Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü TPS değerlerim düşüyor, yardım eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
Sunucumda Plugin Paketimde Ve Skriptlerimde Hata Bozukluk Yok Sunucum 4gb ram ve xenon bi tane işlemci sunucumda önceden 30 35 kişi bile varken bile tps degerlerim 19.85 felandı şuan 10 15 kişide tps 10 oluyor işlemci kulanımım 70 80 lerde hiç olmuyordu sebebi nedir.

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Timings alıp atarsanız daha çok yardımcı olablirim.

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Sunucu kaynaklarınız ortak kullanımdaysa (CPU fazla kişiye bölündüyse) performansı azalacaktır. Eğer cpu çekirdek sayısından fazla kişi tarafından kullanılıyorsa çekirdek başına bile bir adam düşmüyor bu da performansınızı kesinlikle etkiler. Eğer paketinizde bir değişiklik yapmadıysanız, bozuk chunk veya data olmadığından da eminseniz, firmanızdan destek açarak bu konu hakkında görüş isteyebilirsiniz. Bunun dışında pluginlerden vs. emin değilseniz timings raporu alarak neler olduğu konusunda bir fikir kazanabilirsiniz; timings hakkında yardım için şu kaynağı inceleyebilirsiniz:

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
teşekürler sunucumda kulandıgım paket öncedende kulanıyordum böyle bir sorunum yoktu ama 8 kişide bile işlecmi kulanımı 70 lerde tps ise 15 oluyor hostinge bildirim açtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı