Sol Reklam

Paylaşım Topluluk sunucuları için geliştirdiğimiz toplama discord botu V0.1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
Ben ilk paylaştım vesayre demiyorum zaten CodShare gibi discord sunucularında paylaştım vs dedim benimle uğraşmak yerine biraz kendinle uğraş kendini o kadar küçük düşüyorsun ki her bot ile alakalı açtığım konuya gelip saçma yorum yapıyorsun açıklamalarımı okumayıp, çıkardığın ürüne benzeri ücretsiz paylaşıldı dediğim için eleştiri kabullenemiyorsun hocam uğraşmak ve sana cevap vermek istemiyorum iyi günler.
Hocam kusura bakmada ağlanacak bir şey yok ortada, sakin ol öncelikle. İlk kez açtığın bir konuya yorum yaptım. Beni çekemeyen sensin! Benimle artık laf yarıştırmazsan çok sevinirim. Kara liste konusu değil ve konunu da baltalamadım. Yanlışını düzelttim sadece. İyi forumlar.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Hocam kusura bakmada ağlanacak bir şey yok ortada, sakin ol öncelikle. İlk kez açtığın bir konuya yorum yaptım. Beni çekemeyen sensin! Benimle artık laf yarıştırmazsan çok sevinirim. Kara liste konusu değil ve konunu da baltalamadım. Yanlışını düzelttim sadece. İyi forumlar.
İyi hoş da ağlamalık birşey yok kanka buraya gelip açıklamalarımı okumadan yorum yapıyorsun ilk ben paylaşmadım "kod sunucularında çıktığı zamanlar ben paylaştım" dedim ama neyse

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Hocam sana mı dedim başkasına mı dedim arkadaşla aramızda olan birşey lütfen bilip bilmeden yorum yapmasan güzel olur, eleştiri yapabilirsin tabi en doğal hakkın fakat buraya gelip kötü yorumlar atman eleştiri değil saygısızlık.
kötü yorum derken neyse konuyu kapatalım iyi forumlar

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında

KirigqyaDev

Bukkit & FrontEnd Developer

Discord:

CloudyDev#4147

Elmaslar
52
Puanlar
420
Yer
Ev
Minecraft
Kirigqya
Twitter
akacherry6
Botun tüm komutları neredeyse hazır(alıntı) gibi. Seni durduk yere suçlamak istemem.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Botun tüm komutları neredeyse hazır(alıntı) gibi. Seni durduk yere suçlamak istemem.
"gibi" ama hocam siz bunu anlamıyormusunuz konuya "TOPLAMA TOPLAMA TOPLAMA" yazmışım lütfen okuyun okuyun ALLAHINIZI SEVERSENİZ okuyun.

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
"gibi" ama hocam siz bunu anlamıyormusunuz konuya "TOPLAMA TOPLAMA TOPLAMA" yazmışım lütfen okuyun okuyun ALLAHINIZI SEVERSENİZ okuyun.
Konu açıldığından beri 3-4 kere başlık değiştirildiği için olabilir mi?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı