Sol Reklam

Tulumbacılar {2.parça}

Daha ayrıntısız ve düzmü yazayım?

• Daha ayrıntısız ve düz

Oylar: 1 50,0%
  • Ayrıntılı ve detaylı

Oylar: 1 50,0%

• Oy Verenler
    2

Murad-ı Hüdavendigar

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Hephaito
Hızlı hızlı HIZLI olmalıydım ben o tatlıcının ilk müşterisi olmalıydım olmalıydım belkide bir hediye vermeliydim içimdeki açgözlülüğün de tesiriyle hızlanmıştım ama bir an yavaşladım duraksadım yahu küçücük bir kasabada açılan dandirik bir tatlıcıya koşuyordum ne olabilirdiki!
Sakinca yürürken bir anda tatlıcının önünde olduğumu farkettim önünde kır saçlı tombik bir adam zorlukla dışarı lolipop arabasını çıkarmaya çalışıyordu aman dedim dur amca koca şey tek başına çıkarmı o kapıdan nası soktunuzki bunu! Yan çevirelim çevirdik zorlukla canhıraşla AMAN! tüm lolipoplar döküldü toplamaya başladık tombik amcayla bende o sırada düzledim arabayı koydum dükkan kapısının önüne gelen geçene laf konusu olmuştum şimdi kesin o evlerine gider bizden bahsederlerdi! Neyse hallettik herşeyi zavallı tombik amca nefes nefese kalmıştı hepinizinde tahmin ettiği gibi tombik kafasında ufak bir şef şapkası olan bıyıklı ASLA! Böyle biri değilde sadece tombikti onun dışında düzgünce traşlanmış saçından yeni teller fışkırıyordu hepsi bu hepsi bu böyle bir adamdı
Nefes nefese kalmıştı zorlukla iki dudağının arasında beni içeri çağırdı çok güzel bal gibi şerbetleri varmış bana bir bardak borcu varmış ödemese içi rahat durmazmış ona zaten tüm amacımın bu olduğunu söyledim ve içeri girdim elindeki demir ayran bardağı görünümlü tasa koydu boğuk kırmızısı şerbeti Dükkanda çok değişik bir hava vardı sanki elli altmış sene öncesindeydim herşey ahşap dı eskiden amcaların sırtına yüklediği piramit görünümlü bir zımbırtıdaki helvalar falan dalıp gitmiştim dikkatimi bir çerçeve içindeki fotoğraf çarpmıştı fotoğrafta uzun boylu kolunu yanındaki genç ama basık çocuğa dayamış gülümseyen hilal bıyıklı bir amca duruyordu yanında hayatı dahi umursamayan herşeye gülüp geçen alaycı bir tavıra sahip olan bir kadın vardı o sırada tombik amca bana şerbeti uzattı ağzım kurumuştu soğuk şerbetten bir yudum aldım içimi dondurmuştu sanki ama hayatımı içmiştim sanki fazla tatlı değildi ama lezzetliydi lezzetli bir tatlı olabilirmi? İlginçti ama çok güzel bir şerbetti bayılmıştım yani çok güzeldi şerbeti övmeye başladım nasıl sevindi görseniz sanki bayram harçlığı almış çocuk gibiydi yüzü bir an ayağa kalktım tedirgin oldu gideceğimi sandı sadece elimi yırtılmaya yüz tutmuş cebime atıp 3 gündür biriktirdiğim kağıt paraları çıkarıp tek elle özensizce saydım vardı baya 35 lira iyi para bence iyi dedim ve verdim tombik amcaya parayı dedim ona ne yeterse ver bir anda yüzünü ciddiyet kapladı o tombik ciddiyetsiz çocuksu amca gitmiş yerine ciddi her an beni dövebilecekmişçesine bir tavır aldı bir ondan bir helvadan bir şöbiyetten bir baklavadan bir fıstıklı baklavadan bir cevizli sucuktan bir ondan falan filan hepsini elindeki demir tepsiye doldurdu içimden nE demek geliyordu dediki ben ilk müşteriymişim paranın lafı olmazmışta adımı bağışlayacakmışım bana özel on lira fazla baklava koymuş ne o teşekkür etmeyecekmiymişim falan filan ona çok teşekkür ettiğimi hediye ettiği baklavalardan dolayı minnettar olduğumu söyledim ve elimde tepsi dışarı çıktım hava çok kapalıydı sanki bana eve gitmem için zaman vermişte ben evime gidince fışkıracakmışçasına bir kapalılık KOŞMAYA BAŞLADIM

ARKADAŞLAR BİLİYORUM KAPLUMBAĞA GİBİ YAZIYORUM YANİ ŞUAN 2 PARAGRAFLA AÇIKLANACAK OLAYI BİLDİĞİN DESTANA DÖKTÜM İÇİNİZDEN KÜFREDİYORSUNUZ BİLİYORUM SİZİN ZEVK ALMANIZI İSTİYORUM ALMIYORSANIZ NE OLUR ANKETİ OYLAYIN!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hikaye içeriği hoş ancak yazım kurallarına, anlatım tarzına ve dizayna biraz daha dikkat etsen daha hoş olur. ( Çok detaya girmemelisin. )

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı