Sol Reklam
Sağ Reklam

Turkish Game World |' Cinama 4D ' Photoshop ' C# PHP HTML ' Unity. Unreal Engine. Armory. CopperCube ' Destek Ekibi Arkadaşlarımızı Arıyoruz!

• Konuyu başlatan Minesyum
  • Başlangıç Tarihi
  • 806
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Minesyum

Ziyaretçi
TURKİSH GAME WORLD
''Türk Oyun Dünyası''
Bu platform MOBİL & BİLGİSAYAR oyunları ve programları yapmak için kurulmuştur. Alıcağımız yetkili arkadaşlara oyunlarımızdan veya programlarımızdan para kazanmaya başladığımız taktirde gelen ücreti ekip arkadaşlarımıza bölüştürmek düşüncesindeyiz. Aradığımız ekip arkadaşları kurallara veya saygı çerçevesine uymadığı taktirinde bir mahzereti veya gelmeme durumu olmadığı taktirde yetkisi askıya alınır. Aldığımız kişilerin başka platformlar ile kavga veya küfür etmemesi ve deneyimi olup olmadığını arıştırmaktayız.

Grafiker
16 Yaş üzeri en az 1 yıllık deneyimi olması gerekir.
Şuanlık Photshop CS6 veya 2018,2019,2020,2021 olması yeterli.
Çizim Tableti olmayanlar için TURKİSH GAME WORLD tarafından karşılanılıcaktır.
Discord adresi & (Whatsapp,Bip) bunlardan birini kullanması gerekir!

Destek Ekibi

Alınıcak kişi sayısı (10). Gece Ekibi ile sabah ekini olarak ayrılır.
Sabah Ekibi 10:00-17:00. Gece Ekibi 17:00-24:00 arası çalışmaktadır.
Cumartesi/Pazar çalışma gereksinimi bulunmuyor. Bayramlar,İzin&Yıllık İzin bulunuyor.
18 Yaşından büyük olması gerekir!
Müşteri temsilcisi rolüne bağlı olarak bir sigorta bağlanmaz!
Kazanç tablosu: 2200/AY

Modeler

Her hangi bir model programı kullanabilir.
Yaş ve zaman gereksinimi bulunmuyor (Şuanlık!)

Geliştirici
Bu ekip 3 Gruba ayrılır, WEB , OYUN , PROGRAM deneyimi olduğu bölümü seçmelidir.
18 Yaş üzerinde bulunması gerekir.
Yaş ve zaman gereksinimi bulunmuyor (Şuanlık!)
Kazanç tablosu: 3500/AY WEB/2500

İLETİŞİM
Whatsapp: 0530 412 02 29
Discord Adresinizi Yorumlara Bırakın Size Ulaşalım.

Son düzenleme:

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
şimdi merak ettiğim tek bir şey var. bi senaryo oluşturalım; seni veya bu takımın sahibini artık kim ise para kazanmaya başladığınız güne 2 gün kala araba çarptı ve hayatını kaybetti. tabi bu zamana kadar ekiptekiler 2 3 ay zaman harcadılar. şahıs başına atıyorum 6000TL ödeme yapmanız gerek. takım sahibide hayatını kaybetti ee para nolacak? bu fikirler ile anca 16 15 yaşında ekrana yaşım 15 yazdıran eleman bulursunuz :)

M

Morelow

Ziyaretçi
şimdi merak ettiğim tek bir şey var. bi senaryo oluşturalım; seni veya bu takımın sahibini artık kim ise para kazanmaya başladığınız güne 2 gün kala araba çarptı ve hayatını kaybetti. tabi bu zamana kadar ekiptekiler 2 3 ay zaman harcadılar. şahıs başına atıyorum 6000TL ödeme yapmanız gerek. takım sahibide hayatını kaybetti ee para nolacak? bu fikirler ile anca 16 15 yaşında ekrana yaşım 15 yazdıran eleman bulursunuz :)
Maalesef katılıyorum, birçok farklı senaryo var. Çizim tableti aldığınız arkadaş sizinle irtibatı keserse, aranız bozulursa, ekip içi kavga olursa, bunların hepsi olası şeyler. O yüzden seçiminiz çok dikkatli olmalı ama çok kişinin katılacağını sanmıyorum. Bir Web tasarımcı, Oyun Motoru bilen arkadaşlar burada çalışacağına freelance çalışıp çok daha fazla para kazanabilirler. Yani tabiki parasını ben dert etmiyorum. Bir ekip olarak çalışmak çok daha iyidir tek başına çalışmaktan fakat, bu ekibin en küçüğünden en büyüğüne herkesin birbirine saygılı olması gerek. İyi forumlar

M

Minesyum

Ziyaretçi
Sözleşmeyi kabul ettikten sonra gerisi beni ilgilendirmez eğer ben kavorsam parasını veririm fakat ölüm gibi şeylerde parasını veremeyiz sonuçta biz öldürmedik.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Birkaç sorum olacak;
1- Bu insanlara ne sunuyorsunuz da kendi projenize gelmesini bekliyorsunuz?
2- Bu verdiğiniz fiyatları ya kazanamazsanız aldığınız çalışan'ın emekleri ne olacak, siz mi vereceksiniz ücretini?
3- Sigorta falan bağlatmaktan bahsetmişsiniz, sanırım kurumsal olarak çalışan bir firmasınız, vergi levhanızı görebilir miyim yapacağınız işlerde fatura kesmeniz ve devlete gelirinizden bir pay vermeniz gerekiyor.
4- Bu insanlar minecraft platformundan çıkabilecek nadir insanlar bunları burada aramamanızı tavsiye ederim ki zaten bu denli bir maaşa ciddi anlamda profesyonel çalışan insanları bulmanız imkansıza yakın.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
1612037897959.png

Bu yorumunu göz önünde bulundurarak, bana herhangi sattığım bir ürünümün alıntı olduğunu kanıtlamanı istiyorum veya gördüğün herhangi bir ürünümü bana sunmanı istiyorum, sunamazsın çünkü öyle bir ürünüm yok :).
Çocuk olduğunu tavırlarınla kanıtlayarak beyin yaşını fazlasıyla belli ediyorsun ben sana sadece sorular sordum aldığım cevap bir hayli komik ayrıca neden yorumunu sildirdin merak etmedim değil açıkçası :D
Senin dilinde konuşayım, bu kafayla ilerlersen ne bir çalışan bulabilirsin ki bu fiyatlarla çalışacak birisi açıkça enayidir (full time işlerinden bahsediyorum) ya da bu kafayla ne bir proje yönetebilirsin bu ettiğin lafları yaşına veriyorum.

M

Minesyum

Ziyaretçi
Eki Görüntüle 159322
Bu yorumunu göz önünde bulundurarak, bana herhangi sattığım bir ürünümün alıntı olduğunu kanıtlamanı istiyorum veya gördüğün herhangi bir ürünümü bana sunmanı istiyorum, sunamazsın çünkü öyle bir ürünüm yok :).
Çocuk olduğunu tavırlarınla kanıtlayarak beyin yaşını fazlasıyla belli ediyorsun ben sana sadece sorular sordum aldığım cevap bir hayli komik ayrıca neden yorumunu sildirdin merak etmedim değil açıkçası :D
Senin dilinde konuşayım, bu kafayla ilerlersen ne bir çalışan bulabilirsin ki bu fiyatlarla çalışacak birisi açıkça enayidir (full time işlerinden bahsediyorum) ya da bu kafayla ne bir proje yönetebilirsin bu ettiğin lafları yaşına veriyorum.
İncele yapmak ne güzel bir şey

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı