The Ark: Başlangıç | Bölüm 1

PonçikPanda

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
Elmaslar
8
Puanlar
210
Steam
TabulaRosa4
Discord
ᎮᎧᏁçᎥᏦ ᎮᏗᏁᎴᏗ | Umut[18]#7493
Minecraft
UmutTKMN
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Merhaba dostlar bu konumda sizlere benim yazdığım hikayeyi paylaşacağım.
Keyifli Okumalar.
Hikaye yazma işine yeni yeni girdim ve birkaç eksiğim olabilir.
Eksikleri veya tavsiyelerinizi yorumda belirtirseniz teşekkür ederim.

Künye
- Başlık ::
The Ark: Başlangıç
- Yer :: Carbon Gezegeni
- Zaman :: Uzay Çağ

2900 yılı,

Yıkık bir evde uyandım. Çatı, kuzey ve batı tarafı tamamen yıkılmış, doğu ve güney tarafında ise çatlak ve birkaç delik vardı. Savaş halen bitmemişti gemiler gezegene inmeye devam ediyor ve erkekleri zorla alı koyuyalardı. Alı konulmaya razı olmayanlarda vardı, ellerinde ne varsa düşmana karşı direnenler ise öldürüyorlardı. Güçlü olanları kendilerine asker alıyor, zayıf ve güçsüzler ise köle olarak yanlarına alıyorlar çalıştırıyorlardı.

Benim olduğum evin üstünde bir ışık belirdi, kafamı yukarı doğru kaldırdım ve o gemilerden biri benim kaldığım evin üstünde!

Uçak ve ufonun birleşiminden yapılmış, Siyah - Gri karışımı bir kaplaması vardı alt kısmının birazı cam birazı kaplama idi. Kenarları kırmızı - sarı ışıkl saçıyordu, gövdesinde savaşın izleri vardı, sol tarafından ağır bir darbe almış ancak ucabiliyordu.

Bir anda bir ses patlaması! yere yığıldım kulağım aşırı derecede ağrıyor ve kan gelmişti, hızlı bir şekilde ayağa kalkmaya çalıştım ve başardım, basım dönmeye, gözüm kararmaya başladı. Ayakta zor duruyordum bir anda yere yığıldım. Geminin kapıya benzer bir yerinden 5 veya 6 tam sayamadım. Üç metreye yakın boyları, robot gibi giyinmiş insana benzer yaratıklar çıktı, hepsinin sırtında yakit deposuna benzer bir tank, yüzlerini fanus'a benzer birşey'le kapatmışlardı. En ilginç yanları ise üç tane parmaklarının olması idi.(düzenlendi)

-Bunlar insan olmazdı peki neydi bunlar? diye kendi kendime sordum.

İçlerinden biri beni işaret etti. Acayip bir konuşma tarzı ile yaratıklar harekete geçti üstüme üstüme geliyorlardı. Kaçmak için yeltendim fakat yerden kalkamıyordum ses patlaması bana birşeyler yapmış bazı haraketlerim kısıtlanmışdı. Sadece elimi ve kafamı oynatabiliyordum. Belimden aşağısı yok gibiydi. Ve başımda belirdiler kollarımdan tutup havaya kaldırarak gemiye doğru ilermeye başladılar. ve gemideydim.

Gemini iç bir garipti ilk defa böyle bir gemi görüyordum. Kaptan koltuğu veya ona benzer birşey göremedim, sadece yolcu koltukları ve hapishane ye benzer bir yer vardı. Beni oraya doğru götürdüler.

İçeri attıktan sonra biri yanıma geldi onu dışarıda görmemiştim. Ama bu dahada garipti benim boyumun yarısı kadar, kafası oval bir şekil, dört tanede kolu vardı. yavaş yavaş yanıma yaklaştı, bir anda üstüme atıldı ama bunun gücü boyunun iki katı idi karşı koyamıyordum aşırı güçlüydü. Elinde de bir tür iğne boynuma saplamaya çalıştı son bir refleks ile sıyrıldım. Yine tuttu bu sefer kımıldıyamıyordum sabitlenmiş bir şekilde kaldım ve boynum yanından iğneyi yaptı. Yaptıkdan sonra gözüm karardı ses patlamasını etkisi ile bayıldım yada öldüm...

BÖLÜM 1 BURADA SONA ERMİŞTİR.

BURAYA KADAR OKUYANLARA TEŞEKKÜR EDERİM.

BÖLÜM 2 EN KISA SÜREDE YAYINDA

Son düzenleme:
Yukarı