Sol Reklam
Sağ Reklam

Thurster | GameOfTürk Haraketli Konu Tasarım

Thurster

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Thurster#6604

Elmaslar
52
Puanlar
2.370
GameOf-Tanıtım1-Recovered.gif

GameOf-Tanışalım.gif

mevzu.jpg

GameOf-Sistemler2.jpg

GameOf-Bilgiler.gif

Son düzenleme:

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Çok güzel tam istediğim tarzda

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Basitçe indirilip arkaya eklenen .gif dosyaları sayesinde hareketli bir konu tasarımı olmuş evet. Fakat animasyonlar düzgünce tekrar etmeli. Yani sona ulaştığında yavaş yavaş başa sarmalı. En baştaki yazı tam opaklığa ulaştığında yok oluyor. Bunun yerine yavaşça yok olmalı. Animasyon dışında tasarım renk ve fontlar vasat. Yandaki şekilleri düzenleyeyim derken pikselleştirmişsin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Şahsen bu hareketli tasarımını çok beğendim. Gerçekten bu tarz tasarımlar yabancı forumlarda yok. Ciddi anlamda ismini vermek istemediğim forumları araştırıyorum. Bu Minecraft tasarım işlerinde oldukça geliştiğimizi fark ediyorum. Gerçekten bu şekilde devam ediyorsun ve beğendim.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Pek ayrıcalıklı bir şey göremedim. Ancak renk seçimin hoşuma gitti. GIF olayı ise uyumsuz ve basit kalmış. Daha iyisini yapabilirsin, kolay gelsin.​

Thurster

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Thurster#6604

Elmaslar
52
Puanlar
2.370
Çok güzel tam istediğim tarzda
Teşekkürler Efenim

Şahsen bu hareketli tasarımını çok beğendim. Gerçekten bu tarz tasarımlar yabancı forumlarda yok. Ciddi anlamda ismini vermek istemediğim forumları araştırıyorum. Bu Minecraft tasarım işlerinde oldukça geliştiğimizi fark ediyorum. Gerçekten bu şekilde devam ediyorsun ve beğendim.
Teşekkür Ediyorum, Çay alır mısınız? (Emojiyi bulamadım)

Pek ayrıcalıklı bir şey göremedim. Ancak renk seçimin hoşuma gitti. GIF olayı ise uyumsuz ve basit kalmış. Daha iyisini yapabilirsin, kolay gelsin.​
Teşekkürler Shadım Değerlendireceğim

Basitçe indirilip arkaya eklenen .gif dosyaları sayesinde hareketli bir konu tasarımı olmuş evet. Fakat animasyonlar düzgünce tekrar etmeli. Yani sona ulaştığında yavaş yavaş başa sarmalı. En baştaki yazı tam opaklığa ulaştığında yok oluyor. Bunun yerine yavaşça yok olmalı. Animasyon dışında tasarım renk ve fontlar vasat. Yandaki şekilleri düzenleyeyim derken pikselleştirmişsin.
Teşekkürler Değerlendireceğim

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı