Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Türkçe |Oyuncular İçin Sohbet Kontrol Eklentisi | Kalerda

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Sohbet Kontrol Eklentisi
(ChatController)

Merhaba sevgili forum üyeleri,
Bu konumda verimlilik ve kullanış açısından yararlı bulduğum kendi eklentim olan chat controlleri sizlerle paylaştım.
Tüm yorumlarınıza açığım, kendimi profesyonel olarak nitelendirmiyorum fakat bazı şeyleri yapabilecek nitelikteyim değerli yorumlarınız beni geliştirir.

Spigot paylaşımını şu an için Türkçe açtım ek dil paketleri ile tekrar upload edeceğim spigot'a.

İsterseniz Hemen Tanıtıma Geçelim
Tek komut ile oyuncularınız kontrol paneline erişebilir. (/skontrol panel)
Basit ve pratik config dosyası.(Her hangi bir şey değiştirmenize gerek yoktur.)
İstediğiniz gruba bu permi verirseniz eklentiyi kullanabilirler.(yetkili.sohbet) (İsterseniz sadece vip kullanıcılara bu özelliği verebilirsiniz.)

Sohbet Temizle [Gui]
sohbet temizle gui.png

Kapalı Durum [Gui]
Kapalı durum guı.png

Sohbet Packet Text [Kapalı durumda yazı yazılırsa ]
sohbet kapalı packet text.png

Kapalı durum[Sohbet penceresindeki yazı]
kapalı durum yazı.png

Açık Durum[Sohbet penceresindeki yazı]
açık durum yazı.png

Config.yml
Ekran Alıntısı.PNG

İndirme Linki
Chat Controller

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Güzel bir eklenti olmuş, Başarılar!

EfeZmrly [TR/EN]

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EfeZmrly#9568

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Zimbabwe
Minecraft
EfeZmrly
Twitter
EfeZmrly
Bu tür pluginlerin daha gelişmişleri var iken, sırf türk yapımı olsun diye benzerini yapmak bence mantıksız. Internette "ChatManager", "Chat Control" vs aratırsan zaten çok daha gelişmiş pluginleri bulabiliyorsun. Emeğine sağlık ancak bence gereksiz olmuş

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Bu tür pluginlerin daha gelişmişleri var iken, sırf türk yapımı olsun diye benzerini yapmak bence mantıksız. Internette "ChatManager", "Chat Control" vs aratırsan zaten çok daha gelişmiş pluginleri bulabiliyorsun. Emeğine sağlık ancak bence gereksiz olmuş

Dediğim gibi bu işte çok profesyonel değilim , kendimce bir şeyler yapıyorum hobi amaçlı ve ticari bir kaygım yok bu yüzden yaptıklarımı genelde belki başka arkadaşlar kullanmak ister diye paylaşıyorum.,
Ben de biliyorum bu tür çok gelişmiş eklentiler olduğunu isteyen onları da kullanabilir ,tercih meselesi ,ben sadece kendimi geliştirmek için ,sizin önerilerinizi alabilmek için burada paylaşıyorum.

RakoNetworkOfficial

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

RakoNetwork#9348

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
Azerbaycan
Minecraft
MrRakoPvP
Facebook
fb.com/rako.mc.125
Plugin hoşum gitmedi, başarılar! senden daha güzel eklentiler bekliyorum. (Bu Arada Board'da "Eki" yazıyor Ekim değil miydi?)

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Dostum kendisi eski bir çalışmamdı.
Paylaşımdan da önce yazılmış bir eklentiydi.
Şu an tekrar neden canlandırıldı konu anlamadım fakat yakın zamanda güzel bir proje paylaşmayı düşünüyorum.

Destur

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

「TahaGG ™」#2540

Elmaslar
2
Puanlar
0
Gerçekten güzel bir eklenti....

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
eklentı yapılmasına gerek yoktu bır basıt skripte bakardı aslında ama yıneden elıne saglık

AsilNetwork#2020

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
Arithas
Güzel Bir Eklenti,Sunucumda Kullanacağım Emeğine Sağlık

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Güzel Bir Eklenti,Sunucumda Kullanacağım Emeğine Sağlık
Yayınladıktan sonra güncelleme fırsatım olmadı o yüzden çok eski fakat yakın zamanda güncelleyebilirim.

emregg0

Play.xBraveMC.com

Discord:

| Emre |#6756

Elmaslar
27
Puanlar
0
Minecraft
Emregg0
Güzel eklentiye benziyor sunucumda deneyeceğim. Eline sağlık

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Hacı gülle bu tarz eklentiler gereksiz değil. Örneğin ( abartılı bir örnek ) benim böyle bir şeye SADECE böyle bir şeye ihtiyacım varsa neden koskoca eklentiyi kullanıp diğer sistemlerimi tehlikeye atayım. Burada önemli olan opsiyon sunuluyor olması ve buna gereksiz demek ayrı ve gereksizlik. İster çok basit ister çok zor eklenti olsun illa ki gelişmişi mi kullanıcaz.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Hacı gülle bu tarz eklentiler gereksiz değil. Örneğin ( abartılı bir örnek ) benim böyle bir şeye SADECE böyle bir şeye ihtiyacım varsa neden koskoca eklentiyi kullanıp diğer sistemlerimi tehlikeye atayım. Burada önemli olan opsiyon sunuluyor olması ve buna gereksiz demek ayrı ve gereksizlik. İster çok basit ister çok zor eklenti olsun illa ki gelişmişi mi kullanıcaz.

Yorumun için teşekkür ederim, söylediklerine katılıyorum.

"Bu tür pluginlerin daha gelişmişleri var iken, sırf türk yapımı olsun diye benzerini yapmak bence mantıksız. Internette "ChatManager", "Chat Control" vs aratırsan zaten çok daha gelişmiş pluginleri bulabiliyorsun. Emeğine sağlık ancak bence gereksiz olmuş"

Ek olarak ise basit bir eklenti paylaşmış olmam, benim becerimi göstermiş olmuyor.
İlk başladığım zamanlarda bu tarz bir eklenti yapıp paylaşmıştım ve şu an geldiğim seviyeyle tamamen minecrafttan ayrılıp masaüstü uygulamalar geliştiriyorum.
Anlayacağın o ki basit veya zor olması bir şey değiştirmez önemli olan kullanışlılık ve kullanım amacı.

AsilNetwork#2020

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
Arithas
Yayınladıktan sonra güncelleme fırsatım olmadı o yüzden çok eski fakat yakın zamanda güncelleyebilirim.
Sıkıntı Etme Her Türlü Hoşuma Gitti Benim :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı