Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Tokyo Ghoul | Anime İncelemeleri #4

Tokyo Ghoul'u İzlediniz Mi?

• Evet, izledim.

Oylar: 5 83,3%
  • Hayır, izlemedim.

Oylar: 1 16,7%
  • Hayır ama izleyeceğim

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Duygulandım

Ziyaretçi
thumb-1920-522623.jpg

Tokyo Ghoul
Tokyo Ghoul'un Konusu
Ken Kaneki, en yakın arkadaşı Hide Nagachika ile oturdukları Anteiku adlı kahve dükkanında Rize Kamishiro ile karşılaşır. Kaneki Ken, Rize Kamishiro'dan etkilenir. İkisi birlikte buluşmak için gün planlarlar. Kaneki ve Rize evlerine yürürken, Kaneki tenha bir yerde Rize'nin saldırısına uğrar. Rize bir ghouldur ve ghoullar yaşamlarını insan eti yiyerek sürdürür. Rize, tam Kaneki'yi öldürmek üzereyken üzerine demir yığınları düşer ve Rize hayatını kaybeder. Kaneki ise kritik durumda hastaneye kaldırılır. Doktor olan Akihiro Kanou, Rize'nin organlarını Kaneki'ye nakleder. Kaneki ameliyattan sonra bir yarı ghoula dönüşmüştür. Doktor onu kurtarmak istese de Kaneki'nin hayatını mahveder. Kaneki, onu öldürmek isteyen düşmanlarıyla birlikte hayatta kalma savaşı başlar.​
Karakterler
Hybrid; [Kaneki & tú].gif
Kaneki Ken​
Kirishima Touka GIF by lululuthfiyatul on DeviantArt.gif
Touka Kirishima​

Lacuna Matata.gif
Hinami Fueguchi​

indir (3).gif
Hide Nagachika​

Burçlara Göre Anime Karakterleri - Tokyo Ghoul.gif
Nishiki Nishio​

Gif, Rize, de tokyo ghoul!.gif
Rize Kamishiro​

Benim için Tokyo Ghoul
İzlediğim 5. anime olan Tokyo Ghoul, animeleri sevmem için çok büyük bir rol oynamıştır. Soluk soluğa izlediğim bir animeydi. Keşke unutsam da tekrar izlesem diyebileceğim nadir animelerden biri. Anime resmen her türü içeriyor. Doğaüstü, dram, korku, aksiyon, psikolojik vb. kategorilerinde boy gösteriyor. İzlerken o kadar eğleniyordum ki size anlatamam. Anime öner diyen tüm arkadaşlarıma Tokyo Ghoul'u öneriyorum. İzlerken sıkılmayacağınız, onun için sabahlayacağınız bir anime. İlk sezonunu çok hızlı izledim ve anime o kadar güzeldi ki çabuk bitmesin diye azar azar izledim. Bu animeyi şiddetle öneriyorum.

Son düzenleme:
D

dahadüşünmedim

Ziyaretçi
Hayranı olduğum mükemmel bir anime <3 Konun için teşekkürler :3

D

Duygulandım

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu animeyi ilk defa duysam da beğendim. Sanırım izleyeceğim ☺️ ☕

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Bu animeyi ilk defa duysam da beğendim. Sanırım izleyeceğim ☺️ ☕
Şiddetle tavsiye ederim. Sürekli kahve emojisi atıyorsun ve animede kahve önemli bir rol oynuyor. Her bu emojiyi attığın zaman aklıma Tokyo Ghoul geliyordu ve bu animenin konusunu açmam için ilhamım sen oldun. Teşekkür ederim <3 ? ☕

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Kalemine sağlık Duygu yine mükemmel bir inceleme olmuş :<3: :<3: Tokyo Ghoul gerçekten kaliteli bir yapımdır izlemenizi öneririm. Ayrıca Tokyo Ghoul'un efsane openingi olan Unravel'i de unutmayalım.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Kalemine sağlık Duygu yine mükemmel bir inceleme olmuş :<3: :<3: Tokyo Ghoul gerçekten kaliteli bir yapımdır izlemenizi öneririm. Ayrıca Tokyo Ghoul'un efsane openingi olan Unravel'i de unutmayalım.

Onu nasıl unuturum anlamadım. En sevdiğim opening müziği Unravel ve ben unutmuşum. Çok şaşırdım. Çok teşekkür ederim Ömer bu güzel yorumun için. Seviliyorsun ?? Hem de çok. ?☕

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
sevdiğim bi anime ama çok sevmiyorum eline sağlık

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Touka Kirishima adlı karakterin tipi hoşuma gitti. Anime pek izleyen birisi değilim, lakin sayende bilgileniyoruz. Teşekkür ediyorum konu için. Başarılar iyi forumlar.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Touka Kirishima adlı karakterin tipi hoşuma gitti. Anime pek izleyen birisi değilim, lakin sayende bilgileniyoruz. Teşekkür ediyorum konu için. Başarılar iyi forumlar.
Touka bence animenin bel kemiği. Çok güzel ve çok güçlü bir ghoul. Sizi bilgilendirdiysem ne mutlu. Çok teşekkür ederim iyi forumlar. <3

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
İzlemeyi düşünmüyorum, 1-2 bölümünü önceden izlemiştim ve hoşuma gitmemişti, neden hiç bilmiyorum. Ama belki ileride tekrar bi' bakarım herhalde.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
İzlemeyi düşünmüyorum, 1-2 bölümünü önceden izlemiştim ve hoşuma gitmemişti, neden hiç bilmiyorum. Ama belki ileride tekrar bi' bakarım herhalde.
İlk bölümlerinde ben de biraz korkmuştum açıkçası. Ama anime beni içine çekti. Yine de izlemiştim. Tabii beğenmeyebilirsin. Benim de sevmediğim animeler var. Görüşün için teşekkür ederim. <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sahiden güzelmiş, diğer bölüme geçiyorum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı