Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu TheBestRanks [Türkçe Plugin]

• Konuyu başlatan OrderGaming
  • Başlangıç Tarihi
  • 785
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O

OrderGaming

Ziyaretçi
Beyler FabledSkyBlock Ada Leveli ile Rank Atlamalı TheBestRanks Plugini Lazım

Ben Memo XD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium

Discord:

Ben Memo XD#9216

Elmaslar
89
Puanlar
6.570
Minecraft
xFormyall
Sanırım FabledSkyblockta AdaLeveli ni Algılıyor Ben Sadece Tagları Ayarladım Ve Çalıştı.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Merhaba, fabledskyblock eklentisinin placeholder yerleştirmeleri renk kodları ile dönüş yaptığı için yani tam olarak bir integer veya double olarak dönmediği için yazdığım otomatik olarak çalışan sistemin dışında kaldığından dolayı ekstra bir destek sağladım, aslında sadece kendi paketimde kullanabilmek için yapmıştım fakat bir çok insana da gerekli olduğunu sonraki geri dönüşler sayesinde gördüm, diğer otomatik sistemden farklı bir yöntem izlediği için de farklı bir konfigürasyon yapılması gerekiyor doğal olarak ve bunu da kullanacak olan insanlara öğretmek için spigot tanıtım sayfasına bir kılavuz bıraktım tabi ki

1602194286235.png

O belirttiğim kısıma buradan ulaşabilirsiniz: https://www.spigotmc.org/resources/»-the-best-ranks-«-gui-support-papi-support-easy-to-use-and-the-best-rank-plugin-ever-made.71674/

İstediğiniz gereksinimler kullanılarak oluşturulmuş örnek bir rütbe konfigürasyonu:
YAML:
'1':
  prefix: '&7[&aReal Man&7]'
  requirements:
    fabledskyblock-island-level:
      required: 25
      gui-message: '&aIsland Level&7: &e%your%&7/&b%required%'
      deny-message: '&7Your island level is not enough! Your island must be %required% level! But you are %your% yet!'

Önce belirttiğim adrese girip kılavuzu okuyun daha sonra da verdiğim örneği inceleyin hemen mantığı kavrayıp dilediğiniz rütbede kullanabileceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı