Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Topluluk sunucuları için geliştirdiğimiz toplama discord botu V0.1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
ne zaman geldiğini hatırlamıyorum fakat ilk Toasty'nin sunucusunda vardı ve tester olarak verilmişti discord tarafından Toasty bilir misiniz bilmiyorum ve bu arada konunuzun başlığında yazım hatası var bilginize.
Yazdığınız bir kaç şeyin konuyla ne alakası var hala anlamış değilim, ne zaman geldiği kimin getirdiği çok önemli değil önemli olan ücretsiz bir şekilde bunu topluluğa sunmak hocam.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Yazdığınız bir kaç şeyin konuyla ne alakası var hala anlamış değilim, ne zaman geldiği kimin getirdiği çok önemli değil önemli olan ücretsiz bir şekilde bunu topluluğa sunmak hocam.
Hocam ücretsiz şekilde ilk siz mi paylaştığınızı iddia ediyorsunuz peki?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Ücretsiz bir şekilde topluluğa sunmak demişsiniz yanlış görmüyorsam yada dediğinizi ben anlamadım.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
İlk sen geliştirmedin veyahut paylaşmadın. Türkiye'de ilk paylaşanın kim olduğunu bilmiyorum ama zaten aratınca YouTube'da veya kod paylaşım sunucularında senden daha önce paylaşanlar var.
1621099972959.png

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
İlk sen geliştirmedin veyahut paylaşmadın. Türkiye'de ilk paylaşanın kim olduğunu bilmiyorum ama zaten aratınca YouTube'da veya kod paylaşım sunucularında senden daha önce paylaşanlar var.
Evet bende onu anlatmaya çalışıyorum ve discord kendisi direk Toaty'e verdi test için

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Ben ilk paylaştım vesayre demiyorum zaten CodShare gibi discord sunucularında paylaştım vs dedim benimle uğraşmak yerine biraz kendinle uğraş kendini o kadar küçük düşüyorsun ki her bot ile alakalı açtığım konuya gelip saçma yorum yapıyorsun açıklamalarımı okumayıp, çıkardığın ürüne benzeri ücretsiz paylaşıldı dediğim için eleştiri kabullenemiyorsun hocam uğraşmak ve sana cevap vermek istemiyorum iyi günler.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Tamam bende komut yazmadım topluluğa ilk siz mi sundunuz bu botu peki?
Anlamadım paylaşmak istedim paylaştım konuda yazıldığı gibi toplama lütfen sadece konudaki resimlere bakıp geçmeyin yazılanlarıda okuyun.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Ücretsiz paylaşılan birşeye bile birşeyleri mazaret bulup kötülemeye çalışıyorsunuz yakışmıyor böyle şeyler.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Ücretsiz paylaşılan birşeye bile birşeyleri mazaret bulup kötülemeye çalışıyorsunuz yakışmıyor böyle şeyler.
ya dostum kötülemiyoruz sadece olanı diyoruz heryer de var vb baltalamakta değil bu eleştiri yapıyoruz kabullenmek istemiyorsun sende anlamadım ki :/​

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
ya dostum kötülemiyoruz sadece olanı diyoruz heryer de var vb baltalamakta değil bu eleştiri yapıyoruz kabullenmek istemiyorsun sende anlamadım ki :/​
Hocam sana mı dedim başkasına mı dedim arkadaşla aramızda olan birşey lütfen bilip bilmeden yorum yapmasan güzel olur, eleştiri yapabilirsin tabi en doğal hakkın fakat buraya gelip kötü yorumlar atman eleştiri değil saygısızlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı