Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıyanlar bilir tabi kaldıysa :)

JJusticeWhipp

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
UcanMaron
Merhaba arkadaşlar.

ÖNCELİKLE KENDİMİ TANITAYIM TANIMAYANLAR İÇİN.
"BEN JUSTİCEWHİP 21 YAŞINDAYIM. ESKİDEN BU OYUNDA VE PLATFORMLARDA ZAMAN GEÇİRMİŞLİĞİM OLDU. BU OYUNDA HATRI SAYILIR MİMARLARDANDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SUNUCULARIMIZDA SEVİLMİŞTİ. Bİ GERİ DÖNÜŞ YAPTIM DİYELİM."

UPPPP UZUN BİR ZAMAN OLDU BİLİYORUM . NASILSINIZ?

HALA ESKİLERDEN KALANLAR OLDU MU? UFAK BİR SORUM OLACAKTI. ESKİLER BİZİ ÇOK İYİ BİLİR. PROJELERİMİZ,MİMARİ YAPILARIMIZ OLDU. FAKAT PİYASA BU UZUN SÜREDE DEĞİŞMİŞTİR DİYE TAHMİN EDİYORUM.

BİR SUNUCU AÇMAK GİBİ NİYETİM VAR? DURUMLAR NEDİR?

BİZE NE ÖNERİRSİNİZ YANİ SUNUCUMUZDA NELER OLMALI? AÇMALI MIYIZ AÇMAMALI MIYIZ?

ŞUNLAR OLURSA DAHA İYİ OLUR HEM OYUN İÇİN HEM SENİN İÇİN VS VS.

ESKİDEN OLUŞAN SUNUCU PROJELERİMİZ;

MİNELİYUM
THE MİNERİA

KENDİ ŞAHSİ PROJELERİMDİR.
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

KONU YANLIŞ YERE İSE ÖZÜR DİLERİM
@Hai

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
OpSkyblock açıyorsun veriyorsun 11486161 tane elmas blok spawner. Vip alana basıyorsun itemi.Sıfır mimari, sıfır emek parayı kırıyorsun.
Şaka bir yana hoş geldin ^>^

JJusticeWhipp

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
UcanMaron
OpSkyblock açıyorsun veriyorsun 11486161 tane elmas blok spawner. Vip alana basıyorsun itemi.Sıfır mimari, sıfır emek parayı kırıyorsun.
Şaka bir yana hoş geldin ^>^
Derdimiz para, değil. İlla bir masrafı olur bu işin karşımalak gerekir ama eğlenerek yapmak daha iyi :) Teşekkür ederim hoşbuldum :D

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Derdimiz para, değil. İlla bir masrafı olur bu işin karşımalak gerekir ama eğlenerek yapmak daha iyi :) Teşekkür ederim hoşbuldum :D
Eğer cidden kaliteli şeyler yapmak istiyorsan skript veya java bilen kişileri toplayıp bir rpg sunucu açman çok iyi olurdu. Ben sadece skript biliyorum, kendi rpg projem var, muhtemelen sen böyle bir işe başlarsan çok daha kaliteli bir şey çıkar ortaya. Bu yüzden bi orta çağ rpg bekliyorum sdlkjgf

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Noldu eski hesabın şifresini mi unuttun?
:D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Eğer cidden kaliteli şeyler yapmak istiyorsan skript veya java bilen kişileri toplayıp bir rpg sunucu açman çok iyi olurdu. Ben sadece skript biliyorum, kendi rpg projem var, muhtemelen sen böyle bir işe başlarsan çok daha kaliteli bir şey çıkar ortaya. Bu yüzden bi orta çağ rpg bekliyorum sdlkjgf
Sana tavsiyem Javaya yönel. Neden ? Skript daha basit diye söyleyebilirsin. Şöyle cevap vereyim. Rpg sunucusu olduğu için oyuncu sayısı fazla olucaktır. Skript ile sunucuya yüklenmiş olursun. Hem javada kodlama daha zor gözüksede sadecr 1, 2 haftanı vererek kendi pluginlerini yapmaya başlayabilirsin. Skripte göre biraz daha özgür olur, addonlar kullanmayı bırakırsın. Java kodlayanların çoğalmasını istiyorum bu ülkede. Gelişmemiz gerek, geride kalıyoruz!

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Ben Skript'den javaya geçmiş biri olarak artık skripti çok daha iyi anlıyor ve kavrıyorum, JAVA'dan başlaman senin yararına olucaktır.
Foruma tekrardan hoşgeldin! discord eklede biraz çay içelim kingOf0!#4055

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Sana tavsiyem Javaya yönel. Neden ? Skript daha basit diye söyleyebilirsin. Şöyle cevap vereyim. Rpg sunucusu olduğu için oyuncu sayısı fazla olucaktır. Skript ile sunucuya yüklenmiş olursun. Hem javada kodlama daha zor gözüksede sadecr 1, 2 haftanı vererek kendi pluginlerini yapmaya başlayabilirsin. Skripte göre biraz daha özgür olur, addonlar kullanmayı bırakırsın. Java kodlayanların çoğalmasını istiyorum bu ülkede. Gelişmemiz gerek, geride kalıyoruz!
Ya bi kere Skript mükemmel bir şeydir tamam mı? Java da neymiş ya??
NOT: Javayı beceremedim.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Ya bi kere Skript mükemmel bir şeydir tamam mı? Java da neymiş ya??
NOT: Javayı beceremedim.
Bende ilk başladığımda öyle diyodum. Birşeyin üstüne düşmessek onu hiç başaramayız.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.

ÖNCELİKLE KENDİMİ TANITAYIM TANIMAYANLAR İÇİN.
"BEN JUSTİCEWHİP 21 YAŞINDAYIM. ESKİDEN BU OYUNDA VE PLATFORMLARDA ZAMAN GEÇİRMİŞLİĞİM OLDU. BU OYUNDA HATRI SAYILIR MİMARLARDANDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SUNUCULARIMIZDA SEVİLMİŞTİ. Bİ GERİ DÖNÜŞ YAPTIM DİYELİM."

UPPPP UZUN BİR ZAMAN OLDU BİLİYORUM . NASILSINIZ?

HALA ESKİLERDEN KALANLAR OLDU MU? UFAK BİR SORUM OLACAKTI. ESKİLER BİZİ ÇOK İYİ BİLİR. PROJELERİMİZ,MİMARİ YAPILARIMIZ OLDU. FAKAT PİYASA BU UZUN SÜREDE DEĞİŞMİŞTİR DİYE TAHMİN EDİYORUM.

BİR SUNUCU AÇMAK GİBİ NİYETİM VAR? DURUMLAR NEDİR?

BİZE NE ÖNERİRSİNİZ YANİ SUNUCUMUZDA NELER OLMALI? AÇMALI MIYIZ AÇMAMALI MIYIZ?

ŞUNLAR OLURSA DAHA İYİ OLUR HEM OYUN İÇİN HEM SENİN İÇİN VS VS.

ESKİDEN OLUŞAN SUNUCU PROJELERİMİZ;
MİNELİYUM
THE MİNERİA

KENDİ ŞAHSİ PROJELERİMDİR.
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

KONU YANLIŞ YERE İSE ÖZÜR DİLERİM
@Hai

Senin için en iyi önerim bence nasıl bıraktıysan tekrar bırak :D Ben bilgisayarı yeniledim , mcde daha iyi ilgilenirim kendi sunucumu açar eklentileri denerim dedim, bir sürü oyunla tanıştım mcyi unuttum :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı