Sol Reklam
Sağ Reklam

TemaWeb Header Bölümü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Tema

Ziyaretçi
Merhaba sayın forum üyeleri bir web script çalişmasi yapiyorum size danişarak devam etmek istedim önerilernizi ve görüşlerinizi bildirirseniz size göre haraket edebiliriz

Ekler

• unknown.png
    unknown.png
    507,1 KB · Görünt.: 191
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
İnput ve butondan anladığım kadarıyla bootstrap kullanıyorsunuz fakat düz bs yerine style eklemeniz daha mantıklı durur. Bir de navbarda logo olması gereksiz olmuş, header kısmında zaten var fakat mobil görünümde header gözükmeyecekse navbarda logonun olduğu yere logo eklenebilir, bunu da js veya csste @media rule ile yapabiliyorsunuz zaten

T

Tema

Ziyaretçi
Değerli yorumun için teşekürler

C

Citrine Network

Ziyaretçi
Bootstrap 4'ün hazır navbarından başka ne yaptın?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şu yan yana olan yazıların çok dip dibe olması beni biraz rahatsız etti. Onun dışında pek bir şey diyemeyeceğim :)

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Bence Güzel Gözüküyor. Ana Sayfa , Destek Gibi Bölümlerin Dip Dibe Olması Beni Rahatsız Etti Onun Dışında Gayet Güzel Gözüküyor.

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Soldaki logo çok küçük olduğu için güzel gözükmüyor ayrıca yazılar çok dip dibe biraz daha aralarını açarsan daha iyi olabilir.

T

Tema

Ziyaretçi
T

Tema

Ziyaretçi
Bence Güzel Gözüküyor. Ana Sayfa , Destek Gibi Bölümlerin Dip Dibe Olması Beni Rahatsız Etti Onun Dışında Gayet Güzel Gözüküyor.
Değerli yorumun için teşekkür ederim şuanda değişiyorum.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Düz bir Header farklılık yapman senin açından daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı