Sol Reklam
Sağ Reklam

Towny Survival / HardCore Faction

Berkay5407

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Berkay#7823

Elmaslar
13
Puanlar
13.620
Yer
Sakarya
Minecraft
Berkayy__
Selamlar ! Bugün MC-TR kullanıcılarına iki sorum var. Yabancı sunucularda "Towny Survival" olarak geçen barışçıl survival diye nitelendirebileceğimiz bir mod var. Uzun zamandır da bu modu yabancı sunucularda oynuyorum. Bu mod aslında çok zevkli bir mod , herkes barış içinde geçiniyor sohbet muhabbet havada uçuyor. Bu mod neden Türkiye'de olmasın diye düşünüyorum aynı zamanda. İşte sorum buradan başlıyor. Elimde pluginler hazır , hepsini Türkçeleştirdim. Eğer yeterli destek gelirse 2 hafta sonra sunucuyu aktifleştireceğim. Desteklemek isteyenler gönderinin altında "+1 , Destekliyorum" diye belirtirlerse iyi olur.

Bir diğer sorum ise HardCore Faction(HCF) ile ilgili. Bu mod ile ilgilide pluginlerim hemen hemen hazır. Eğer destek gelirse sunucuyu açıcağım. Ancak böyle 2 hafta sonra felan kapanmayacak , emek vericeğiz ekip olarak , gece gündüz uğraşıcaz ve en az 3 ay açık kalıcak. Hemen sunucu açılırsa ne olacağından bahsedeyim. Sunucu açılınca sezonlar olucak ve sezonlar 3 veya 4 ay sürücek. Sunucunun ilk açılışında 1 aylık bir gelişme süreci olucak öbür aylarda ise bu 2 hafta olucak. Her sezon harita sıfırlanıcak ve sunucu 1 haftalık bakıma giricek. Her sezonda harita değişicek ve topluluklara özel bölge verilicek. Bu bölge topluluğun kişi sayısına/önceki yaptıklarına göre değişicek. Umarım anlatabilmişimdir.

Lütfen hoşunuza giderse hangi mod olduğunu ve destekleyip desteklemediğinizi yazmalısınız. Neden Türkiye'de bu tarz modlar olmasın ki ? Yönetim ekibimiz oldukça kaliteli , her birimizin daha önceden kodlama / programlama tecrübesi var. Ben de yakın zamanda Google Play Store'da uygulamamı çıkarıcağım. Yani plugin yönünden pek sıkıntımız yok , yönetmek açısından ise de eksiklerimiz yok denecek kadar az. Dediğim gibi eğer hoşunuza gittiyse desteklemek için hangi mod olduğunu ve destekleyip desteklemediğinizi , eğer eksik gördüğünüz noktalar varsa belirtmenizi isteyeceğim. Herkese iyi forumlar !

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Neden Türkiye'de bu tarz sunucular yok demişsin. Bende MMORPG açtım fazla kasma bro eskisi gibi değil emek verirsen girmezler, yinede şansını dene.

CherryKii - Ayaz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AYAZ.#7853

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Tekirdağ
Minecraft
CherryKii
Facebook
Yok
oyna.provanas.com da Artık Towny Açılıyor!!

HzOtaku

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
34
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
modlu sunucu açıcaksan güzel +1 Survial a D:

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı