Sol Reklam
Sağ Reklam

Tüm TSP Satın Alanların Dikkatine !!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Gerek bu forum üzerinden gerek skype gerek discord gerkese kapatmış olduğum youtube kanalımdan görüpte TornadoSpawners satın alan arkadaşlarımız hiçbir ücret ödemeden TornadoSpawners 5.0 güncellemesini forumdan özel mesaj yoluyla veyahut Discord adresim üzerinden temin edebilirler.

Bu konuyu açmışken dipnot geçmek isterim. v2.0 ı leak kullanan arkadaşlarımızı 2.0 da ki spawner çoğaltma bugundan haberdar etmek isterim.

Ayrıca 5.0'ın sürüm güncellemesi olduğunu ve 2.0 da ki hataların hepsinin 4.0 da giderildiğini de eklemek isterim.

Artık eklentimiz 1.7.x --- 1.14.x sürümlerini desteklemektedir.
Dikkat etmeniz gereken tek nokta 1.7.x - 1.12 için ayrı bir jar. 1.12.1,1.12.2 - 1.14.x için ayrı bir jar vardır.

Bundan sonra ki güncelleme çoklu kazma güncellemesi olacaktır. Şimdiden duyurulur !

Hepinize iyi forumlar dilerim !!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Benim eski çalıştığım sunucuda herkes yaratıcıları çoğaltıyordu. Nasıl olduğunu çözemiyorduk. Meğerse sorun buymuş...

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
eeee artık EpicSpawners kullanıcam.

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
336
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
TornadoSpawners item çoğaltma buglarından biriside inventorypages ile birlikte oluyor. Tornado yerine epicspawners alırım daha iyi?​
Kısaca inventorypages kullanma kullanacaksan epic sp alacaksanda kralın konusunu kirletme

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4

Benim eski çalıştığım sunucuda herkes yaratıcıları çoğaltıyordu. Nasıl olduğunu çözemiyorduk. Meğerse sorun buymuş...
Tespit ettiğim 2 yöntem vardı. İkisini de zaten fixlemiştim 4.0'da e ne yapalım leakleyenler bunu da belirtseydi keşke dağıtırken :D
TornadoSpawners item çoğaltma buglarından biriside inventorypages ile birlikte oluyor. Tornado yerine epicspawners alırım daha iyi?​
İnsanların seçimlerine yönelik empozelerde bulunmuyorum. İsteyen bozuk bir eklentiyi de kullanabilir karışmam seçim senindir :D
Kısaca inventorypages kullanma kullanacaksan epic sp alacaksanda kralın konusunu kirletme
Estağfurullah canım :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı