Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Merhabalar Forum halkı. Uzun zamandır forumda konu açmadım ve aktif olamadım. Bunun sebebi istanbuldaki internet sıkıntım ve muğlaya taşınmam idi. Konunun içeriğide "TTNET" İstanbul mağdurları çok iyi bilir. TTNET istanbul gibi yerlerde çok yavaş hizmet vermekte. İnternet alıyorsunuz 1,5 2 haftada anca geliyor ve bağlıyorlar. Muğlaya geçen cuma günü taşınmış olup,ttnet'e başvuru yapıp internet aldım. 1,5 Günde internetim bağlandı. Bu benim içinde çok iyi oldu. Ayriyetten internet istanbulda okadar yavaştıki bir yere girmek için ömrümden ömür çalıyordu.Burada oldukça iyi ve hızlı. Hizmet olarak bakarsak mükemmel. Muğla küçük bir yer,fakat ttnet denince aklımıza kötü bir sağlayıcı geldiği için beni çok şaşırttı..

Ayrıca konuyu
"Konu Dışı" Bölümüne açmak istedim. Dediğim gibi 3,5 haftadır yoktum ve forumda aktif olamıyordum. En azından muğlaya taşınacaklar için bir bilgilendirme olur.

Herkese iyi forumlar diler,buradan uzaklaşırım :)

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Küçük yerlerde bakım ve hizmet büyük olur :) örnek burada Netwifi var.Direk varıyorsun 1-2 saate geliyorlar ve teknik destek için para vesaire yok kurulum ücreti yok :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Ben İlk Başvurduğumda 1 Hafta Beklettiler.Tekrardan Başvurdum 2 Güne Kalmadı Geldiler Sanırsam Başvuru Noktasındaki Arkadaş Başvurmu Göndermeyi Unutmuştu.Şuan TürkTelekomun Modemini Kullanıyorum İnternetim Gayet İyi Bence Maltepede Net İle İlgili Pek Sıkıntı Olmuyor.Paketimi 16megabite Yükseltmiştim Çok Fazla Bir Değişiklik Olmadı Diye Düşünüyorum :D.İyi Forumlar Kardeşim Kolay Gelsin Bu Arada Taşınmak Zor İş.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Küçük yerlerde bakım ve hizmet büyük olur :) örnek burada Netwifi var.Direk varıyorsun 1-2 saate geliyorlar ve teknik destek için para vesaire yok kurulum ücreti yok :)
Aynen öyle :)

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Memleketime hoş geldin. Fethiye'de paraşüt atlamaya mutlaka git :)

4WdP3.png

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Ben İlk Başvurduğumda 1 Hafta Beklettiler.Tekrardan Başvurdum 2 Güne Kalmadı Geldiler Sanırsam Başvuru Noktasındaki Arkadaş Başvurmu Göndermeyi Unutmuştu.Şuan TürkTelekomun Modemini Kullanıyorum İnternetim Gayet İyi Bence Maltepede Net İle İlgili Pek Sıkıntı Olmuyor.Paketimi 16megabite Yükseltmiştim Çok Fazla Bir Değişiklik Olmadı Diye Düşünüyorum :D.İyi Forumlar Kardeşim Kolay Gelsin Bu Arada Taşınmak Zor İş.
İnternet olarak istanbulda turkcell superonline çok iyi. Yorumun için saol :)

ByArtem

Emekli Yönetici

Discord:

ByArtem#1882

Elmaslar
124
Puanlar
15.350
Minecraft
ByArtem
Ben şahsen Superonline kullanıyorum ve şimdiye kadarda TTNET kullanmadım vede kullanmiyacağım Superonlinden çok memnunun tavsiye ederim.Bu arada akk girmiyorum.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Memleketime hoş geldin. Fethiye'de paraşüt atlamaya mutlaka git :)

4WdP3.png
Ah ah ah :D Biliyorum o gb düşürmeyi.. Her ayın başında tekrar düzeliyor. Amaç : milletten daha çok para almak. :)

TR ᴊᴀᴠᴀᴅᴇᴠ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
41
Puanlar
13.420
Yer
katman kayasından :D
Kardeşim onun nasıl bir dert olduğunu bilirim istanbulun (bağcılar) yerinde 8 MBPS den fazla bağlayamıyorlar ondan fazla alt yapı yokmuş ya sanki burası suriye ,_,

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Kardeşim onun nasıl bir dert olduğunu bilirim istanbulun (bağcılar) yerinde 8 MBPS den fazla bağlayamıyorlar ondan fazla alt yapı yokmuş ya sanki burası suriye ,_,
Bilirim bağcıları. Bende oturdum bir zamanlar... Hap var cigara var sana ne lazım abi :D:D

TR ᴊᴀᴠᴀᴅᴇᴠ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
41
Puanlar
13.420
Yer
katman kayasından :D

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Ben şahsen Superonline kullanıyorum ve şimdiye kadarda TTNET kullanmadım vede kullanmiyacağım Superonlinden çok memnunun tavsiye ederim.Bu arada akk girmiyorum.
Alt Yapı Aynı Olsada Ne Farkedicek Bro :D

ByArtem

Emekli Yönetici

Discord:

ByArtem#1882

Elmaslar
124
Puanlar
15.350
Minecraft
ByArtem
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı