Sol Reklam
Sağ Reklam

Takıma Atma Skripti

wanduke368

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Evet Birazcık Zor bir Skript istiyeceğim.Farkındayım :).Öncelikle istediğim skriptte /takım1gir yazıldığında 1. takıma takım2gir yazıldıgında da 2. takıma atmasını istiyorum.Takımdaki Oyuncular birbirlerine hiçbiryerde vuramasınlar.Ve bu takıma katılma komutları yazıldıgında örneğin takım1gir yazıldığında oyuncuyu takım1 grubuna atmasını istiyorum (groupmanager kullanıyorum).Ve Takımların Toplam Player öldürme skorlarını örneğin %team1_player_skor% ile gösterebileyim.ve son olarak bu skorları herhangi bir şekilde resetleyebileyim.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Evet Birazcık Zor bir Skript istiyeceğim.Farkındayım :).Öncelikle istediğim skriptte /takım1gir yazıldığında 1. takıma takım2gir yazıldıgında da 2. takıma atmasını istiyorum.Takımdaki Oyuncular birbirlerine hiçbiryerde vuramasınlar.Ve bu takıma katılma komutları yazıldıgında örneğin takım1gir yazıldığında oyuncuyu takım1 grubuna atmasını istiyorum (groupmanager kullanıyorum).Ve Takımların Toplam Player öldürme skorlarını örneğin %team1_player_skor% ile gösterebileyim.ve son olarak bu skorları herhangi bir şekilde resetleyebileyim.
Bunun eklentisini sana tasarliyabilirim ama ücretsiz yapabilirmiyim bilmiyorum eğer tercih edersen.

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
Bir takıma girdiğinde kalıcı olarak orda mı kalacak? yani /takım ayrıl yazınca ayrılacak, /takım davet ile davet edecek böyle bir şey mi istiyorsun?

wanduke368

Elmaslar
1
Puanlar
0
@Alpho323 Kalıcı Olarak Kalıcak
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yani bir nevi faction plugininde klanı yetkili kuruyor gibi düşünebilirsin.Ve oyuncular bu 2sinden birisini seçerek takımlarını en iyi yere getirmeye çalışıyorlar ay sonun kadar @Alpho323

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28
Satacaklarınız adlı bölümde açtığım bir konu var "Takım Skripti" diye konuyu bir ziyaret et belki işine gelir.

wanduke368

Elmaslar
1
Puanlar
0
@giresun283428 İstediğim skript bu değil Sunucu genelini kapsayacak Kullanıcı 2 klandan birisini seçecek ve ay sonuna kadar takımını en iyi yere getirerek ödüller kazanacak.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güncel Aranıyor.

Son düzenleme:

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28
Beni discorddan ekle bi konuşalım.

wanduke368

Elmaslar
1
Puanlar
0
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı