Sol Reklam
Sağ Reklam

The Last Of Us Part 2 - Çıkış Tarihi - Hikaye

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Vee evet... Efsane Last Of Us serisi 6 koca yıl aradan sonra oyunculara dönüş yapıyor. Çıkış tarihinin 29 Mart 2019 olduğu söylentileri yoğun olan The Last Of Us Part 2 büyük beklentiler ile geliyor.
the_last_of_us_1.jpg

Öncelikle oyunun trailerını izleyenler bilecektir ki Ellie The Last Of Us Part 2 oyunu ile artık büyüdü ve genç bir kız oldu. Joel hakkında ise pek bir bilgi yok Sony ve Naughty Dog gerek medyaya gerek de oyuncuya fazla bilgi sunmuyor oyun hakkında. Öncelikle bir geliştirilen oynanış özelliklerine bakalım: İlk oyunun tanıtım videosunda bildiğiniz gibi oynanış ve hissiyat vasatdı ve yapımcılar bunu oyun çıkmadan kısa bir süre önce biraz toparlamayı başarmıştı. Ancak The Last Of Us Part 2'nin gameplay trailerını izleyenler farketmiştir ki oyun bu konuda resmen kendini çok yüksek bir seviyeye taşıdı ve bizleri hayran bıraktı.
last-of-us-2-big.jpg

Oynayacağımız karakter konusunda ise Neil Druckmann'in sunduğu E3 2018 sözlerine bakarsak(ancak bu yanıltma olabilir) oynayabildiğimiz tek karakterin Ellie olduğunu söylemişti. Oyun tarihi hakkında bir açıklama yapılmasa da Amazon İtalya tarihi 29 Mart 2019 olarak gösterdi. Ancak bazı kaynaklara göre ise Sony'nin bir açıklama yapmaması sebebi ile ve çizelge takiplerinden dolayı Haziran 2019'da çıkacağı söylentileri de bir hayli çoğalmış durumda. Konuyu kısa tutmak ve sizlerin okumasını zorlaştırmamak için yavaş yavaş konumu sonlandırırken şunları belirtiyorum ki; seri tekrardan efsane bir şekilde kaldığı yerden devam ediyor emin olun! İyi vakitler MC-TR Ailesi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Görünüşüze göre güzel bir oyun olacak gibime geliyor. Bu köklü oyunu çıkacağı zaman almayı planlıyorum.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Ahh o hikayesi beni benden alan finali ama şuan playstation'um olmadığından çok üzgünüm oynayamayacağım.

Minecraftplayerr

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Minecraftplayerr#4276

Elmaslar
6
Puanlar
0
Ahh o hikayesi beni benden alan finali ama şuan playstation'um olmadığından çok üzgünüm oynayamayacağım.
Bende de playstation olmadığı için kuzenime gidip oynamayı düşünüyorum :D Bayaa ilgi çekici hikayesi.

HektarPlugin

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

er000rek#0001

Elmaslar
66
Puanlar
3.860
Yer
İstanbul/Kadıköy
Minecraft
er000rek
Sırf bu oyun için playstation alabilirim :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı