Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Tek Komut Bloğu ile Film Karakterleri [Türk Yapımı]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theKomut

Usta bir kodlayıcı.. Normal bir pluginer..
Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Türkiyede MC-TR sitesinde bir ilk.
Herkese merhaba Şuana kadar MC-TR sitesinde hiç türk yapımı tek komut blokcu ve ya çok başarılı bir icat yapan kişi görmedim bende kendi Tek Komut bloğumu paylaşmaya karar verdim.

V1 : İlk sürümde sadece Buzlar Diyarindan Elsa Bildiğiniz film lerden Sherlock Holmes bulunmakta. Sürüm 1.10

Not : Arkadaşlarınızla eğlenmek için 1.10 versiyonunda kullanabilirsiniz. ve Sunuculara özel Tek Komut Bloğu ile AAC , World Edit Gibi şeyler gelecek.

Oyun içi görünümler ve özellikler :

Elsa : Elsanin giysilerini ve kafasini yapmak için yere 55 Buz ve 5 Kuru Kafa atmalısınız karşılığında size gelecek şey 1x Buzlanmış Kafa

kWPgD7.png

ve ardindan resimdede göründüğü gibi parçaçıklar ve yerde duran bir kafa gelicek "Maalesef bende skin gelmemiş."

Ve bunu taktığımızda olan şeyler.
XXzoG6.png

Arkanizdan buz parçaçıkları gelicek filmdeki etek gibi. vede nereye giderseniz gidin arkanızdan bir buz kalıbı sizi takip edicek ve arkanizda buz kaliplari bırakcacaksınız.

Ve verdiği efektler : Ziplama Desteği 5
Hız 6
Güç 4
AklqMX.png

Fakat bunlada kalmıyor oyunda Shift tuşuna basarsanız Buzdan ev oluşacaktır fakat bu 1 dakika sonra tamamen eriyecektir.

Her shift butonuna bastığınızda Buzdan bir ev oluşur.
G0rkM6.png

Bunlada yetinmiyor Koştunuzda bir patlama oluşturuyorsunuz ve 15 saniye için hiz 1 hiz 2 hiz 3 olarak yükseliyor ve r,15 içersindeki her canlı patlama yüzünden ölüyor Arkadaşınız varsa bile.

Maalesef arkadaşlar bunun ssini çekemedim çünkü her yer patlama efektiyle doluyor ve koysaydım çok saçma bir görüntü oluşacaktı ve büyük ihtimal daha zor anlayacaktiniz
Kısacası bir creeper patlama sesi geliyor
Patlama Efektleri
Ve 15 Blok içersindeki Tüm canlılar ölüyor.

Sherlock Holmes : 5 Saat ve 5 Kuru Kafa ile oluşturuluyor.
8dybja.png

Ve yürüdükce aynı elsadaki gibi yine altınızdan bu sefer kitaplık gelicek ve Kafanizin üstündende bir kitaplik gelicek.
vpBLqv.png

Gördüğünüz gibi böle oluyor

Size verdiği Efektler : Gece Görüşü 9999
Hız 5
Hızlı Kazma 5

Ve bundada shifte bastığınızda zaman 0.01 Hızında devam ediyor Canlılar büyüme zamani saat
herşey 0.01 hızında devam ediyor fakat siz hala aynisiniz bunu neyde kullanabilirsiniz örneğin tam creeper patlayacağı zaman shifte basıp kaçarsanız o orada patlayacaktır ama siz çoktan kaçmış olursunuz
Not : Serverde sakın denemeyin 1.10de oluşan bir hata yüzünden Herkese NoAI data tagini verdimizde server çöküyor.

Bunun resmini koydumda inanmiyanlar olabilir çünkü tam havadayken fotoğrafını çekmiş diyebilirsiniz ama deneyip görebilirsiniz.
nWqg8V.png

Link : Untitled Post

Not : Son Komutcu benim youtube kanalımdır bu yüzden kafaların üzerine gelince by SonKomutcu yani hiç bir yerden çalıntı değil !
İyi günler.

Son düzenleme:
D

Deichor

Ziyaretçi
Çok başarılı olmuş dostum, yeni paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Çok başarılı olmuş dostum, yeni paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum.
Teşekkürler. Tek Komut Bloğu ile 3D Bomba Atar 3D Sokak Grafitisi AAC ve World Edit yakında geliyor. Çok büyük bir komut bloğu paketi yapıcam mapler çok kolaylaşacak.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Teşekkürler. Tek Komut Bloğu ile 3D Bomba Atar 3D Sokak Grafitisi AAC ve World Edit yakında geliyor. Çok büyük bir komut bloğu paketi yapıcam mapler çok kolaylaşacak.
Çok başarılı olmuş başka çalışmalarını kesinlikle bekliyorum

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Çok başarılı olmuş başka çalışmalarını kesinlikle bekliyorum
Teşekkür ederim 1 gün bir süre içerisinde çook büyük bir tek komut bloğu paketi yapacağım. Serverlarada güzellik olacak Pluginlerin bir çoğunu tek komut bloğuna çevirmeyi düşünüyorum.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Gerçektende Harika Kanka Kıskandım .s Al benden sana rep :D

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Güzel, ama kim kullanacak düşünüyorum :D

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Gerçekten denemek isteyenler var özelden yazip konuyu okumayıp versiyon soran kişil misafirlerde oluyor berki onlarda deniyordur :D
Kulağımı yedim benden sana rep

G

Garp

Ziyaretçi
Türkiyede MC-TR sitesinde bir ilk.
Herkese merhaba Şuana kadar MC-TR sitesinde hiç türk yapımı tek komut blokcu ve ya çok başarılı bir icat yapan kişi görmedim bende kendi Tek Komut bloğumu paylaşmaya karar verdim.

V1 : İlk sürümde sadece Buzlar Diyarindan Elsa Bildiğiniz film lerden Sherlock Holmes bulunmakta. Sürüm 1.10

Not : Arkadaşlarınızla eğlenmek için 1.10 versiyonunda kullanabilirsiniz. ve Sunuculara özel Tek Komut Bloğu ile AAC , World Edit Gibi şeyler gelecek.

Oyun içi görünümler ve özellikler :

Elsa : Elsanin giysilerini ve kafasini yapmak için yere 55 Buz ve 5 Kuru Kafa atmalısınız karşılığında size gelecek şey 1x Buzlanmış Kafa

kWPgD7.png

ve ardindan resimdede göründüğü gibi parçaçıklar ve yerde duran bir kafa gelicek "Maalesef bende skin gelmemiş."

Ve bunu taktığımızda olan şeyler.
XXzoG6.png

Arkanizdan buz parçaçıkları gelicek filmdeki etek gibi. vede nereye giderseniz gidin arkanızdan bir buz kalıbı sizi takip edicek ve arkanizda buz kaliplari bırakcacaksınız.

Ve verdiği efektler : Ziplama Desteği 5
Hız 6
Güç 4
AklqMX.png

Fakat bunlada kalmıyor oyunda Shift tuşuna basarsanız Buzdan ev oluşacaktır fakat bu 1 dakika sonra tamamen eriyecektir.

Her shift butonuna bastığınızda Buzdan bir ev oluşur.
G0rkM6.png

Bunlada yetinmiyor Koştunuzda bir patlama oluşturuyorsunuz ve 15 saniye için hiz 1 hiz 2 hiz 3 olarak yükseliyor ve r,15 içersindeki her canlı patlama yüzünden ölüyor Arkadaşınız varsa bile.

Maalesef arkadaşlar bunun ssini çekemedim çünkü her yer patlama efektiyle doluyor ve koysaydım çok saçma bir görüntü oluşacaktı ve büyük ihtimal daha zor anlayacaktiniz
Kısacası bir creeper patlama sesi geliyor
Patlama Efektleri
Ve 15 Blok içersindeki Tüm canlılar ölüyor.

Sherlock Holmes : 5 Saat ve 5 Kuru Kafa ile oluşturuluyor.
8dybja.png

Ve yürüdükce aynı elsadaki gibi yine altınızdan bu sefer kitaplık gelicek ve Kafanizin üstündende bir kitaplik gelicek.
vpBLqv.png

Gördüğünüz gibi böle oluyor

Size verdiği Efektler : Gece Görüşü 9999
Hız 5
Hızlı Kazma 5

Ve bundada shifte bastığınızda zaman 0.01 Hızında devam ediyor Canlılar büyüme zamani saat
herşey 0.01 hızında devam ediyor fakat siz hala aynisiniz bunu neyde kullanabilirsiniz örneğin tam creeper patlayacağı zaman shifte basıp kaçarsanız o orada patlayacaktır ama siz çoktan kaçmış olursunuz
Not : Serverde sakın denemeyin 1.10de oluşan bir hata yüzünden Herkese NoAI data tagini verdimizde server çöküyor.

Bunun resmini koydumda inanmiyanlar olabilir çünkü tam havadayken fotoğrafını çekmiş diyebilirsiniz ama deneyip görebilirsiniz.
nWqg8V.png

Link : Untitled Post

Not : Son Komutcu benim youtube kanalımdır bu yüzden kafaların üzerine gelince by SonKomutcu yani hiç bir yerden çalıntı değil !
İyi günler.
Hocam marvel veya dc yi takip ediyormusunuz bilmiyorum ama ona uyarlıyıp güzel birde texturepack bulursanız çok fena bir RPG sunucusu bekliyor demektir :D

theKomut

Elmaslar
120
Puanlar
6.570
Yer
İstanbul
Hocam marvel veya dc yi takip ediyormusunuz bilmiyorum ama ona uyarlıyıp güzel birde texturepack bulursanız çok fena bir RPG sunucusu bekliyor demektir :D
3D bir çok tek komut bloğum var texture packsizde ayarlıyabilirim. Ayrica evet yakında v2 de flash hulk gibi şeyleri koyucam dicemde çok yapıldı farklı şeyler yapmak istedim bende türk çizgi filmlerden yapcam ve ya türk filmler.

G

Garp

Ziyaretçi
3D bir çok tek komut bloğum var texture packsizde ayarlıyabilirim. Ayrica evet yakında v2 de flash hulk gibi şeyleri koyucam dicemde çok yapıldı farklı şeyler yapmak istedim bende türk çizgi filmlerden yapcam ve ya türk filmler.
Çok hoş olur :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı