• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Tanıtım TruckersMP Perma ban

Nasors

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Minecraft
Selam arkadaşlar TruckersMP'den perma yedim ve sürekli Ban Eveading yaşıyorum Nasıl Kurtulurum? İnternetde yöntemler vardı, fakat işe yaramıyor.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
135
Minecraft
Selam arkadaşlar TruckersMP'den perma yedim ve sürekli Ban Eveading yaşıyorum Nasıl Kurtulurum? İnternetde yöntemler vardı, fakat işe yaramıyor.
Perma banı yemek için çok uğraştın mı acaba ncz açmamış olman dileğiyle,
En kolayı indirimi bekle 9₺ye yan hesaptan al oyna hiç bir zaman ban yemedim yemeyi de planlamıyorum ben :'D

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
RiseRuins
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
718
Minecraft
Nası perma ban yedin ya. Perma 6. banda geliyor. Kaşınmışsın sen demek ki :D Cadılar bayramı indirimine az kaldı o zaman alırsın.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
135
Minecraft
Nası perma ban yedin ya. Perma 6. banda geliyor. Kaşınmışsın sen demek ki :D Cadılar bayramı indirimine az kaldı o zaman alırsın.
ncz açarsa tekde yiyor :D
Bazı akidişler "ne alaka ya sen kullandın mı" dicek kaçak tv'nin adminlik serilerinde ncz videolarına bakarsanız direk çaktığını görürsünüz.

BRKN

deli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
149
Minecraft
ben 3 yıldır oynuyordum perma yedim 1 yıl önce şu an yan hesabım var arada giriyorum artık eski eğlencesi kalmadı :/

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
RiseRuins
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
718
Minecraft
ben 3 yıldır oynuyordum perma yedim 1 yıl önce şu an yan hesabım var arada giriyorum artık eski eğlencesi kalmadı :/
Arkadaş olmadımı sıkıyor artık.

Yukarı Alt