Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Türk Telekom Oyunculara Özel Fiber İnternet Kampanyası Hazırladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Türk Telekom Oyunculara Özel Fiber İnternet Kampanyası Hazırladı!

Türk Telekom, fiber internet paketi satın almak isteyen oyuncular için bir kampanya başlattı. Etkinlik, belirli İnternet paketlerini satın alan tüketicilere ücretsiz oyunlar, cüzdan kodları ve kuponlar gibi hediyeler sağlamak için PlayStore ile birlikte başlatıldı. Türkiye’nin en eski İnternet servis sağlayıcılarından biri olmakta olan Türk Telekom, fiber optik internet hizmeti satın alan tüketiciler için yeni bir kampanya başlattı. Bu etkinlik kapsamında tüketiciler, Türk Telekom'un dijital oyun mağazası PlayStore'dan çeşitli hediyeler kazanabiliyor. Etkinlik, şu anda yeni İnternet hizmetleri arayan oyuncuları tatmin edecek gibi görünüyor.

Türk Telekom'un açıklamasına göre 20 mbps ile 100 mbps arasında sınırsız fiber internet tarifesi satın alan tüketiciler, her ay bedava oyun alma şansına sahip olacak. Ayrıca oyuncular, ücretsiz oyun paketleri ile oyuncu cihazlarında kullanılabilecek 100 TL'lik PlayStore cüzdan kodu alacaklar. Türk Telekom'un başlattığı kampanya bunlarla da sınırlı değil. Etkinlik kapsamında sınırsız fiber internet paketi satın alan tüketiciler, Goldmaster Home web sitesinden yaptıkları her alışverişte kullanabilecekleri %55 indirim kuponu da alacaklar. Ayrıca bu siteden satın alınan hiçbir ürün için kargo ücreti ödenmeyecektir.

x1080.jpg

Türk Telekom'un başlattığı kampanya bunlarla da sınırlı değil. Etkinlik kapsamında sınırsız fiber internet paketi satın alan tüketiciler, Goldmaster Home web sitesinden yaptıkları her alışverişte kullanabilecekleri %55 indirim kuponu da alacaklar. Ayrıca bu siteden satın alınan hiçbir ürün için kargo ücreti ödenmeyecektir.

Evet sayın forum üyeleri, bugünkü konum buraya kadardı. Bir dahaki konumda görüşmek üzere, hoşça kalın!

Son düzenleme:

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Kısa ama güzel ve yararlı bir konu olmuş. Türk Telekom ilk kez güzel bir kampanya yapmayı başarmış.
Kullanmadığınız resimlerin eklerini silerseniz daha güzel olabilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Türk Telekom'un internetinden pek bir şey beklenmez. Hatta Türk Telekom'u tercih edeceğime Netspeed'i tercih ederim, eline sağlık ;) <3

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Şahsen Türk Telekom Çok Kötü Tavsiye Etmem.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Kablonet kullanıyorum. Gayet memnunum. Çok güzel internet çekiyor ve gayet sıkıntısız.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

paysaae

Elmaslar
192
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
UrfaKebab

Türk Telekom'un internetinden pek bir şey beklenmez. Hatta Türk Telekom'u tercih edeceğime Netspeed'i tercih ederim, eline sağlık ;) <3
Neden öyle dediniz anlamadım ben türk telekom kullanıyorum 12 mbps diye aldım ve 13 14 mbps çekiyor ve sorunsuz galiba siz türk telekomun eski kullanıcılarındansınız

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Neden öyle dediniz anlamadım ben türk telekom kullanıyorum 12 mbps diye aldım ve 13 14 mbps çekiyor ve sorunsuz galiba siz türk telekomun eski kullanıcılarındansınız
Evet benimde önceden İnternet sağlayıcım Türk telekom olmasına rağmen çok kötüydü fakat taşındım ve internet kabloları değişince kaliteli hizmet vermeye başladılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı