Sol Reklam
Sağ Reklam

Teknoinsan - Açılış ve Görüşleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Discord:

JustCiva_#0001

Elmaslar
160
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft
JustCiva_
MCTR_1.png

Teknoinsan
Selamlar MC-TR!​

Sizlere MC-TR Editör Ekibi olarak yeni bir seriye başladığımızı beyan etmek istiyorum. Teknoinsan serisi, geçmişte ve günümüzde yaşanan büyük ve ilgi çekici teknololojik konuları ele alabileceğimiz bir seridir. MC-TR içerisinde yer alan tüm dostlarıma bu seriyi beraber ilerletmemiz için davet ediyorum.

Nedir bu "Teknoinsan serisi"?
Dünün ve bugünün yeniliklerini konu alan Teknoinsan'da; tekerleğin icadından petrolün keşfine, barutlu silahların kullanımından atomun parçalanmasına ve zeplinlerden dronelara insanlığı etkileyen tüm teknolojik gelişmeleri ele aldığımız bir seri. Örnek vermek gerekirse yılında bulunan yapay zeka, arttırılmış gerçeklik veya blok zinciri gibi büyük teknolojik gelişmeler listemize dahil olabilirler. İstediğiniz yılda olan ve istediğiniz herhangi bir teknolojik gelişmeyi "Teknoinsan - Teknolojik Gelişme" şematiği ile tüm MC-TR ile paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilirsiniz!

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Süper bir seri olacağından şüphem yok, ben de içeriğimle katkı sağlamaya çalışacağım. :)

S

Silinen üye 36023

Ziyaretçi

Batuhan Bey'in dediği gibi süper bir seri olacak. Artık bizlerde katılım sağlamaya çalışırız ;) <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı