• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Türkçe karakter sorunu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atakan Erenel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Çakmalobi authme'de Türkçe karakterleri kabul etmiyor. Yani ''?'' işareti oluyor. Fakat diğer sunucularda Türkçe karakterleri kullanabiliyorum. Bu çakmalobi'deki sorunu nasıl çözebilirim?

Atakan Erenel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Kod yukardaki gibidir, eğer bir hata varsa veya eklenecek bir şey ekleyip verir misin?

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.566
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!
Buyur bunu kullan ben 2 yıldır bunu kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı.

İceTeamTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Hangi Dosyada ? Oluyorsa O Dosyayı Farklı Kaydet Diyip Sonrada oradan utf 8 i seçebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı