Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Tps Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LovenPVP

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
33
Puanlar
8.910
Merhaba MC_TR ekibi benim batihost dan sunucum var 8gb lik survival sunucu daha dünden açildi oyuncular kasilmadi bile 10 kişi oluyo sunucu tps 16 17 14 düşüyo sabit kalmiyo hep değşiyo timings aldim buyurun atıyorum 40 tane falanda puligin var.

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Attığınız Timings boyunca TPS 20 gözüküyor. Lütfen lag olduğu sırada Timings Raporu alıp atın.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Merhaba MC_TR ekibi benim batihost dan sunucum var 8gb lik survival sunucu daha dünden açildi oyuncular kasilmadi bile 10 kişi oluyo sunucu tps 16 17 14 düşüyo sabit kalmiyo hep değşiyo timings aldim buyurun atıyorum 40 tane falanda puligin var.

kullandıgınız skriptler sunucuyu yoruyor olabilirmi ?
eğer öyleyse skriptleri azaltmanız yada kodlarını biraz düzenlemeniz gerebilir

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, kullandığınız eklentilerin listesini atar mısınız? Görünüşe bakılırsa bir eklentide veya başka bir şeyde sorun var.

AnilTR06

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

AnilTR#7185

Elmaslar
22
Puanlar
13.320
Minecraft
AnilTR
Hocam gördüğüm kadarıyla essentials, treeasist ve çok az dahi olsa crateplus pluginleri laga sebebiyet veriyor olabilir. En çok etkileyen essentials olarak gözüküyor oyuncular blok kırarken falan hangi sebeple bilmiyorum ama sunucunuzda ki ticki arttırıyor. Essentialsx kullanıyorsanız lütfen en son sürümü kullanmayı deneyin kullanmıyorsanızda onu kullanmanızı tavsiye ederim. Treeasist yerine daha stabil bir ağaç plugini öneriyorum. Songodanın plugin 'ini deneyebilirsiniz. Crateplus çok etki ediyor gibi gözükmesede daha çok tercih edilen Crazy Crates eklentisini kullanmanızı tavsiye ederim.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX

Merhaba, kullandığınız eklentilerin listesini atar mısınız? Görünüşe bakılırsa bir eklentide veya başka bir şeyde sorun var.

1571341291232.png

Timings kısmında plugin listesi bariz şekilde zaten gözüküyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı