• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü tabela ile spawner satılmıyor ve /info çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emre071554

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
BİZİM SERVERİMİZ VAR VE BEN SERVERİMDE MOB SPAWNER MARKETİ YAPTIM AMA TABELA İLE SPAWNER SATAMIYORUM. TABELAYA İD FALAN YAZIYORUM SATIŞA KOYUP ALDIĞIMDA BOŞ SPAWNER VERİYOR BEN BUNU NASIL DÜZELTİCEM DİREK SPAWNERİ VERMEDİ İÇİN.

BİRDE BAŞKA BİR SORUNUM /info YAZINCA İD YAZMIYOR VE BAZI BLOKLARDA Ağaçta mesela; Can't bind tool to Wood; Blocks can't be used yazıyor ben bunları nasıl çözerim ilgilenirseniz

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hocam ilgileniriz ilgilenmesine de hiç açıklayıcı olmuyorsunuz ki? Ne bir eklenti ne bir skript vermişsiniz? Onuda geçtim ne bir ekran görüntüsü ne de bir log kaydı var.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Bi keresinde bu kdr büyük yazdıgım için ceza yemiştim.
hocam seınn sorununa cxare bende gel yaoım sana bir spawner market skript ile aynı dert bndede var olmayınca mecbur sk yaptık.

emre071554

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
aga discord мυнαммє∂ уєşιℓуυят#4489 ekle yapalım[DOUBLEPOST=1520538441,1520538353][/DOUBLEPOST]
Aga ben şimdi tabela ile igolem spawneri satıcam tabelaya id falan herşeyi yazıyorum ama satın alınca normal spawner veriyor

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

aL hacı skrıpte koy edıtle kullan

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Hocam hangi market eklentisini kullanıyorsunuz? Hangi spawner eklentisini kullanıyorsunuz? Dediğim gibi açıklayıcı olun. Eğer ChestShop kullanıyorsanız çalışmaması normal. SilkSpawners'ın
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
eklentisi ile bunu yapabilirsin.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Yasaklandı
Elmaslar
397
Puanlar
0
SilkSpawnersini güncellermisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı