Ürün Tanıtımı Team Quality | Underground Theme Konu Tasarımı (Uygun Fiyatlı)

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Emekli
Team Quality
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.310
Puanlar
22.425
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Team Quality | Underground Theme Konu Tasarımı (Uygun Fiyatlı)
Team Quality'den uygun fiyatlı bir konu tasarımı. Fiyatı seveceksiniz :)

Selam değerli forum üyeleri, bugün bu ilk konu tasarımı çalışmam ile karşınızdayım. İşin açıkçası daha çok Yazarlık ile uğraştığımdan bu bölüme pek zaman ayıramamıştım. Ben de hemen boş zaman bulmuşken kendimi bu işe attım. İlk konu tasarımı çalışmama göre ortalama bir şey yaptığımı düşünüyorum. Umarım sizlerin de hoşuna gitmiştir. Gelin, bu ürünün detaylarına inelim. (Özellikle lütfen kalın olan yazıları okuyun.)

Konu tasarımımızın ana sayfasıyla birlikte toplam 5 adet bölümü bulunmaktadır. Bu beş bölüm ise sırasıyla: ana sayfa, biz kimiz?, sistemlerimiz, sunucu makinesi ve sunucu görselleridir. Peki, bu uygun fiyatlı konu tasarımını ne kadara satın alabiliriz?;

Bu soruya cevaben 3 farklı paketimiz bulunmaktadır. Normal konu tasarımı paketiyle konu tasarımını satın alıp yazılarını siz ayarlatabilirken, PSD'li konu tasarımı paketinde tamamen aşağıdaki konu tasarımına sahip olabilirsiniz. (Böylelikle kendi yazılarınızı ve hatta görsellerinizi daha özgün olan bir şekilde ayarlayabilirsiniz.)

1 - Normal Konu Tasarımı Fiyatı: 15 Türk Lirası
2 - PSD'li Konu Tasarımı Fiyatı: 20 Türk Lirası
3 - Özel Yazılı Konu Tasarımı Fiyatı: 20/25 Türk Lirası.

(3. pakette 20 lira olan PSD'siz, 25 lira olan PSD'li fiyatıdır.)

Özel Yazılı Konu Tasarımı Paketi Nedir? - Özel yazılı konu tasarımı paketi, MC-TR platformu altında 7 kere Yazar şefliğine layık görülen @YigitReisOfficial'ın elleri tarafından sizlere metinler hazırlanmasıdır. Yani tam Türkçesiyle siz bana sunucunuz hakkında bilgileri az çok veriyorsunuz. Ben de günümüzün TDK kurallarıyla sizlere düzgün bir metin hazırlıyorum. Bu metni de konu tasarımınıza ekliyoruz. (DC'den soru sorabilirsiniz.)

Ödeme: IBAN ile yapılmaktadır. (İninal veya Papara kartı, üzerinden de IBAN'a gönderim yapabilirsiniz.)

Önemli Bilgilendirme Notu: Bu konu tasarımının satış limiti veya stoku yoktur. (Sınırsız satılmaktadır.)

Not: Daha bu işlerde çok yeniyim. Lütfen yorumlarda eleştirinizi buna göre yaparsanız çok sevinirim 💓

Ürünün PSD'li halinin satın alınıp başkalarıyla paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Bana resmi ve tek Discord adresim olan Yiğit Efe Okur#0001'den ulaşabilirsiniz.

Satın alım ve iletişim için Discord; Yiğit Efe Okur#0001 (İndirim, yapılmamaktadır.)

Son düzenleme:

*AyberkBLT*

More Money, Less Problemm
Deneme Yazar
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
38
Puanlar
625
Yer
Kırklareli/Merkez
Zümrüt
0
Güzel bir tasarım olmuş, Başarılar dilerim.

luf1x

play.beanusnw.com
Viasly
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
305
Puanlar
4.875
Yer
Dünya
Zümrüt
0
Minecraft
Özel yazılı konu tasarımı paketi, MC-TR platformu altında 7 kere Yazar şefliğine layık görülen @YigitReisOfficial'ın elleri tarafından sizlere metinler hazırlanmasıdır. Yani tam Türkçesiyle siz bana sunucunuz hakkında bilgileri az çok veriyorsunuz. Ben de günümüzün TDK kurallarıyla sizlere düzgün bir metin hazırlıyorum. Bu metni de konu tasarımınıza ekliyoruz. (DC'den soru sorabilirsiniz.)

bu çok büyük vasıf

minatodr1

"minatodr1.design"
Altın Üye
Elmas Kalem
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
285
Puanlar
2.125
Yer
Japan
Zümrüt
50
Güzel olmuş ilk tasarımına göre fakat onaylı satıcı olman gerekmiyor mu, satış yapmak için?

PlueTaha

Seni Bir Kez Daha Görmek İstiyorum <3
Elmas Üye
Black Angels
Altın Üye
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
123
Puanlar
375
Yer
Bursa
Zümrüt
0
Minecraft

PlueTaha

Seni Bir Kez Daha Görmek İstiyorum <3
Elmas Üye
Black Angels
Altın Üye
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
123
Puanlar
375
Yer
Bursa
Zümrüt
0
Minecraft

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok
Olympos Extended
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
141
Puanlar
1.125
Zümrüt
0
Minecraft
Konu tasarımları yapılırken ilk sayfa daha önce hazırlandığı için daha çok uğraşılır ondan sonra bir anda bitirilmek istenir ve ilk sayfasına çok emek sarf edilmişken sonraki sayfalar ona nazaran daha kötü olur. Burada o hatayı gördüm ancak ilk tasarımınmış; geliştirilebilir. Forum güncellemesi yapıldığında kurallara satışlar için minimum 20₺ sınırlaması getirilmedi mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Unutmadan bir de rigler size mi ait?

DarkSad

Katman Kayası
Kıdemli Yazar
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
952
Puanlar
3.425
Zümrüt
0
Minecraft
Özel Yazılı Konu Tasarımı Paketi Nedir? - Özel yazılı konu tasarımı paketi, MC-TR platformu altında 7 kere Yazar şefliğine layık görülen @YigitReisOfficial'ın elleri tarafından sizlere metinler hazırlanmasıdır. Yani tam Türkçesiyle siz bana sunucunuz hakkında bilgileri az çok veriyorsunuz. Ben de günümüzün TDK kurallarıyla sizlere düzgün bir metin hazırlıyorum. Bu metni de konu tasarımınıza ekliyoruz. (DC'den soru sorabilirsiniz.)
Bende mi böyle bir şey yapsam. 1 kere yazar şefliğine layik görülmüş, Yiğit'in eski şefi tarafından yazılarınız daha TDK'lı hale getirilebilir. Sadece 3 TL.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Emekli
Team Quality
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.310
Puanlar
22.425
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft
İlk tasarımına göre baya güzel iş çıkarmışsın <3

Böyle düşündüğünüze çok sevindim, Taha Bey 💓 ☕
Güzel bir tasarım olmuş, Başarılar dilerim.​

İlk tasarım çalışmamı beğendiğine çok sevindim, sağ olasın :)
başkalarının tasarımlarına kötü yorum atmasının sebebi belli oldu :)​

Aaa siz de abartmayın 😂 Topu topuna en fazla 2-3 konuya öyle yorum atmışımdır :D
Özel yazılı konu tasarımı paketi, MC-TR platformu altında 7 kere Yazar şefliğine layık görülen @YigitReisOfficial'ın elleri tarafından sizlere metinler hazırlanmasıdır. Yani tam Türkçesiyle siz bana sunucunuz hakkında bilgileri az çok veriyorsunuz. Ben de günümüzün TDK kurallarıyla sizlere düzgün bir metin hazırlıyorum. Bu metni de konu tasarımınıza ekliyoruz. (DC'den soru sorabilirsiniz.)

bu çok büyük vasıf​

Çok teşekkür ederim 💘
Güzel olmuş ilk tasarımına göre fakat onaylı satıcı olman gerekmiyor mu, satış yapmak için?​

Hayır, @PlueTaha'nın dediği gibi gerekmiyormuş :))
Eki Görüntüle 147907

Bir dahakine dikkat ederek mesaj atarsın ;)
Aynen insanların özel mesajlarını telekinezi gücümle okuyabiliyorumya zaten.​

Tamam, beyler. Sakin. Sadece Taha Bey'in bilgilendirme amacıyla atmasını istemiştim :)
Hayırlı olsun :) bol kazançlar inşallah​

Çok teşekkür ederim. Hayırlısıyla ben de yavaş yavaş para kazanmaya başlıyorum 🥰 💞
Garp ile Yiğitin arasında geçen konuşmanın ekran görüntüsünü 3. kişi atıyor. Garip.​

O an Taha Bey ile konuşuyorduk. (Malumumuz konuyu DC'de duyurduğum için yoğundum.) Ondan atmasını istedim :D
Discorddan yiğit bey atmamı söyledi :)​

Aynen, öyle. O an yoğun olduğum için Taha Bey'den rica etmiştim 😅
Konu tasarımları yapılırken ilk sayfa daha önce hazırlandığı için daha çok uğraşılır ondan sonra bir anda bitirilmek istenir ve ilk sayfasına çok emek sarf edilmişken sonraki sayfalar ona nazaran daha kötü olur. Burada o hatayı gördüm ancak ilk tasarımınmış; geliştirilebilir. Forum güncellemesi yapıldığında kurallara satışlar için minimum 20₺ sınırlaması getirilmedi mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Unutmadan bir de rigler size mi ait?​

Kesinlikle çok haklısınız. Tasarımın ilerleyen kısımlarında biraz işi bozdum ama olsun. Daha nicelerini yapacağız :))

Hayır, rigleri bedava paylaşılan forum veya sitelerden aldım. Bana mı ait olmalıydı? :(
Bende mi böyle bir şey yapsam. 1 kere yazar şefliğine layik görülmüş, Yiğit'in eski şefi tarafından yazılarınız daha TDK'lı hale getirilebilir. Sadece 3 TL.​

İşin doğrusu konuya çok yorum gelmesi için öyle bir şey yaptım. (Geldi de.) Tabii, sen de bunu deneyebilirsin 🤣 🚬

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı