Sol Reklam

Türk telekom a atar yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DirenCan

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
40
Puanlar
13.270
Yer
Kabuğu
Ne demek hat yok ! o hat olacak. ala, ala , ala
@Enderiatus
OZX13D.png

isteyen ekleyebilir xd
Son durum hala internet gelmedi sefil durumdayım

FakeTaxiDriver

Elmaslar
120
Puanlar
0
heyt be erkek atar da yaparmış

DirenCan

Elmaslar
40
Puanlar
13.270
Yer
Kabuğu

FakeTaxiDriver

Elmaslar
120
Puanlar
0

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Sen buna atar mı diyosun ben müşteri hizmetlerinde karşıma çıkan kıza ****pu git kendini pazarla demiştim niye küfür ettim çünki kadın dedi ki birde ağzını yayarak konuşuyor ay beyföndü sizin buğ güğe kadağğ ödememiş 3 borcunuz var diyor adam dolandırıyolar :D ki benim ödenmemiş 1 faturam vadı TTnet kullanan biri olduğum zamanlar bu arada küfür için üzgünüm ama kız bana nasıl cırlıyor keşke ses kaydına alsaydım beyefendi siz kimle konuştuğunuzun farkındamısınız dedi bir sövdü yazmak veya ses kaydını koymak isterdim ama olmaz işte neler sölediğini sölesem uyarı alıcam ses kaydı desen yok ben bir kızın hiç öle sövebilceğini düşünmedim Superonline'da kötü aslında herkez diyor ooo Superonline süper çok seksi ki bu yanlış adamlar internetinizin hızını kotayı doldurmadığınız halde düşürüyor 100mbps fiber internet aldım ilk 2 ay çok iyi idi ama sonra bozdu kavga edip UyduNet'e geçtim ve memnunum sizede tavsiye ederim

Son düzenleme:

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
Sen buna atar mı diyosun ben müşteri hizmetlerinde karşıma çıkan kıza ****pu git kendini pazarla demiştim niye küfür ettim çünki kadın dedi ki birde ağzını yayarak konuşuyor ay beyföndü sizin buğ güğe kadağğ ödememiş 3 borcunuz var diyor adam dolandırıyolar :D ki benim ödenmemiş 1 faturam vadı TTnet kullanan biri olduğum zamanlar bu arada küfür için üzgünüm ama kız bana nasıl cırlıyor keşke ses kaydına alsaydım beyefendi siz kimle konuştuğunuzun farkındamısınız dedi bir sövdü yazmak veya ses kaydını koymak isterdim ama olmaz işte neler sölediğini sölesem uyarı alıcam ses kaydı desen yok ben bir kızın hiç öle sövebilceğini düşünmedim Superonline'da kötü aslında herkez diyor ooo Superonline süper çok seksi ki bu yanlış adamlar internetinizin hızını kotayı doldurmadığınız halde düşürüyor 100mbps fiber internet aldım ilk 2 ay çok iyi idi ama sonra bozdu kavga edip UyduNet'e geçtim ve memnunum sizede tavsiye ederim
Harbidende olemi dedin ya o peki ne dedi

Rayandu

The Man
Elmaslar
80
Puanlar
0
Yer
Brooklyn, Suplex City

sergun262

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
12
Puanlar
0
Hiç kötü değil, 2 yıldır SuperOnline kullanıyorum. Bu arada sürekli AKK dolduruyorum, mesaj da geliyor doldu diye hızınız düşürüldü diyor ama gram düşme yok nedense...
Ve TTNet gibi durmadan kesilmiyor, bu 2 yılda toplasan 3 kere anca gidip gelmiştir.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Hiç kötü değil, 2 yıldır SuperOnline kullanıyorum. Bu arada sürekli AKK dolduruyorum, mesaj da geliyor doldu diye hızınız düşürüldü diyor ama gram düşme yok nedense...
Ve TTNet gibi durmadan kesilmiyor, bu 2 yılda toplasan 3 kere anca gidip gelmiştir.
Ben er ikisinide sevmiyom uydu net kullanıyorum[DOUBLEPOST=1442226160,1442226127][/DOUBLEPOST]
Sen @Gürkan09 'ın atarını görmemişsin.
SS leri var mı ?[DOUBLEPOST=1442226318][/DOUBLEPOST]
Harbidende olemi dedin ya o peki ne dedi
Sen benim yazdığım şeyi arkanla mı okudun ? yazıyor orada :D sonra bende ona sövdüm tekrardan bir velemişcesine sövüyorum sanki yaşım birden 11'e inmiş gibi sövüyorum işin içine mazot elektrik direği tutkal filanda girdi ana bacıda girdi sonra kadına sövmem bitince kapattım

Bulletproof Metalhead

Psychosocial.
Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Her şeye Thug Life demenin "atar"lı versiyonu olmuş.
O şirketin yerinde olsam ben de iplemem seni. Çok haklılar bu konuda.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Türk Telekom bunların hepsini hak ediyor adamlara sövsek az dolandırıcılar hem :eşek:

DirenCan

Elmaslar
40
Puanlar
13.270
Yer
Kabuğu
kessinler internetini ondan sonra 2 ay bekle sonra konuşalım :3

BroPlayz

Pis Agor
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Bursa
Ben hepinizden atarlıyım hayır ben daha atarlıyım konusuna döndürmüşsünüz

edit:Hepinize bir:cay: ikram ediyorum

Mr_TeneKe

Kültür Bidonu
Elmaslar
127
Puanlar
0
Yer
Havana / Küba
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı