Tanıtım Texure Pack Çalışmalarım V 1.1

Atlas

Altın Benim Yeni Sevgilim
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
693
Puanlar
1.725
Yer
İzmir
Minecraft
ATLAS'IN TEXURE PACK ÇALIŞMALARI

Bu gün sizlerle arşivimde duran texure pack çalışmalarımı göstermek istiyorum aslında bunlar model çalışmaları bir RPG sunucu açma hevesiyle yapmıştım ama hepsi buraya sığmayacağı ya da okuyucuyu yoracağı için ben bahsederken tek tek atmayı daha uygun buldum sizlere.

Kara Balta Çalışmaları
Görseller;

işte karşınızda ilk göz ağrım ilk yaptığım profesyonel model çalışmalarından birisi kendisi ve çok beğenerek yaptım ve aşşağıda ki görseller kaba hali yenisini bulursam daha sonra ekleme yapacağım Kara Baltayı yaparken eski savaş baltalarından esinlendim aslında abimden bir fikir aldım ve o mada çok affili bir balta attı dedim ki bunu asla yapmam o da bir dene olmazsa yapmazsın dedi bende başladım çalışmalara ve sonunda istediğim balta ortaya çıktı RPG paketimin en güzel görünen silahı benim için her zaman budur.

Screenshot_60.png

Screenshot_61.png

Sezar6699

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
2.010
Minecraft
Baltaların bilenme gölgeleri ile güzel iken daha güzel olabilirler.

Bartu_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Puanlar
3.750
Yer
Void
Minecraft
Her ne kadar güzel olsa da bu tarz eşyaların minecraft yapısına uygun olmadığını düşünüyorum. Garip geliyorlar bana.

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
30
Puanlar
285
Minecraft
ATLAS'IN TEXURE PACK ÇALIŞMALARI

Bu gün sizlerle arşivimde duran texure pack çalışmalarımı göstermek istiyorum aslında bunlar model çalışmaları bir RPG sunucu açma hevesiyle yapmıştım ama hepsi buraya sığmayacağı ya da okuyucuyu yoracağı için ben bahsederken tek tek atmayı daha uygun buldum sizlere.

Kara Balta Çalışmaları
Görseller;

işte karşınızda ilk göz ağrım ilk yaptığım profesyonel model çalışmalarından birisi kendisi ve çok beğenerek yaptım ve aşşağıda ki görseller kaba hali yenisini bulursam daha sonra ekleme yapacağım Kara Baltayı yaparken eski savaş baltalarından esinlendim aslında abimden bir fikir aldım ve o mada çok affili bir balta attı dedim ki bunu asla yapmam o da bir dene olmazsa yapmazsın dedi bende başladım çalışmalara ve sonunda istediğim balta ortaya çıktı RPG paketimin en güzel görünen silahı benim için her zaman budur.

Eki Görüntüle 166101

Eki Görüntüle 166102
yapamadığınız birşey varmı bilmiyorum ? :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı