Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtma - Technical Kimdir?

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Herkese merhabalar ben Technical 2017'de foruma katıldım ağustos ayından beri buradayım. 14 yaşındayım eklenti paketleri yapmak veya skript yazmak hoşuma gidiyor hobim. genelde sohbet etmeyi ve arkadaş edinmeyi severim ne kadar fazla tanıdığım sohbet ettiğim insanlar olursa o kadar mutlu olurum sosyalleşmeyi severim kısacası. foruma katıldığım zaman gerçekten çok heyecanlıydım. allah razı olsun hepinizden beni tanıyanlardan bahsediyorum şuan. sağolsun hepsi bana iyi davrandı yüreklerini açtılar yardım istediğim zaman yardım ettiler onlar yardım istediğinde ben yardım ettim. burası benim tek ailem. :) neyse beni tanımayanlara kendimi aşşağıda tanıtayim.

Adım Ertan Soyadım Sağlam 14 yaşındayım 8.sınıf Öğrencisiyim Samsunda okuyorum ve oturuyorum. Boyum 1.76 sosyalleşmeyi plugin paketi yapmayı ve skript yazmayı severim.
Normalde bunu da paylaşıcam sizinle bunu diğer gerçek hayattaki arkadaşlarıma bile paylaşmadım çünkü benim ailem sizsiniz evet söylüyorum normalde bilirsiniz hepimiz annemizin karnından çıktıktan sonra bebek olarak bir köpük yutarız lakin tüm bebekler bu köpüğü bir süre sonra çıkarırlar. ben bu köpüğü çıkarmamıştım ve ölüyordum! birçok hastaneye götürmüşler beni fakülteye vs. doktor benim öleceğimi söylemiş annem ve babam çok üzgünlermiş amcamlar vs. de ordalarmış ve ağlıyorlarmış daha sonra bir hemşire gelmiş beni yıkamak için yıkadıktan sonra köpüğü çıkarmışım ve hayata tutunmuşum. allaha şükürler olsun ki. ve bunun suçlusu ise Doktor Belki size bu mesajları yazmıyor olabilirdim belki dünyaya bile gelmeyecektim allah razı olsun iyiki türk doğmuşum iyiki rus vs. doğmamışım allahıma binlerce kez dua ediyorum iyiki türk doğdum iyiki bir sürü dostum var iyiki en sevdiğim olan mc-tr ailem var. : )

son olarak 3 kardeşiz ben ablam ve abim :D

Son düzenleme:

HakanAga

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
i yapmak veya skript yazmak hoşuma gidiyor fobim. genelde sohbet etmeyi ve
Burda Fobim Demişsinde Fobi Hastalık derecesinde Korktun Şeyler Anlamına Gelir Hobi Olucakdı O :)

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Cinco

Şimdi Bu Yazıyı Okuyorsun.
Elmaslar
61
Puanlar
0
Yer
-/Warp Lapis
Technical İnsandir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı