Duyuru Tüm yasaklı üyelerin yasakları kaldırılmıştır!

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve aerocs tarafından 16 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Forum Destek kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir.
By aerocs on 16 Temmuz 2017 00:59
  1. AeroCS

AeroCS Yetkili
    Yetkili

499
    355
    690
    İtibar (REP) Puanı:
    10.487

Sayın MC-TR Üyeleri;
    Yetkili arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılar sırasında üyelerin gereksiz & yanlış yasaklanmaları hususuna değinildi. Yapılan toplantı sonucunda yasaklanan üyelerimizin bir defaya mahsus, affedilmesi gerektiğine karar verdik.
    Yetkili arkadaşlarımız bundan sonra bu tarz hususlarda daha dikkatli davranacağını umut ediyorum.
    Üyelerimizin bazıları tartışma sonucunda, bazıları ise uygunsuz isimden dolayı yasaklandı. Bu gibi hususları dikkate alarak tüm üyelerime 1 kerelik isim değiştirme hakkını hediye ettik.
    ÖNEMLİ (Hai tarafından eklenmiştir): Yasaklanmalar veya başka bir sebebten ötürü birden fazla hesaba sahip olan üyelerimiz, bana tüm hesaplarını özel mesaj yoluyla iletirse, istediği tek hesap üzerinde bütün mesaj ve konularını birleştirerek hesap denkleştirme işlemi yine ücretsiz olarak yapılacaktır.

Örnek verilecek olursa :
    A üyesi 10 mesaja 100 beğeniye sahip
    B üyesi 20 mesaja 50 beğeniye sahip
    Hesap denkleştirme sonucunda
    A yada B üyesi altında 30 mesaj 150 beğeniye dönüşüm yapılacaktır.

Kullanıcı Adınızı değiştirebilmek için : Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın buradan veya
    aşağıdaki yöntemle değişebilirsiniz.
    Yasakları kaldırılan üyelerin tekrar yasaklanması sonucunda hiç bir şekilde yasakları kaldırılmayacak olup,itirazlar'da kabul edilmeyecektir.

İYİ FORUMLAR.......​

En son verilen itibar puanları:
    Eiji: 3 Puan 16 Temmuz 2017
    #1 AeroCS, 16 Temmuz 2017
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Temmuz 2017
    Eiji bunu beğendi.

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve aerocs tarafından 16 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Sayfayı Paylaş

DMCA.com Protection Status