Sol Reklam

Çözüldü Tek giriş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160
Merhaba forum kullanıcıları
1 lobi 1 skyblock sunucum 1 de bugglecord um var bugglecrd da oyuna girdigimizda lobide başlıyoruz pusulayla skyblock a gidiyoruz ben oyuncular sadece lobide login girsin skyblockda girmesin istiyorum skyblockdan authmeyi kaldırdım sadece lobide var hersey tm ama oyuncular ya skyblockun ip inden girerse diye spigottan bugglecord u true yaptım bu seferde bugglecordla bile girmiyorum hata veriyor napmam gerek[DOUBLEPOST=1492980143,1492980103][/DOUBLEPOST]Telefondan yazdim hata olabilir

AhmetCKMK

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
9
Puanlar
13.260
Merhaba forum kullanıcıları
1 lobi 1 skyblock sunucum 1 de bugglecord um var bugglecrd da oyuna girdigimizda lobide başlıyoruz pusulayla skyblock a gidiyoruz ben oyuncular sadece lobide login girsin skyblockda girmesin istiyorum skyblockdan authmeyi kaldırdım sadece lobide var hersey tm ama oyuncular ya skyblockun ip inden girerse diye spigottan bugglecord u true yaptım bu seferde bugglecordla bile girmiyorum hata veriyor napmam gerek[DOUBLEPOST=1492980143,1492980103][/DOUBLEPOST]Telefondan yazdim hata olabilir
senin sw de herkez skyblocka kayıtlı oldugun skyblockdaki authmeyi lobi pl packine at skyblocku sil buggle cord da authme olmasın böylece sadece lobide şifre ister yanlış biliyor olabilirim

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160
Onu yapmasinibende biliyorum lakin oyunvu sky ın ip adresinden direk giris saglarsa baskasinin heaabini elegecırir

GrahambeLL

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
0
BungeeCord>Config'den

force_default_server: true
fallback_server: lobi (lobi yerine lobinizin adını yazın)
default_server: lobi (lobi yerine lobinizin adını yazın)

ama benim önerim her sunucuya authme ekleyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı