Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Team Sonic Racing - Ön İnceleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Team Sonic Racing - Ön İnceleme
Yok artık! Çok oyunculu yarış oyunu mu?

Çok oyunculu yarış oyunu mu arıyorsun? O zaman bu oyun tam sana göre olabilir. 1990'lı yılların efsanesi olan Sonic'in yeni bir oyunu daha çıktı. Team Sonic Racing adlı bu oyun geçtiğimiz ay birçok platform üzerinde piyasa sürüldü. Reddit, Steam ve Microsoft Store platformları üzerinde Team Sonic Racing adlı oyun hakkında hayli ilginç ve garip yorumlar bulunuyor.

Team-Sonic-Racing-Customization-Screen-9.jpg

Team Sonic Racing İncelemesi
1990 yılından bugüne kadar birçok oyunu ve filmi ile ünlü olan Sonic'in yeni oyunu geçtiğimiz ay piyasaya sürüldü. Oyunumuz tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Tek oyunculu mod içerisinde oyuncular oyunun botları ile yarışıyor. Bunun yanı sıra çok oyunculu mod bölümünde ise toplam 12 oyuncu bulunuyor. Bu 12 oyuncu 4 adet birbirinden farklı takım ile eşleştiriliyor. Her takım içerisinde 3 oyuncu bulunuyor. Oyun içerisinde 15 adet farklı karakter bulunuyor. Bu karakterler arasında dilediğiniz karakteri seçerek yarışa katılabilirsiniz. Bu arada oyun içerisinde arabamızı düzenleyebiliyoruz. Oyun sırasında takım arkadaşlarınız eğer oyundan pes ettiyse işiniz gerçekten çok zorlaşır. Bu yüzden takım arkadaşlarınız ile gerçek takım ruhu oluşturmanız çok önemlidir. Bu arada oyunumuz 4K grafik desteği vermektedir.

928120.jpg

Team Sonic Racing Tanıtım Videosu
Sonic'in Youtube kanalı üzerinden yayınladığı bu tanıtım videosunu rahat bir şekilde aşağıdan izleyebilirsiniz.

Team Sonic Racing Oynanış Videoları
Aşağıdaki videodan oyunun tek oyunculu modu olan hikaye modunun 45 dakikalık oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Team Sonic Racing Oyun Müzikleri
Bazı oyuncular oyundan çok oyunun müziklerini sevdiğini söylüyor.

Team Sonic Racing Grafik Yorumum
Oyunun tanıtım videolarını ve oyun oynanış videolarını izlediğimiz zaman oyunun grafikleri hakkında net bir yorum yapabiliyoruz. Bu oyunun oynanış videolarını izlerken 4K grafik desteğiyle bambaşka bir hal aldığını açık bir şekilde fark ettim. Bunun yanı sıra oyunumuz büyük bir harita içerisinde geçiyor. Hatta bazen farklı haritalar ile karşılaştım. Haritaların grafik detayları ve biraz oyunun oynanış tarzı bana Rocket League adlı oyunu hatırlattı. Bununla birlikte FPS olayına çok fazla önem verilmiş gibi gözüküyor. Oyunumuz fazlasıyla tempolu olduğundan dolayı grafikler bazen gözümüzü yorabiliyor. Arabalar birbirine çarpıtığı zaman gerçekçi hasar efektleri gözden kaçmıyor. ( Oyun grafikleri 120 fps destekliyor. )

wgtrqu5w5wyhrzduhii6.gif

Team Sonic Racing'in Satıldığı Platformlar
Geçtiğimiz ay Steam, Playstation 4, Microsoft Store, Amazon, Nintendo Switch ve Xbox One gibi platformlarda piyasaya sunulan bu oyunun ülkemizde olan satış fiyatı şu anlık 200 lira olarak gözüküyor. Team Sonic Racing adlı oyunun şu anlık Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Oyunu hemen satın almak istiyorsanız sadece buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

75980

Team Sonic Racing'in Google Stadia İçin Çıkış Tarihi
Şu anlık oyunun Google Stadia raflarında olup olmayacağı henüz belli değil. Bu belirsizlik oyunun Google Stadia içerisinde olmayacağı anlamına gelmiyor. Oyunun geliştiricisi olan Sumo Digital şirketi Google Stadia ve Ubisoft ile şu anlık anlaşmaya varmaya çalışıyor. Oyunun 3-4 ay içerisinde Google Stadia raflarında olup olmayacağı tamamen belli olması bekleniyor.

image-asset.jpeg

Team Sonic Racing Sistem Gereksinimleri
Aşırı temposuyla ve güzel olan grafikleriyle dikkatleri gözler önüne seren oyunumuz birazcık sistemlerimizi zorluyor.

• Team Sonic Racing İdeal Sistem Gereksinimleri
  • Önerilen İşlemci : Intel Core i3 4130T veya AMD FX 6300 3.5 Ghz
  • Bellek Gereksinimi : 4 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : AMD Radeon HD 7870, Nvidia GeForce GTX 770 ve DirectX 11 Destekli Ekran Kartı
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 32 GB yer oyunumuz için ideal.

• Team Sonic Racing Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
  • En Uygun İşlemci : AMD Ryzen 5 1600X 3.6 Ghz veya Intel i5 – 8600K 3.6 Ghz
  • Bellek Gereksinimi : 8 GB RAM oyun için idealdır.
  • Bilgisayar İşletim Sistemi : Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 64 bit )
  • İdeal Ekran Kartı : AMD Radeon RX 570 veya Nvidia GeForce GTX 970
  • Yerel Disk Bölümü ( C/D Disk ) : 36 GB yer oyunumuz için ideal.

Team-Sonic-Racing-4K-Wallpaper.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Müthiş bir konu, çok beğendim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Oyun grafikleri ve oyun her şeyiyle çok güzel :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı