• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Ekip Tanıtımı Team Quality — Düşündüğünüzden Daha Öteye

Tifany

Don't panic, ORGANISE!
Deneme Destek
Mentör
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Minecraft
Ben anladım anlayacağımı diğer yorumlarındanda yola çıkarak anladım​
Nasıl istiyorsanız öyle olsun şefim... burada bu ekibin kötülüğünü düşünecek en son kişi benim biraz daha sakin ol ve anlamını iyice araştır hayla araştırmadığına eminim.​

RasyonelistBey

Zombi Geldi, Beni Yedi
Team Quality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
282
Konu güzel, verdiğiniz hizmet alanlarıda öyle umarım kalitenizde öyledir
En kısa sürede satışa sunacağımız ürünlerimiz ile kalitemizi göstereceğiz beklemede kalmanız yeterlidir, yorumunuz için teşekkürler <3

BRKN

deli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
149
Minecraft
soruma hala cevap verilmedi. son tüketiciyi düşünmeyen bir takım.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Mentör
Team Quality
En iyi cevaplar
50
Elmaslar
11.031
Minecraft

BRKN

deli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
149
Minecraft
Sorunumuzu çok iyi bir şekilde çözdüğü için @RasyonalistBey 'e çok teşekkür ederim. Başka ekipte böyle olduğunda bana discorddan dmden racon kesip kavga ediyorlar. Kısacası ekip güzel ve yavaş yavaş MC-TR'de bilinen bir ekip olma yolunda ilerliyor.

Başarılar ve Saygılarla..

Kreof

"Only" those who are on the right track win.
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
146
Daha ürün paylaşmadık diyen siz değil misiniz? Erkenden nasıl bunu kanıtlayabildiniz acaba, herkes senin düşündüğün gibi seviyesiz baltalayıcı değil. Ben sözümü çoktan tamamladım, iyi forumlar.
Sizin ekibiniz ilk kurulduğunda konusunda referans,vitrin ürünü vs. var mıydı? (Halen yok ama neyse)
Veya senin ekip konunun altına senin yaptığın gibi başka bir ekip üyesi sizin konunuzun altına;Referansın var mı?, Neden sizi seçmeliyiz? gibi sorular sordu mu? Sizde o zaman gelip başka ekibin konusunun altına aynı yorumu yapmayın.

Ekibe gelince
Çok güzel bir konuyla tanıtmışsınız kendinizi ürünlerinizinde böyle olması dileklerimle...

RasyonelistBey

Zombi Geldi, Beni Yedi
Team Quality
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
282
Quality çalışmalarına son gaz devam ediyor.
Sende ilk ürünümüzü incelemek ve öğrenmek istiyorsan, alttaki cümleye tıklaman yeterlidir.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

iOnurReis

anlamak mı daha zor anlatmak mı ?
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
112
Minecraft
Ekibi beğendim fakat nedense bana tasarım güzel gelmedi sanki bi yerde yazı boyutu küçük bi yerde yazı boyutu fazla. Tasarımı pek beğenmedim. Kolay gelsin cnm
En kısa sürede ekip tanıtım tasarımını yenileyeceğiz. Yorumunuz için teşekkürler.

Yukarı Alt