Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Reklam TARTARUSCRAFT NETWORK FACTİONS/OP SKYBLOCK/MMORPG VE FAZLASI, BİR SUNUCUDAN FAZLASI BİR AİLE!

Salvator

Minecraft Hub Sunucusu play.tartaruscraft.net
Premium
25 Ocak 2016
14
8
1.890
metehankarci
Mete "Externity"#7558
Externity

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere TartarusCraft HUB Sunucundan Bahsedeceğim. Umarım Konu Tasarımı ve Sunucu Hoşunuza Gidedek, Çünkü Biz Hoşunuza Gidecek Şekilde Tasarladık. Keyif Almanız, Eğlenmeniz Dileğiyle, Hepinize İyi Oyunlar.

NOT: Mmmorpg Sunucusuna Özel Yapılmış Doku Paketini Otomatik Olarak İndirmezseniz, Websitemizden İndirip Manuel Olarak Kurmayı Unutmayın Yoksa Sununun Tadını Çıkaramazsınız.

play.tartaruscraft.net

IP - Play.TartarusCraft.Net (Bu Sunucuya Giriş Yapabilmek İçin Gereken Adrestir.)

Sunucu Kapesitesi - 500 Kişi (Arttırılabilir)

Toplam Ram - 32 GB (Arttırılabilir)

Sunucu Lokasyonu - Almanya

Sunucu Türü - Hub (Çekirdek Sunucu)

Sunucu Sürümü - 1.8.X/1.13.X

Website (Burdan Markete Ve Diğer Araçlara Ulaşabilirsin.)

NOT: Youtube Websitesinde Bizi Aratabilir, Hakkımızda Daha Fazla Videoya Ulaşabilirsin.

Bulunan Ortak Sunucu Özellikleri Listesi, Aşağıdaki Gibidir!

1- Orjinal Aac Ve Aac Adition Pro Hile Koruması Yazılımı. (Ayarları Yapılmış Düzgün Bir Koruma Sistemidir.)

2- Lagsız,Keyifli,Sorunsuz Ve Eğlenci Oyun Deneyimi.

3- Şimdilik Op Skyblock,Mmmorpg Ve Factions Olmak Üzere 3 Adet Oyun Modu. (Diğer Oyun Modları İçin Hızla Çalışmalara Devam Ediyoruz.)

4- Özel Yazılamlar, Kendine Has Oyun Tarzı.

5- 1.8.X-1.13.X Tarzı Sürüm Destekleri. (Hatasız.)

6- Ve Daha Fazlasını, Aradığınızı Bulabilirsiniz.

TARTARUSCRAFT NETWORK MİNECRAFT SUNUCU @2015-2019

Son düzenleyen: Moderatör:

bertek41

The Developer of FDT
Onaylı Satıcı
29 Ağustos 2016
1.131
469
3.515
YasinSubasi

play.tartaruscraft.net

"Türkiye'nin en iyi kadrosu" komikmiş önce tasarımlarınızda Türkçeyi doğru kullanın piyasayı bilmeden böyle bir slogan olmamış.

Troy

Örümcek Hoşt!
1 Nisan 2018
344
401
1.290
Troy
Dünyanın en iyi sunucuları +20k ve builderleri efsane.En iyi kadro sizde gerçekten konu tasarımını düzeltebilirsiniz.

Anathory

Zombi Geldi, Beni Yedi
17 Temmuz 2018
231
252
940
Anathory#8248
Sözde "Minecraft Türkiye'nin en iyi ekibi" ile konu açıp bu tarz acemi işi bir tasarım sergilemeniz ne büyük bir hata. Hiç beğenmedim, hiç.

Elmaslar: Cylonce

Salvator

Minecraft Hub Sunucusu play.tartaruscraft.net
Premium
25 Ocak 2016
14
8
1.890
metehankarci
Mete "Externity"#7558
Externity
teşekkür ederiz :)
Sunucuya lafım yok ama konu tasarımı berbat. Acilen değiştirilmeli.
konu tasarımınıda güncelleyeceğiz görüşünüz için teşekkür ederiz :)

Dünyanın en iyi sunucuları +20k ve builderleri efsane.En iyi kadro sizde gerçekten konu tasarımını düzeltebilirsiniz.
konu tasarımını düzelteceğiz.
Sözde "Minecraft Türkiye'nin en iyi ekibi" ile konu açıp bu tarz acemi işi bir tasarım sergilemeniz ne büyük bir hata. Hiç beğenmedim, hiç.
Eklemeyi Unutmuşum Biz 6 Yıldır Bu İşi Yapıyoruz MMORPG Platformu İle Başlayıp Bir Çok Kişinin Gönlünü Kazandık. Yani Türkiyede Gönüllerin En İyi Ekibi Ödülünü Bize Veren Oyuncularımız. Tabi Bunu Açıklmadığım İçin Böyle Bir Tartışma Sebebi Olmuş Teşekkür Ederiz Yinede!

Konu tasarımı geliştirilebilir başarılar dilerim.
Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin.

Kusura Bakmayın ama açaıkçakı ben beğenmedim sunucuyu
Herkezin Görüşlerine Saygımız Var Ama Gelip Bir MMORPG Sunucumuzu Oynamanızı İsteriz :)

Elmaslar: Anathory

Mystery

Ferride Aşığım ulan!
Premium
26 Ocak 2017
78
30
1.340
Sunucu efsane konu tasarımı değiştirilecek miss bir sunucu için gerekli herşey var bu sunucuda.

Elmaslar: Salvator

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.