Sol Reklam
Sağ Reklam

TÜRK MİNECRAFT OYUNCULARININ SAÇMA FİKİRLERİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. ?

Discord:

' ☨ troxeL#5659

Elmaslar
142
Puanlar
2.820
Yer
Türkiye
Minecraft
troxeL
merhabaa bugün sizlere hep gördüğüm ve çok saçma bulduğum bir konu hakkında konuşmak istiyorum minecraft türk sunucu sahiblerinin ve oyuncularının hepsi tek bir konu üstünde çok saçma bir şekilde tartışıyorlar o konu ise YENİLİK abi herkes bir yenilik yok türk sunucuları işte böyle işte şöyle kötü , hiç yenilik yok hep klasik diye yorum yapıyorlar ama hiç biride çıkıp ben bu yeniliği yaptım diyemiyor ya arkadaş madem o kadar zekisin yapın oynuyalım ya yok yeni sistem yok ya abi ne bekliyorsun ki türkiyede açılan yeni sunucuların hepsi şu 3 oyun modunda açılıyor skyblock faction survival ve siz gelip bu açılan sw lerde klasik diyorsunuz :D ne bekliyorsunuz anlamıyorum klasik skyblock işte yeni bir oyun modu yaratın abi o zaman ne bileyim bir sıra tek blok çıktı bir sıra bir de şey görmüştüm skyblock ama adanın etrafında asitli su var filan değişik bir oyun moduydu yani yenilikler var ama beğenmiyorsunuz beğenmiyorsan aklında bir fikir var demekki söyle abi ya yapsınlar yada sen yap abi yenilik yok diyip geçiyorsunuz :D cidden çok sinir bozucu ve SAÇMA birde birisi sunucuyu +100 yapacak fikirler diye konu açmış :D hahahah ahahahah off cidden sinir bozucu diş gıcırtacak kadar sinir bozucu demek istediğim KONUŞMA YAP! diyorum ama bende konuşuyorum hahah cidden çok sinir bozucu bir dünyada yaşıyorum

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. ?

Discord:

' ☨ troxeL#5659

Elmaslar
142
Puanlar
2.820
Yer
Türkiye
Minecraft
troxeL
abe bide şu opskyblocklarda saçma sapan yeni spawnerlar koymayın ya bide onları aklımda tutmaya çalışıyorum yap abi sabit bir para kazanma spawnerı eskiden ne güzeldi ya demir altın elmas zümrüt :D şimdi yok elmas cevheri yok yıldız yok nether bilmem ne saçma sapan spawnerlar ya adam utanmasa toprakın bile spawnerı yapıcak

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Konunun içeriğini okudun mu? Oradaki amaç eleştiriydi sunucuyu +100 yapmak değil :d İstersen 2015 tarzı sunucu aç kimse bir şey demiyor buna. Sadece ortada çok güzel sunucular -survival- varken. (Project, treas...) Kitlenin gidip kafalarmc mc4fun gibi sunucularda oynayıp +100 çekmesini eleştirdim. Aldığım etkileşimden de bu konuda çok fazla hemfikir olduğum forum üyeleri olduğunu gördüm. Yazınızdan da anladığım üzere siz de tutarsızlıklar yaşıyorsunuz allah sabır versin.

MuhtisimDedektifler

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UcanAdam#9070

Elmaslar
2
Puanlar
360
Yer
Samsun
İlk olarak, sizi ciddiye almamız için ilk önce üslubunuzu değiştirin. Bu üslupla sizi kimse ciddiye almaz. İkinci olarak her fikri yapmak kolay değil çünkü herkes yazılımcı değil. Ayrıca bir kaç yazılımcı birleşse dahi yeni oyun türü kodlamak yine zor. Sebebi ise sizin oynadığınız Skyblock, Faction gibi basit görünen oyunlarda bile binlerce, on binlerce hatta yüz binlerce satır kod var. Bu sabah akşam bir grup gibi çalışmayı gerektirir. O önerileri veren kişiler genellikle yazılım bilmediklerinden bir Java projesine dönüşmüyor. Bunun dediğiniz gibi zeka ile alakası yok. Bilmediğiniz konularda insanların zekasıyla dalga geçmemenizi tavsiye ediyorum.

cilginoyuncu3050

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
21
Puanlar
255
Yer
Türkiye
haklısın daha en basit hataları çözememeyen,ram vermeyi bilmeyen, yetersiz ram hatasını anlayamiyan, aşırı yetersiz tecrübeye sahip kişiler sunucu açıyor artık her sunucu birbirine benziyor farklı birşeyler yok farklı şeyler hep yabancılardan çıkıyor
merhabaa bugün sizlere hep gördüğüm ve çok saçma bulduğum bir konu hakkında konuşmak istiyorum minecraft türk sunucu sahiblerinin ve oyuncularının hepsi tek bir konu üstünde çok saçma bir şekilde tartışıyorlar o konu ise YENİLİK abi herkes bir yenilik yok türk sunucuları işte böyle işte şöyle kötü , hiç yenilik yok hep klasik diye yorum yapıyorlar ama hiç biride çıkıp ben bu yeniliği yaptım diyemiyor ya arkadaş madem o kadar zekisin yapın oynuyalım ya yok yeni sistem yok ya abi ne bekliyorsun ki türkiyede açılan yeni sunucuların hepsi şu 3 oyun modunda açılıyor skyblock faction survival ve siz gelip bu açılan sw lerde klasik diyorsunuz :D ne bekliyorsunuz anlamıyorum klasik skyblock işte yeni bir oyun modu yaratın abi o zaman ne bileyim bir sıra tek blok çıktı bir sıra bir de şey görmüştüm skyblock ama adanın etrafında asitli su var filan değişik bir oyun moduydu yani yenilikler var ama beğenmiyorsunuz beğenmiyorsan aklında bir fikir var demekki söyle abi ya yapsınlar yada sen yap abi yenilik yok diyip geçiyorsunuz :D cidden çok sinir bozucu ve SAÇMA birde birisi sunucuyu +100 yapacak fikirler diye konu açmış :D hahahah ahahahah off cidden sinir bozucu diş gıcırtacak kadar sinir bozucu demek istediğim KONUŞMA YAP! diyorum ama bende konuşuyorum hahah cidden çok sinir bozucu bir dünyada yaşıyorum

MuhtisimDedektifler

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UcanAdam#9070

Elmaslar
2
Puanlar
360
Yer
Samsun
Bu benim yeni hesabım.

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
Umarım bu konuyu mizah olarak açmışsınızdır, çünkü ciddi olamazsınız. Forumda açılan birçok Minecraft konusunun içeriğine göz attığımızda, basitinden ya haritası hazır indirilmiş oluyor, ya da paketi. Sunucu içerisinden kendilerine ait görsel almaya bile üşeniyorlar. Kendi eklentilerinizi yazmanızı beklemiyor kimse. "Kanka Minecraft işinde çok para var, hadi sunucu açalım." düşüncesiyle bu işe kalkıp, sağda solda hazır harita veya bir eklentinin config dosyasını arıyorlar. Kullandıkları haritayı veya paketi, internet üzerinde en az 10 kişinin kullandığını varsayalım. Bana tek bir sorunun cevabını verin. Herkesin sahip olduğu bir şeyi mi istersiniz yoksa, sadece size ait özel bir şeyin olmasını mı? Kusura bakma dostum ama, bugün Türk sunucularına göz attığımızda, hepsi birbirinden kopyalamak için can atıyor. Kopyalamayan, kendi yolunda ilerleyen sunucular yok mu? Tabii ki var, onların konularına vs. yeterince iyi yorum yapılıyor.

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Dostum sana sonuna kadar katılıyorum örnek skyblock oyun modu yıllardır var alt tarafı skyblock 1.8 daha ne gibi değişik sistemler değişik fikirler çıkabilir anlamıyorum vede bazı arkadaşlar var sunucu tanıtım konularına direk kötü yorum yapıyor klasik olmuş sistem yok birşey yok gibisinden belki sunucu sahibi klasik skyblock açmak istemiştir illaki değişik orjinal şeyler koymak zorunda değil insanlar bugün yarın bende sunucu acicam açıkçası tanıtım konusu açmaya korkuyorum

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Dostum sana sonuna kadar katılıyorum örnek skyblock oyun modu yıllardır var alt tarafı skyblock 1.8 daha ne gibi değişik sistemler değişik fikirler çıkabilir anlamıyorum vede bazı arkadaşlar var sunucu tanıtım konularına direk kötü yorum yapıyor klasik olmuş sistem yok birşey yok gibisinden belki sunucu sahibi klasik skyblock açmak istemiştir illaki değişik orjinal şeyler koymak zorunda değil insanlar bugün yarın bende sunucu acicam açıkçası tanıtım konusu açmaya korkuyorum
Binbir çeşit sunucu var sen direkt hazır paket alıp sunucuna koyarsan illa ki eleştirilirsin. Sıfır emekle kazanç sağlamaya çalışıyorsun bu işten. Ki bu tarz kötü yorumlar gelen sunucuların da iyi bir yerlere geldikleri yok realistik yorum almak neden sizi korkutsun? Hangi güzel sunucuya kötü yorum gelmiş? Konu açarken bile çekiniyorsan demek ki sunucuna güvenmiyorsun veya iyi olmadığını sen de biliyorsun. Bu tamamen seninle alakalı bir durum eleştiren birine suç bulmanız yanlış.

• Elmas
Tepkiler: pwd

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
Bu konuda ciddi olduğunu kanıtlamak için 100 tane şahit getirtmek gerekir, Destiny'nin de dediği gibi güzelim sunucular varken 1.8.9 veya daha eski bir sürüme sahip titanyum, ultra opskyblock sunucuları açılıyor ve bu sunuculardan daha fazla tutuluyor, cidden artık çok eskidi bu sürüm ve bu oyun modları yeni fikirlere sahip olan sunucuları bekliyoruz, tabii çıkana kadar ölmezsek.

xdredd

Minecraft Mapper

Discord:

xdredd. / a7a

Elmaslar
257
Puanlar
3.255
Minecraft
atakamisama
adam ciddi ciddi bu kadar uzun bir text yazıp bunu ciddi ciddi açmış mı xd

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
209
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS
hee o aynı sistemi 50 çöp sunucuda görünce sıkıyor naparsın

sunucu 1 hafta içinde kapanıyo 1 aylık alınıp okadar b****n yani afedersiniz ama :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı