Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Too Close / Ücretsiz Pvp Mapı / IYusuf_DemirI

Siz Konuyu Ne Derecede Beğendiniz?

• Oy Verenler
    13
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
BAlb0j.png

vpMNom.png

Herkese merhabalar ben Yusuf.Bugün sizlere sıkıldığım için yaptığım bir pvp mapını sizlere tanıtacağım ve ücretsiz bir şekilde paylaşacağım.Umarım işinize yarar işine yarayanlar kendilerini belli ettirmek için yukarıdaki oylamadan konuyu oylayabilir veyahut aşşağıdan beğeni ve rep verebilirler emeğim için.
N1M2rP.png

aGkN0R.png

WQJpEq.png

5QWnmq.png

PrXa6v.png

OLQz95.png

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Gözlerim kanıyor world paint kullandığını belli etme bu kadar. :(

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Gözlerim kanıyor world paint kullandığını belli etme bu kadar. :(
Amaç neyi nasıl kullandığımı söylemek değil insanlara kullanabilmeleri için bir hizmet sunmak.İnsanlar bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanınca bunumu kullandın o zaman indirmiyorum gibi yargılarda bulunmuyorlar veyahut bulunma hakkına sahip olamıyorlar neyse iyi forumlar.​

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Amaç neyi nasıl kullandığımı söylemek değil insanlara kullanabilmeleri için bir hizmet sunmak.İnsanlar bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanınca bunumu kullandın o zaman indirmiyorum gibi yargılarda bulunmuyorlar veyahut bulunma hakkına sahip olamıyorlar neyse iyi forumlar.​

Amaç senin ne kullandığını söylemek değil madem kendine builder diye biliyorsun. O zaman hakkını ver doğal görünmesine özen göster eğer yorum yapmam zoruna gidiyorsa sosyal paylaşım platforum ' da bir şey paylaşma.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Amaç senin ne kullandığını söylemek değil madem kendine builder diye biliyorsun. O zaman hakkını ver doğal görünmesine özen göster eğer yorum yapmam zoruna gidiyorsa sosyal paylaşım platforum ' da bir şey paylaşma.
Derdin eleştiriyi kaldırıp kaldıramamak olmadığını anlamıyorsun burada ücretsiz bir hizmet sunuyorum ve insanlar umduğunu değil bulduğunu kabul ediyor özel bir hizmet olursa o zaman paralı olur farkı anlamıyorsun galiba.Ben kendime builder diyorum mükemmel bir builder demiyorum her kelimeyi anlamak istediğin gibi algılama lütfen.​

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
BAlb0j.png

vpMNom.png

Herkese merhabalar ben Yusuf.Bugün sizlere sıkıldığım için yaptığım bir pvp mapını sizlere tanıtacağım ve ücretsiz bir şekilde paylaşacağım.Umarım işinize yarar işine yarayanlar kendilerini belli ettirmek için yukarıdaki oylamadan konuyu oylayabilir veyahut aşşağıdan beğeni ve rep verebilirler emeğim için.
N1M2rP.png

aGkN0R.png

WQJpEq.png

5QWnmq.png

PrXa6v.png

OLQz95.png

Biraz düz olmuş böyle ev - ağaç tarzı şeyler eklense daha saklanacak yerli güzel bir harita olur

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Biraz düz olmuş böyle ev - ağaç tarzı şeyler eklense daha saklanacak yerli güzel bir harita olur
Bunu düz gördüğüne eminmisin?.Bundan daha engebelisi dağlık oluyor.Ve şöyle birşey var su kenarlarına dikkat edersen genellikle bir kaç block düz sonrasında engebe başlıyor zaten o engebede pvp atılabilsin diye çok fazla yüksek yapılmadı.Dediğim gibi isteyenler kullanır ben burada sadece paylaşıyorum.​
[DOUBLEPOST=1504018641,1504018581][/DOUBLEPOST]
Ve üzerine inşa edilecek şeyleri ben yapmam çok fazla zamanımı alır ki böyle birşey yaparsam çok fazla emek harcamış olurum ki buda benim şu aralar yapamayacağım şeyler vakit kısıtlı.​

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Bunu düz gördüğüne eminmisin?.Bundan daha engebelisi dağlık oluyor.Ve şöyle birşey var su kenarlarına dikkat edersen genellikle bir kaç block düz sonrasında engebe başlıyor zaten o engebede pvp atılabilsin diye çok fazla yüksek yapılmadı.Dediğim gibi isteyenler kullanır ben burada sadece paylaşıyorum.​
Sadece bir öneriydi tabikide güzel bir build tebrik ediyorum.

G

Garp

Ziyaretçi
Çatlaklar bu sefer su ile dolmuş :D

UranusKurtulus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
0
Profosyonel efsane .

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Hocam malesef hiç beğenmedim

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Bunun için ne kadar uğraştın?

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Bunun için ne kadar uğraştın?
Programın pek uzmanı olmadığımdan 15-20 dk kadar.​
[DOUBLEPOST=1504019128,1504019072][/DOUBLEPOST]
Hocam malesef hiç beğenmedim
Düşüncene saygım var nereyi beğenmediğini veya ne yapılması gerektiğini söylersen daha düzgün bir şekilde fikir alış verişi gerçekleştirilebilir.​
[DOUBLEPOST=1504019182][/DOUBLEPOST]
Sadece bir öneriydi tabikide güzel bir build tebrik ediyorum.
Teşekkür ederim dediğinizi anladım lakin bundan biraz daha engebeli yaparsam dağlık olacak ve map pvp maplığından çıkacak iyi forumlar.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı