İndirim >>THELEGEND<< X Serisi - SKYBLOCK Plugin Paketi - Ada Yükseltme/Rütbe/Event/CandyCrush/Sudoku/Kasalar/Parkur/Huniler/HafızaOyunu/Animasyonlar ...

• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Son zamanlardaki "güncelleme" sorunları sebebiyle bundan böyle "satacaklarınız" kategorisine herhangi bir onaylı satıcı veya takım flaması sahibinin konuyu güncelleyebilecek mesajları atması yasaktır. Fakat size yöneltilmiş bir soruyu veya sorunu cevaplayabilirsiniz. Ayrıca bu kural takım konularına yapılan takım üyesinin yorumlarını da kapsar. Yani bir takım üyesi takımı adına açılmış bir konuyu güncelleyebilecek bir mesajı gönderemez. Bu kurala uymayan kişiler raporlanmalıdır. Verilecek uyarı "konu güncelleme" başlığı altındadır.

over_brave

Koydum Çalışma Masasını
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
48
Puanlar
2.940
Steam
OverBrave_
Discord
Over_Brave#9324
Minecraft
Over_Brave
Yeni sunucu açacaklar için güzel bir paket olmuş. En azından piyasada kalitesiz sunucuları görmememizi azaltacak türden bir paket. Fakat kötü bir yanı var, hala 1.8 zihniyetinden çıkılamadı. Umarım en yakın zamanda paketlerinizi en üst sürümlere uygun bir şekilde uyarlayıp satışını yaparsınız. Ve bu sayede en azından, birazda olsa, ufacık da olsa Türkiye 1.8 çöplüğünden kurtulur. Başarılar...

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
Moderatör Şefi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
165
Puanlar
3.090
Steam
thelegend
Discord
>>TheLegend<<#6052
Minecraft
THELEGEND
Yeni sunucu açacaklar için güzel bir paket olmuş. En azından piyasada kalitesiz sunucuları görmememizi azaltacak türden bir paket. Fakat kötü bir yanı var, hala 1.8 zihniyetinden çıkılamadı. Umarım en yakın zamanda paketlerinizi en üst sürümlere uygun bir şekilde uyarlayıp satışını yaparsınız. Ve bu sayede en azından, birazda olsa, ufacık da olsa Türkiye 1.8 çöplüğünden kurtulur. Başarılar...
Eğer ki talep olursa neden olmasın. Bende çok isterdim en güncel oyun sürümüyle üretim yapmak ancak talep şart.

xKyson

Hadi yapalım şu işi !
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
26
Puanlar
60
Discord
xKyson#5273
Minecraft
xKyson
Gerek fotoğraflara gerek videolara detaylı bir şekilde baktım ve gerçekten harika bir paket. Gayette ucuz bir fiyata sunuyorsunuz tebrikler !

TekinSTY

Altın Benim Yeni Sevgilim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
140
Puanlar
740
Steam
GhostCyborg
Discord
Ben Bilmem Kİ ?#3432
Minecraft
_AngelLegend_
knk o build kaç yıl aldı :D ben o buildde spawn noktasına gelmek için /spawn yazacak kadar üşengeçim :D

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.377
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Ciddi konuşuyorum şu paketi satın alan kişi sunucusunun 40 yıllık ömrünü çıkartır :))

Hamza_Eser

1881 - 193∞
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
127
Puanlar
940
Discord
HamzaBey#6628
Minecraft
hamzaeser
Arkadaşında Dediği Gibi Paketler Çok Zarif Duruyor. Ama Biraz FAzla Kaliteli :D eqwe​

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
348
Puanlar
2.490
Discord
!𝒩𝒮 ✯ 𝒫𝓊𝓃𝒸𝒽𝑒𝓇™#3550
Minecraft
PuncherNS
Güzel paket ama renk uyumu kötü ve intel xeon işlemci ile baya bir lag ve tps düşüşü olur.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
Moderatör Şefi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
165
Puanlar
3.090
Steam
thelegend
Discord
>>TheLegend<<#6052
Minecraft
THELEGEND
Güzel paket ama renk uyumu kötü ve intel xeon işlemci ile baya bir lag ve tps düşüşü olur.
Renk uyumuyla lag ve tps'nin alakasını açıklayabilen adama, vaat edilen premium hesabı direk ben kendim alacağım. Abartmayın arkadaşlar mesaj atıcam diye alakasız şeyler yazmayın ne alakası var allah aşkına.

Yukarı Alt