Sol Reklam
Sağ Reklam

Ters Akım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Ppyi kız yapanlardan bıktım akım yapıyorlarmış. Bende akıma karşı yüzmeye karar verdim niyemi çünkü IQ seviyem -120 ve herşeye karşıyım akımada karşı olayım :)
Yeni pp var bakın derim:)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Ppyi kız yapanlardan bıktım akım yapıyorlarmış. Bende akıma karşı yüzmeye karar verdim niyemi çünkü IQ seviyem -120 ve herşeye karşıyım akımada karşı olayım :)
Yeni pp var bakın derim:)
Aklına karşı olanlar aslında akıllarına değil kendilerine karşı olan insanlardır ve kendilerine karşı olan insanların başlattığı akımları takip eden insan sayısı pekte öyle önemsenecek çoğunlukta değildir hadi diyelim baya fazla insan bu akıma kapıldı peki insanların kendine karşı olan bir kişinin başlattığı akıma katılması o insanların katıldıkları akımdan dolayı kendilerine karşı olmaları ne kadar mantıklıdır.​

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Aklına karşı olanlar aslında akıllarına değil kendilerine karşı olan insanlardır ve kendilerine karşı olan insanların başlattığı akımları takip eden insan sayısı pekte öyle önemsenecek çoğunlukta değildir hadi diyelim baya fazla insan bu akıma kapıldı peki insanların kendine karşı olan bir kişinin başlattığı akıma katılması o insanların katıldıkları akımdan dolayı kendilerine karşı olmaları ne kadar mantıklıdır.​
Akıl olsa onada karşıyım!!!!! Bu mesajı okuduktan sonra bunu yazma gereği duydum

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC

Hocam Bence Bu Cevaptan Sonra Konu Kilit :P

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Akıl olsa onada karşıyım!!!!! Bu mesajı okuduktan sonra bunu yazma gereği duydum
Sizin yazdığınız ilk mesajda aklınıza ve akımlara karşı bir akım başlattığınız anlaşıyışı benim yazdığım mesaja göre farklılık göstermeye yani ihtimaller dairesi üzerinden yürümeye başladı olayı açıklamak gerekirse ilk mesajınızda aklıma karşıyım diye bir durum yazmıştınız ve burada aklınızın olduuğunu söylemişsiniz ve sonrasında benim attığım beyin yakıcı mesajdan sonra aklım olsa onada karşıyım demişsiniz yani bu sefer ilk mesajınızı yalanlayarak aslında aklınızın olup olmadığını ihtimaller dairesi içerisine aldınız yani aslında sizde bilmiyorsunuz neye karşı olduğunuzu ne akımlara karşısınız nede aklınıza şuan arafta kalmış gereksiz bir konu açmışsınız.​

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Bir hafta şu şekilde dur da beynine kan gitsin. Belki beynin çalışır;
NOYoMQ.jpg

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Bir hafta şu şekilde dur da beynine kan gitsin. Belki beynin çalışır;
NOYoMQ.jpg

Sağdaki insanoğlu gibi :spiderman:
O öyle duruyosa insan değildir neyse ben ot gibi durcam bye

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Aha biri çıktı :P
SpaRtaGuy ben de bıktım ama yapacak bir şey yok :)

iksferitvege

Skripter/Pluginer
Elmaslar
3
Puanlar
8.710
Yer
Manisa
Aha biri çıktı :p
SpaRtaGuy ben de bıktım ama yapacak bir şey yok :)
2 Kişi oldunuz tebrikler. Tbaiki burda herkesin kendince düşüncesi vardır. Size göre uygunu buysa siz böle yapınız.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Profil fotosuna sevdiğin bir karakteri veya seni(n karakterini) yansıtan bir fotoğrafı koyabilirsin. Burada akımlık bir şey yok. Akım dediğin ap ayrı bir konu.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Profil fotosuna sevdiğin bir karakteri veya seni(n karakterini) yansıtan bir fotoğrafı koyabilirsin. Burada akımlık bir şey yok. Akım dediğin ap ayrı bir konu.
Şimdi ppsini kız yapanlar kendini yansıtıyorsa kızmı oluyorlar??? Zaten ppdeki beni yansıtıyor okadar kaslı biriiyimki kışın kar yağarken kızlara artistlik yapmak için t shietsiz geziyoeum ama niyeyse gülüp geçiyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı