Sol Reklam

Çözüldü Tıklanabilir Chat Yazısı Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Arkadaşlar bukkit serverime tıklanabilir chat yazısı sistemi ekledim.Yani komut bloğu ile aşağıya bir yazı düşüyor,yazıya bastığımızda ne ayarladıysak o gerçekleşiyor.Ancak şöyle bir sıkıntı var bunu sadece OP olan kişiler yapabiliyor,diğer kullanıcılar serverimde yapamıyor.Bunu nasıl halledeceğim? Bu komut runcommand ile yazıldığı için kişi kendisi komutu yazmış gibi algılıyor ve OP olmadığı için yetkiniz yok diyor.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
@WoWKoMuT sana yardımcı olabilir. Kendisi iyi anlıyor komut bloğundan.

WoWKoMuT

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
27
Puanlar
0
Arkadaşlar bukkit serverime tıklanabilir chat yazısı sistemi ekledim.Yani komut bloğu ile aşağıya bir yazı düşüyor,yazıya bastığımızda ne ayarladıysak o gerçekleşiyor.Ancak şöyle bir sıkıntı var bunu sadece OP olan kişiler yapabiliyor,diğer kullanıcılar serverimde yapamıyor.Bunu nasıl halledeceğim? Bu komut runcommand ile yazıldığı için kişi kendisi komutu yazmış gibi algılıyor ve OP olmadığı için yetkiniz yok diyor.
Runcomamnd tagında kullandıınz komut nedir? Çünkü ona göre bukkit plugini varsa onu yükleyip o komutla yapmalısınz ayrıca bunu komutla halletmenize gerek yok. ChatClickComamnd gibi pluginler bulunmakta. Ama yok ben üşenirim diyorsan runcommandda kullancagın komutu redstone bloka enerji vererek ilk ncelikle pdeki kişiye skor vermelisin ardından oraya redstone block koymalı ve skoru silip ona yapcağın komutu uygulattırmalısın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı