Sol Reklam

>>THELEGEND<< [X] Factions Plugin Paketi - Klan Yükseltme/Klan Görevleri/Lapis Görevleri/Rütbe Hammadde/Mob Arena/Hologramlı JackPot/Şifreli Banka...

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Bu sistemler artık basit kalmaya başladı bu pluginler artık her yerde var bu sistemler ile bende paket yaptım sonra sildim attım gereksiz.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Bu sistemler artık basit kalmaya başladı bu pluginler artık her yerde var bu sistemler ile bende paket yaptım sonra sildim attım gereksiz.
Bir laf vardır abdullah bey bilir misiniz, ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diye. İşte benim paketlerim öyle. Bildiğim kadarıyla bir java bilginiz yok, yanlışsam düzeltin, skript bilginiz şahsen olsa da bir işe yaramaz olduğuna inanıyorum, o yüzden çok merak ettim yaptığınız tüm paketleri buraya yorum olarak atabilirsiniz, benim konumda kendi konularınızın reklamını yapmanızı istiyorum izin veriyorum. Atın görelim lütfen buyurun, daha sonra üyeler olarak biz karar veririz.

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Öncelikle selamun aleyküm, kusura bakma reis yazmakta geciktim. Bilinsin isterim en çok ben istedim X serisinin factions versiyonu gelmesini, yani alıyorsanız bana da bir dua edin. Tebrik ederim adını taşıyan çok hoş estetik ve kaliteli bir paket.
Buradaki arkadaş da sanırım zaten kendi belirlediğin çitadan bahsediyor ben öyle anladım. Yani kendi koyduğun kalite limitinden bahsediyor gibi gördüm ben, hatta istemeden övmüş seni, arkadaşa verdiğin cevap da sana düşmem sağladı. Bende bekliyorum atacağı örnekleri. Darısı çıkaracağın diğer serilere. Başarılar. @>>TheLegend<<

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Öncelikle selamun aleyküm, kusura bakma reis yazmakta geciktim. Bilinsin isterim en çok ben istedim X serisinin factions versiyonu gelmesini, yani alıyorsanız bana da bir dua edin. Tebrik ederim adını taşıyan çok hoş estetik ve kaliteli bir paket.

Buradaki arkadaş da sanırım zaten kendi belirlediğin çitadan bahsediyor ben öyle anladım. Yani kendi koyduğun kalite limitinden bahsediyor gibi gördüm ben, hatta istemeden övmüş seni, arkadaşa verdiğin cevap da sana düşmem sağladı. Bende bekliyorum atacağı örnekleri. Darısı çıkaracağın diğer serilere. Başarılar. @>>TheLegend<<
Ben kendi başarımı burda sunmuyorum ben en iyi paketide iyi yapıyorum da demedim sadece arkadaşa öneri söyledim arkadaş yanlış anladı.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Ben kendi başarımı burda sunmuyorum ben en iyi paketide iyi yapıyorum da demedim sadece arkadaşa öneri söyledim arkadaş yanlış anladı.
Yapamadığın bir şeye de gereksiz deme o zaman lütfen abdullah bey. Önce bir yapın daha iyisini de o zaman deyin.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
çok özellik var fiyat çok uygun. ellerinize sağlık paketlerinize bayılıyorum.

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Milyonlarca özellik var bol satışlar dilerim. ?

BilgisizOyuncuTR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Ahmet Bey#0960

Elmaslar
67
Puanlar
0
Minecraft
AhmetBey07
Güzel ve bol sistemli bir eklenti paketi olmuş. Şahsen en çok Sudoku sistemini beğendim. Bol satışlar dilerim. <3

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Kaliteli satış benziyor

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
özellikler harika hepsini toplasan bu fiyatdan daha fazlası eder faction paketi arayan varsa harika bir pakete benziyor

Eminemin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
47
Puanlar
2.120
Minecraft
eminem
Bir müşterim bu eklenti paketini satın almış ve aldığına pişman olmuş neden bilin bakalım çünkü eklenti paketin heryerinde the legend yazısı kol geziyor bunu ayarlamak bile zaman kaybettirir bu tür eklenti paketleri alan kişiler sonrasını düşünmeli başarılar.
Bence sen thelegend yüzünden satış yapamıyorsun diye tüm konularına sallamaya çalışıyorsun ve saçmalığı yine sana tekrar anlatıyorum bu paketi alanlardan birisi de benim; motd ve loglar dışında hiçbir yerde thelegend yazmıyor her yerde factions yazıyor sadece sen kulaktan dolma bilgilerle gelme bence

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı