Reklam TeonMC Network Açıldı | oyna.teonmc.network

metehngzr

TeonMC Network Kurucu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
286
Puanlar
1.440
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Sunucu IP Adresi
oyna.teonmc.network
Sunucu Sürümü
1.8-1.15
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Hub
Zorluk Seviyesi
Kolay

IP Adresimiz:
oyna.teonmc.network

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
71
Elmaslar
834
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Konu tasarımı güzel, haritalar ve sistemler gelişmeli, başarılar dilerim.

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
605
Puanlar
2.390
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı ve haritalar hoş, sistemler gelişebilir, başarılar dilerim.

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
47
Puanlar
990
Steam
luteNg
Discord
luteNg#2420
Minecraft
luteNg
Konu tasarımı güzel ve anlaşılır. Sunucu da güzel gibi ancak oyuncu olmadığı için yapılacak fazla bir şey yok, umarım belirli bir kitle toplayabilirsiniz.

EchTR

Az insan, çok huzur.
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
386
Puanlar
3.940
Steam
echtr
Discord
EchTR
Minecraft
Celielyn
seviyenin çok üstünde bir sunucu. başarılar.

BatuhaNTR

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
107
Puanlar
2.440
Sistemler geliştirilebilir , konu tasarımına gelicek olursak gayet hoş şuanlık fakat sunucuya yatırılan miktarın bir kısmını reklam için harcayabilirdiniz (youtuber vs) , Başarılar .

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.378
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Merhaba, ilk olarak sunucu konu tasarımınızı pek fazla beğenemedim. İşin daha da doğruyu söylemek gerekirse kötü değil ama günümüzün sunucularına göre oldukça geride kalmış. Sunucuya geldiğimiz zaman yeni nesil sunuculara oldukça odak sağlayan sistemler olduğunu rahatça görebildim ki sunucuya da boş bir zamanımda gelmeyi düşünüyorum. Son olarak sunucu haritaları gayet güzel olmuş. Çekimleri de beğendim.

theText

play.TeriaNetwork.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
69
Puanlar
3.190
Steam
lspoonez12
Discord
theText#7434
Minecraft
the_Text
Öncelikle doğrudan bu tarz bir girişimde bulunmanızı pek mantıklı bulmadım. Türkiye üzerinde oynanan bir oyunda açıp daha sonradan farklı oyunlar ekleyebilirdiniz. Şuanlık gördüğüm kadarıyla 3 oyun modunun 1'i aktif, ki bu da size bir katkı sağlamaz. Kendinize "+1000 +2000 aktif oyuncusu olan sunucuda oynamak yerine benim sunucumu neden tercih etsinler?" diye bir sorun. Konu tasarımı biraz basit kalmış ve haritalar güzel duruyor başarılar dilerim.

metehngzr

TeonMC Network Kurucu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
286
Puanlar
1.440
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Öncelikle doğrudan bu tarz bir girişimde bulunmanızı pek mantıklı bulmadım. Türkiye üzerinde oynanan bir oyunda açıp daha sonradan farklı oyunlar ekleyebilirdiniz. Şuanlık gördüğüm kadarıyla 3 oyun modunun 1'i aktif, ki bu da size bir katkı sağlamaz. Kendinize "+1000 +2000 aktif oyuncusu olan sunucuda oynamak yerine benim sunucumu neden tercih etsinler?" diye bir sorun. Konu tasarımı biraz basit kalmış ve haritalar güzel duruyor başarılar dilerim.
Bizim olayımız zaten farklılık yaratmak oyuncuların bizde oynamalarının sebebi başka sunucularda bulamayacakları bazı şeyleri sağlamaya çalışıyor olmamız. Mesela hiç bir sunucuda MobWars diye bir oyun yok. Yeni yapılacak olan oyun da aynı şekilde başka bir sunucuda bulamayacağınız bir oyun.

theText

play.TeriaNetwork.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
69
Puanlar
3.190
Steam
lspoonez12
Discord
theText#7434
Minecraft
the_Text
Bizim olayımız zaten farklılık yaratmak oyuncuların bizde oynamalarının sebebi başka sunucularda bulamayacakları bazı şeyleri sağlamaya çalışıyor olmamız. Mesela hiç bir sunucuda MobWars diye bir oyun yok. Yeni yapılacak olan oyun da aynı şekilde başka bir sunucuda bulamayacağınız bir oyun.
Ama oyuncu olmadan bunların hiçbiri işe yaramaz. Yaptığınız çok güzel bir şey ama oyuncu bulmanız açısından diyorum ben.

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
605
Puanlar
2.390
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı ve haritalar hoş, sistemler gelişebilir. Başarılar dilerim.

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
161
Puanlar
490
Discord
Sebastian Sasuke#0001
Minecraft
Sasuke
Sunucunuzu baştan başa her şeyinizi beğendim fakat sunucunun boşa gitmesi çok üzücü. Sunucu tutmamış ve maalesef hiç aktif oyuncu yok ki bu çok üzücü. Kendinize ait oyun çıkartıp tutturamamak çok üzücü bir şey olmalı. Ama bence pes etmeyin oyuncu çekmeye çalışın. Başarılar dilerim.

metehngzr

TeonMC Network Kurucu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
286
Puanlar
1.440
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Sunucunuzu baştan başa her şeyinizi beğendim fakat sunucunun boşa gitmesi çok üzücü. Sunucu tutmamış ve maalesef hiç aktif oyuncu yok ki bu çok üzücü. Kendinize ait oyun çıkartıp tutturamamak çok üzücü bir şey olmalı. Ama bence pes etmeyin oyuncu çekmeye çalışın. Başarılar dilerim.
Zaten şuanki yapılan projenin amacı hem farklılık katmak hemde oyuncu çekmek. MobWars az kişiyle oynanabilecek bir oyun değildi malesef, bunun için daha az kişi ile oynayabilinen bir oyun projesine başladık. Umuyoruz ki yakın zamanda onu da tamamlayıp açacağız.

mhakanki

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
41
Puanlar
2.890
Discord
https://discord.gg/2U5uahg
Minecraft
mhakanki
konu tasarımı normal ek bir şey yok. servere gelince malesef girip bakmak istedim ama server kapalı..

Yukarı Alt