• Sunucu Sahibi Güncellemesine Bi' Göz At!

Merhabalar değerli forum üyeleri ve değerli sunucu sahipleri. Bu güncellememiz forumdaki değerli sunucu sahiplerimiz için hazırlanmış ve önlerine serilmiştir. Sunucu sahipleri kriterlerini tamamlayarak Discord sunucularının katılım ibaresini, .plus ön ekini ve en önemlisi Sunucu Sahibi flamasını talep edebilirler. Buraya tıkla ve konuyu incelemeye başla!

Paylaşım Tlauncher Nasıl Skin Değiştirilir - Multiplayerda Gözüken Skin Yapma

xxberkanxxd

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
910
Zümrüt
5

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
576
Puanlar
7.040
Zümrüt
0
Minecraft
Video harika bilmeyenler için harika bir video ve videonun ses kalitesi filan beğendim başarılar.

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Yazar Şefi
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.425
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Bahsettiğiniz bu konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için oldukça yararlı bir video olmuş ki kanalına abone oldum. :))

xxberkanxxd

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
910
Zümrüt
5

Bahsettiğiniz bu konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için oldukça yararlı bir video olmuş ki kanalına abone oldum. :))
Abone olduğun için teşekkürler, son zamanlarda bayağı düşüşlerdeydim Minecraft popüleritisini kullanarak eski halime dönmeye çalışıyorum :))

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Yazar Şefi
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.425
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Abone olduğun için teşekkürler, son zamanlarda bayağı düşüşlerdeydim Minecraft popüleritisini kullanarak eski halime dönmeye çalışıyorum :))

Asıl ben teşekkür ederim. Ülkemizde böyle kaliteli içerik üreten Minecraft kanalları neredeyse tükendi ki böyle bir video gayet hoş olmuş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı