Sol Reklam

İnceleme Tek kişilik ordu | Prototype incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
yeni_logo.png

1aNTIO.jpg

Tek kişilik ordu | Prototype incelemesi
Yanlış duymadınız, bu adam tek başına koskoca bir orduyu burnu bile kanamadan ezebilir. Üstelik kanasa dahi, orduyu kullanarak iyileşebilir. Onu kızdırmak mı istersiniz? O halde daha az insan yollayın!

0000008853.1920x1080.jpg

Binadan binaya, üsten üsse!
Prototype'ta sizi hiçbir şey durduramaz! New York ve içindeki her şey senin! İstediğin binaya atla, birkaç obje kapıp insanlara, tanklara, askerlere, helikopterlere salla. Hatta bir eşyayı birden çok kere sektirmeye çalışarak rekor denemesi bile yapabilirsin. Bunlar dahi seni eğlendirmeye yetmiyorsa rastgele bir askeri üs seç ve önüne geleni ez. Canın mı az alıyor, dert etme. Etrafında sana can vermeye gönüllü birçok düşman askeri var. Birini kap, tüm yaşam enerjisi çekerek kendininkine ekle.

Üstelik bu askerler sadece canlarını değil, görünümlerini de vermeye istekli. Yaşam enerjisini çektiğin askere dönüşüp onlardanmış gibi davranarak askeri üsse sız. Tek sorunun seni fark edebilecek özel makineler. Tabii onlarda büyük bir sorun değil, sadece gidip dev yumruklarla parçalara ayırman yeterli.

0000008854.1920x1080.jpg

Ne kadar çok kan, o kadar çok para!
Etrafında ne kadar şeyi parçalar, ne kadar kan dökersen o kadar para kazanırsın. Bu paralarla yeni yükseltmeler açar, gücüne güç katarsın. Dev yumruktan, ürkütücü bıçağa birçok ekipman ve silahla rakiplerini kana bula. İster bir pençe alıp aynı anda tonlarca kişi öldür, ister zırh alıp sana ateş eden askerleri seyret. Bir binaya çık, süzüle süzüle aşağı in.

Koşma hızın, zıplama yüksekliğin ve kuvvetin normal insanların binlerce kat üstünde. Senden gelen tek bir parmak darbesi onların kafasını kopartabilir. Fakat kim sana bu kadar merhametli olmanı söylüyor ki? Sadece kafasını kopartmak yetmez, üzerine dev bir yumrukla vur, tüm organları ve vücudundaki tüm kan New York'u boyasın.

0000008855.1920x1080.jpg

Kaybolan anılarının şerefine
Etrafınızda yardım çağrılarında bulunan, ateş ettiğinde veya ıskaladığında tepki veren bir sürü asker var. Yardım çağrılarını bölmeyle uğraşmayın, çağırsınlar, gelenleri de öldürün. Neden bu kadar acımasız oluyoruz? Çünkü anılarını kaybetmene sebep olanların ta kendisi bu düşmanlar. İdaho'daki bir kasaba dışında herhangi bir bağlantıya sahip değilsin. Fakat daha fazla suçluyu öldürüp yaşam enerjilerini ve anılarını çalabilirsin. Bu şekilde yavaş yavaş, parça parça anılarını kazanabileceksin.

0000008856.1920x1080.jpg

Gücünün gerçek doğasını, gizemini ve kaynağını öğren. Tam 40 yıllık bir komplodaki yerini bul ve sana yapanlara cezalarını kes. Hepsi Prototype'da gizli. Oyunu indir ve New York'u boyamaya başla.

fikirproto.jpg

İyi forumlar!
Prototype Steam: Prototype™ on Steam
Prototype resmi websitesi: Prototype® Biohazard Bundle

Prototype'ın fiyatı: 49.00 TL

Son düzenleme:
G

Garp

Ziyaretçi
Prototype 2 incelemeni bekliyorum.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Prototype 1 oyununu oynamadım ancak serinin 2. oyunu gayet güzel ve akıcı. Burada gördüğümden daha iyi grafiklere sahip. Gerçekten güzel bir oyundu. Herkesin oynamasını tavsiye ederim.

T

Tvic

Ziyaretçi
Prototype yi oynamayı hic düsünmedim ama cok fazla incelemesini okudum ve gördükcede oyniyasim geliyor :D
güzel bir konu olmus.

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
Bu oyunu küçükken o kadar çok severdim ki o zamanlar muhteşem gelirdi oyun.İkinci serisi gelince baya heyecanlanmıştım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı