğer türlü adları hosting değil veri merkezi olur, sattıkları makinelerde dedicated olarak geçer.
Makine kendilerine bile ait değil başkasından alıp onu kiraya vermişken gidip hetzner cart curtdan aldıklarını kastetmedik biz burada, her hosting makineyi başka yerden alıyor kimin kendine ait alt yapısı var? söylemek istediğimiz bambaşka bir olaydı lütfen doğru anlayın, anlamanız için anlatıyoruz.

Bahsettiğiniz durum eğer farklı ise bunu başka bir konuda doğru düzgün açıklayıp, gerekli kanıtları sunmanız gerekmektedir. Aksi takdir de mesajınız iftiradan öteye geçemez, gerçekten yasa dışı bir şey döndüğünü düşünüyorsanız hakkınızı yasal yollarla arayınız.
Bahsettiğimiz durumu zaten üstte ki ss ile belirttik, smt yukarı da böyle bir bilgiyi uzun zamandır sitemiz de göremezsiniz diyor, demek ki bu bilgiyi keyubudan aldın diye düşünerek onu belirttik, keyubudan almadıysan kendin bulduysan e hani aylardır siteniz de böyle bir ibare yoktu? sadece cevap arıyoruz. ;)

Bahsettiğiniz durum benim hatamdı ve çok önceden düzeltilmişti zaten. Grafikleri veya konuyu hiç bir hostingin talimatı ile hazırlamadım. Paket sayfasında Almanya Lokasyon belirtildiği halde diğer iki hostingin Türkiye Lokasyon paketlerini koyduğum için orayı Almanya Lokasyon olarak değiştirmeyi unutmuştum. Sonradan düzeltip diğer hostinglerinde belirtilen i7 7700 içeren almanya paketlerini de ekledim.
Sizin hatanız, tamam eyvallah bizim söylediğimiz durum zamanın da keyubu orada burada Türkiye Lokasyon i9 diye geziniyordu. :)

Başka bir sorunuz var ise lütfen bu konuyu kullanmaya devam etmeyin, zira burayı okuyan üyelerin başka bir forumdaki olaylardan haberi yok, başka bir yerde olan olay üzerinden burada tartışmakta zaten mantık dışı.
Discord'dan bu tür konuları konuşabiliriz, sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

LifeMCServer

Altın Benim Yeni Sevgilim
Destek Şefi
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
327
Puanlar
3.740
Steam
LifeMCServer
Discord
!💲мυѕтαғα öɴcel#0001
Minecraft
LifeMCServer
Gizli bir bilgi olarak yaymaya çalıştığımızı nereden çıkardın? yazdığımızı okumuyor musun? soru sorduk, ayrıca dediğin paketler bizim belirttiğimiz paketden çok ayrı bir mantık, türkiye lokasyon yazmanıza ödün biz onu yazdık.

Makine kendilerine bile ait değil başkasından alıp onu kiraya vermişken gidip hetzner cart curtdan aldıklarını kastetmedik biz burada, her hosting makineyi başka yerden alıyor kimin kendine ait alt yapısı var? söylemek istediğimiz bambaşka bir olaydı lütfen doğru anlayın, anlamanız için anlatıyoruz.

Bahsettiğimiz durumu zaten üstte ki ss ile belirttik, smt yukarı da böyle bir bilgiyi uzun zamandır sitemiz de göremezsiniz diyor, demek ki bu bilgiyi keyubudan aldın diye düşünerek onu belirttik, keyubudan almadıysan kendin bulduysan e hani aylardır siteniz de böyle bir ibare yoktu? sadece cevap arıyoruz. ;)

Sizin hatanız, tamam eyvallah bizim söylediğimiz durum zamanın da keyubu orada burada Türkiye Lokasyon i9 diye geziniyordu. :)

Discord'dan bu tür konuları konuşabiliriz, sağlıcakla kalın.
Discord'dan zaten konuyu konuşup kapatmamıza rağmen ben çevrimdışı olduktan sonra bu mesajı göndermenize üzüldüm, ben tartışma devam etmesin isterken diğer forumdaki tartışma kilitlenince bu sefer burada tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Yine de bunu "cevap arıyoruz" adı altında yapıyorsanız sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarım tabii ki.

Kanıt olarak diğer forumda yazılan bir mesajı buraya atıp "artık bu işlemciyi vermiyorlar" diyerek karalamaya çalışıyorsunuz, bu zaten her yerde böyle belirtilmiş benim konuyu ilk açtığım zamanlarda gözümden kaçan ve sonradan düzelttiğim bir durumu buraya atıp Keyubu'nun üzerine yıkmaya çalışmayın lütfen. Ekstra olarak yukarıda da belirttiğim gibi işlemci hala verilmekte sadece Türkiye Lokasyon olarak satışı durduruldu.

"dediğin paketler bizim belirttiğimiz paketden çok ayrı bir mantık" derken neyi kast ettiniz? Aynı dinazor işlemcileri satmaya devam ediyor dediniz, bende TR'de Ryzen 2017 model 6 çekirdek işlemcilerininde olduğundan bahsettim. Hatta bunu "soru soruyorum" altında yaptığınız için, "almak isterseniz" ile başladım cümleye.

Israrla konuları istediğiniz yere çekmeye çalışıyorsunuz dediklerimi istediğiniz gibi anlıyorsunuz, ben zaten eğer dediğiniz başka bir konu ise buraya cevap vermek yerine elinizde kanıt varsa başka bir konu açın, orada kiminle tartışacaksanız tartışın, üstteki mesajımda da belirttiğim gibi yasadışı bir durum olduğunu düşünüyorsanızda yasal yolları kullanın karalama amaçlı kanıtsız bir şekilde bu tür söylemleri atıp sonrasında "anlamanız için anlatıyoruz" demeyin.

"Kendin bulduysan" gibi bir şey yok, grafikleri yaparken hepsine Türkiye Lokasyon yazdım daha sonrasında bahsettiğiniz kısmı Almanya Lokasyon olarak değiştirmeyi unutmuştum konuyu açtıktan sonra düzelttim yukarıda da benim hatam olduğunu belirttim, sitede öyle bir bilgi bulamazsınız, şuanda sizin yaptığınız benim hatam üzerinden Keyubu'ya saldırmak, Keyubu'nun yaptığını iddia ettiğiniz "makineleri başkasından kiralayıp satmak" durumu üzerinden de bana saldırmak, bunu da "sorularımıza cevap alıyoruz" adı altında kanıtsız bir şekilde yapmak. Buraya yazdığınız tüm sorulara cevapları discord üzerinden de almanıza rağmen hala aynı soruları soruyorsunuz, ısrarla.

Bakın efendim, galiba anlamadığınız nokta şu ki, bunu size Discord'da da söylemiştim, Keyubu ilk i9 makineleri getirdiğinde Türkiye Lokasyon olarakta satış yaptı. Sizin iddianız sanırım "Türkiye Lokasyon olarak yazıp Almanya Lokasyon olarak sattılar veya bunu sadece pazarlama malzemesi olarak kullandılar"? Hayır, Türkiye Lokasyon olarak da satış yaptılar, sonradan sadece Almanya Lokasyonda satış yapmaya başladılar ki bunu da sitelerinde vb. yerlerde güncellediler. Bahsettiğiniz kısım başlıktaki "Türkiye'de bir ilk!" kısmı ise evet, burası i9 işlemciyi Türkiye veya Almanya Lokasyon farketmeksizin ilk defa "Türk" bir hostingin sağladığına vurgu yapmakta.

Başka bir iddianız var ise gerekli kanıtlar ile başka bir konu açın, bu konuyu daha fazla kirletmeyelim. Discord üzerinden de sorabilirsiniz isterseniz.

Yukarı Alt