Sol Reklam

Çözüldü Titanyum Aletleri Kendi Sunucuma Ekleme?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
Öncelikle merhabalar yakın zamanda bazı sunucularda sonoyuncu titanyuma ait olan titanyum malzemeleri görmekteyim bunları nasıl yapıyolar bilgisi olan arkadaslar yardım edebilirmi

W

Wafe

Ziyaretçi

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
1.8 İçin aradığınız özellikte bir pl yok diye biliyorum.Wafe arkadaşımızın attığı 1.14 ve üstü
TIKLA buda 1.9 üstü sürümünü güncellemen gerekebilir.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
1.8 İçin aradığınız özellikte bir pl yok diye biliyorum.Wafe arkadaşımızın attığı 1.14 ve üstü
TIKLA buda 1.9 üstü sürümünü güncellemen gerekebilir.
hayır sonoyuncuda bulunan eşyaları kendilerine eklemişler ve sunucuları 1.8 sonoyuncu clientle giriliyo sunucularına sadece

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
0

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
hayır sonoyuncuda bulunan eşyaları kendilerine eklemişler ve sunucuları 1.8 sonoyuncu clientle giriliyo sunucularına sadece
Onlar özel texturepack, mod veya herhangi bir işlemle ekleyebilir özel client ile.
Pl ile yapmak isterseniz 1.9'a güncellemeniz lazım en az.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
Onlar özel texturepack, mod veya herhangi bir işlemle ekleyebilir özel client ile.
Pl ile yapmak isterseniz 1.9'a güncellemeniz lazım en az.
zaten sonoyuncu clientten faydalanıyolarda plugin olarak neler gerekli yada modmu gerekli anlayamadım

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
zaten sonoyuncu clientten faydalanıyolarda plugin olarak neler gerekli yada modmu gerekli anlayamadım
Moda gerek yok.Plugin olarak yukarda attığımız Newitems veya İtemsAdder eklentilerini kullanabilirsiniz.
Ama sunucu sürümünüz 1.8 olduğu için iki eklenti de çalışmayacaktır.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
249
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
1.) Hangi sunucuda gördün bu olayı?
2.) Normal Minecraft client ile girince de titanyum eşyalar var mı?
3.) Sunucuya girerken texture pack indiriyor musun?

Üstte soruları cevaplarsan ve sunucu ipsini atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Keopsfenks

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Keopsfenks#3642

Elmaslar
66
Puanlar
4.235
Minecraft
Keopsfenks
Arkadaşların dediği gibi titanyum eşyaları cliente gömülü, fark ettiyseniz titanium_sword, titanium_axe vb şeyler yazar. Bunu plugin ile yapamazsınız. Sonoyuncu eşyalarını kendi sunucunuz da kullanamazsınız, adamı öttürürler vallaha.

Plugin ile yapabileceğin tek şey elmas, netherit gibi eşyaları maskeleme ile attributes, custommodeldata, isim, lore gibi şeyleri değiştirerek kullanabilirsin.

Bu attributes başka özellik eklemek istiyorsan itemsadder yerine mmoitems tercih edebilirsin. Bana kalırsa itemsadder sadece gelişmiş texturepack aracı gibi.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Arkadaşların dediği gibi titanyum eşyaları cliente gömülü, fark ettiyseniz titanium_sword, titanium_axe vb şeyler yazar. Bunu plugin ile yapamazsınız. Sonoyuncu eşyalarını kendi sunucunuz da kullanamazsınız, adamı öttürürler vallaha.

Plugin ile yapabileceğin tek şey elmas, netherit gibi eşyaları maskeleme ile attributes, custommodeldata, isim, lore gibi şeyleri değiştirerek kullanabilirsin.

Bu attributes başka özellik eklemek istiyorsan itemsadder yerine mmoitems tercih edebilirsin. Bana kalırsa itemsadder sadece gelişmiş texturepack aracı gibi.
SonOyuncu'nun o eşyaların kullanılmasına bir şey diyeceğini sanmıyorum.

Sadece o eklentiler düzeltse neyse 1.8'de bizim de karşılaştığımız sorunlar sırasıyla:
- Örneğin altın seti değiştirdik diyelim, enchant basıldığında attribute'ü olan damage değeri sıfırlanıp altına geri geliyordu.
- Attribute değişse de lore'unda yazan damage değişmiyordu.
- Natural spawn sorunları oluşuyordu. Craft ve pigman gibi moblardan düşebiliyor olması sorun yaratıyordu.
- Anvile konduğu zaman ismi bozuluyordu bu yüzden artık custom item olarak gözükmüyordu eklentiler tarafından.

Bu sorunları sistemi baştan kodlayarak çözmüştük sunucumuzda. 1.8 için custom item olayı biraz fazla zor. Tavsiyem 1.14 üzerine çıkıp custommodeldata ve mmoitems gibi eklentiler ile yapmandır.

HzRivens

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

HzRivén™#1403

Elmaslar
5
Puanlar
385
1.) Hangi sunucuda gördün bu olayı?
2.) Normal Minecraft client ile girince de titanyum eşyalar var mı?
3.) Sunucuya girerken texture pack indiriyor musun?

Üstte soruları cevaplarsan ve sunucu ipsini atarsan yardımcı olmaya çalışırım.
1)atomcraft,jeystcraft,blokdünyası
2)normalde kendi sunucumda onları elime alınca sadece kendimde görünüyo ama adamlar bunu sunucularına eklemiş
3)hayır texture indirtmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı