Sol Reklam

TAB'da, NameTagEdit Kullanamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wanleast

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Arkadaşlar Ben TitleManager Pluginin Kullanıyorum, Sunucumdaki Oyuncuların Prefixlerinin Tabda Gözükmesini İstiyorum, Bunun İçin NameTagEdit Pluginini Kurdum, NameTagEdit'i Düzenledikten Sonra Reload Atınca "[MVdWPlaceholderAPI] Unable to replace placeholders. No MVdW P laceholder plugin found!" Diye Bi Hata Çıkıyor, Bende MVdWPlaceholderAPI 'yi İndirdim Plugins Attım Fakat Sunucu Başlatınca Plugin Kurulmuyor Sadece Jarı Duruyor Yani İşlevselliği Yok Ne Yapmam Gerek?

Ayrıca NameTagEdit Plugini Çalışmıyorsa Diye Başka Bi Aynı İşlevselli Plugin Yükledim Bu Normal Çalışıyor Chata Yazı Yazdığım Anda Tabdan Prefix Kayboluyor.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Arkadaşlar Ben TitleManager Pluginin Kullanıyorum, Sunucumdaki Oyuncuların Prefixlerinin Tabda Gözükmesini İstiyorum, Bunun İçin NameTagEdit Pluginini Kurdum, NameTagEdit'i Düzenledikten Sonra Reload Atınca "[MVdWPlaceholderAPI] Unable to replace placeholders. No MVdW P laceholder plugin found!" Diye Bi Hata Çıkıyor, Bende MVdWPlaceholderAPI 'yi İndirdim Plugins Attım Fakat Sunucu Başlatınca Plugin Kurulmuyor Sadece Jarı Duruyor Yani İşlevselliği Yok Ne Yapmam Gerek?

Ayrıca NameTagEdit Plugini Çalışmıyorsa Diye Başka Bi Aynı İşlevselli Plugin Yükledim Bu Normal Çalışıyor Chata Yazı Yazdığım Anda Tabdan Prefix Kayboluyor.
Hocam, nte'nin mvdw ile bir alakası yok diye biliyorum. Tab prefixini ayarladıktan sonra gereken yetkileri gruplara verdiniz mi? Verdiyseniz hangi versiyonu kullanıyorsunuz?(Yani son versiyon mu?)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wanleast

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Hocam, nte'nin mvdw ile bir alakası yok diye biliyorum. Tab prefixini ayarladıktan sonra gereken yetkileri gruplara verdiniz mi? Verdiyseniz hangi versiyonu kullanıyorsunuz?(Yani son versiyon mu?)

Evet Gerekli Yetkileri Gruplara Verdim, Ayrıca Son Sürüm Spigotdan İndirdim.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Evet Gerekli Yetkileri Gruplara Verdim, Ayrıca Son Sürüm Spigotdan İndirdim.
Acaba /nte reload komutu ile (/reload olabilir) /manload komutunu kullandınız mı?

Wanleast

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Acaba /nte reload komutu ile (/reload olabilir) /manload komutunu kullandınız mı?

Anlamadım Ama Ayarlamalardan Sonra Hem /nte reload Hemde /manload Yapmıştım

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Hocam, en iyisi AnimatedNames pluginine geçin. Nametagedit stabil değil. Böyle sorunlar çok çıkıyor.

Wanleast

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Hocam, en iyisi AnimatedNames pluginine geçin. Nametagedit stabil değil. Böyle sorunlar çok çıkıyor.

Animated Names Ücretli Bir Plugin Değilmiydi?[DOUBLEPOST=1519566059,1519565484][/DOUBLEPOST]Ücretsiz Bi Plugin Yokmu Bunun Gibi?

Erdem Uysal

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.235
Dostum yalan yanlış bilgiler vermeyin adama! şimdi dostum essentials'a gir config.yml'ye gir ordan change-displayname: false dir bunu true yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı