Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Garden / Ücretli Pasif Mob Haritası!

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

Discord:

Yusuf Demir#4555

a1v85g.png

o65qgR.png

5G0EkD.png

zJZOVO.png

a1v8D7.png

Dy1WRZ.png

Oyb8Zz.png

Fiyat ve İletişim
Fiyat: 15-20 Tl (Pazarlık olabilir)
Discord: IYusuf_DemirI#4555
Ve son olarak bana forum üzerinden ulaşabilirsiniz!

Son düzenleme:
Yusuf ağabey seni yapı yaparken görmek çok hoş.

yusuf abi guzel fakat daha sey ekleye bilirdin ama tebrikler baya guzel

Yusuf zten aga 5 - 10tl neyin pazarlığı fdhsfdjsdfgj :D
Ama harita güzele benziyor,bu arda yaş kaçtı.

Yusuf zten aga 5 - 10tl neyin pazarlığı fdhsfdjsdfgj :D
Ama harita güzele benziyor,bu arda yaş kaçtı.
Fiyatı değiştirdim 15-20 Tl yaptım zaten alacak yok bildiğimden :D ileride bir paket şeklinde sunacam Skyblock map paketi diye onu 100tl gibi bir fiyata bırakırım herhalde :D​

Tamam Sağol

İyi Olur 100TL Çok be
Ama olsun alan olur belki
Şimdiden Kolay Gelsin
Ufak bir şey olmayacak map içerisinde spawn ve warpları dahil edilecek ekstradan farklı şeyler de eklenecek yani orta büyüklükte bir spawn + 10-11 orta büyüklükte warp veya warplar dahil edilecek.​

Ufak bir şey olmayacak map içerisinde spawn ve warpları dahil edilecek ekstradan farklı şeyler de eklenecek yani orta büyüklükte bir spawn + 10-11 orta büyüklükte warp veya warplar dahil edilecek.​
Nediyeyim Şimdiden Kolay Gelsin
Skype Varsa Eklermisin Beni
[email protected]

Yusuf babaaaa sağ tıklayan ellerime kurban babaaa.
not: daha çok ev ekle bence.

Başarılı fakat sanımıyorum kimin 15 - 20 vericgini sonuç olarak bir mob haritası ve tam bir harita bile degil :D

Başarılı fakat sanımıyorum kimin 15 - 20 vericgini sonuç olarak bir mob haritası ve tam bir harita bile degil :D
Almayacaklarını bildiğim için öyle fahiş bir fiyat koydum :D. Skyblock mapı yapıyorum paket halinde sunacam, bu tür şeyleri sergilememin nedeni ise içeriğinde neler olacağı.​

Hmm anladım :) Kola
Almayacaklarını bildiğim için öyle fahiş bir fiyat koydum :D. Skyblock mapı yapıyorum paket halinde sunacam, bu tür şeyleri sergilememin nedeni ise içeriğinde neler olacağı.​
Anladım sagolsun :) kolay gelsin iyi forumlar

Yukarı